لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت ویندوز بیشتره.....؟؟
2007-08-12, 02:03 AM,
ارسال : #1
امنیت ویندوز بیشتره.....؟؟
این لینکو ببینید: (چه چیزایی نوشته):
[url]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://my.blackmice.com/showpost.php?p=723711&postcount=5">http://my.blackmice.com/showpost.php?p= ... ostcount=5</a><!-- m -->
[/url]
2007-08-12, 03:07 AM,
ارسال : #2
پاسخ: امنیت ویندوز بیشتره.....؟؟
دستت درد نکنه ! کلی خندیدیم ! :lol: Big Grin
نقل قول :اتفاقا لینوکس خوراک هکر های واقعیه... چون به کد هسته سیستم عامل دسترسی دارن... درسته که یه دنیا هم تا حالا دسترسی داشته و سوراخ سمبه هاش گرفته شده، ولی همون دسترسی داشتن خودش مشکل بزرگیه!
به عظمت جمله و عمقی که داره توجه کنید ! واقعا باعث تاسفه که از نظرات این آدم باهوش ! استفاده نمیکنیم ! Big Grin
Tongue
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-08-12, 07:57 AM,
ارسال : #3
این جناب هکرها به معنای کرکر، اتفاقا اگر حال و حوصله و انگیزهء خوندن کدهای حجیم و پیچیده رو داشتن اصلا هکر به اون معنا نمیشدن و میرفتن دنبال یه کار جدیتر و مفیدتری.
تاجایی که بنده متوجه شدم هکرها معمولا از تکنیکهای سریع غیرمستقیم، ولی بسیار کارا (حتی گاهی از خوندن کد نمیشه اونقدر نقطه ضعفها رو دید) برای شناسایی ضعفها استفاده میکنن. مثلا برای چک کردن آسیب پذیری تزریق در یک سایت، براحتی یکسری کاراکتر مشکل ساز رو وارد کرده و سابمیت میکن! خیلی وقتها به سرعت و بدون مطالعهء کد میشه به این روش تمام اطلاعات لازم رو راجع به وجود ضعف بدست آورد.
ضمنا وقتی کد هست؛ و این کرکرها میخوان بخوننش، احتمال زیاد قبل یا همزمان با اونها متخصصان و فعالان و علاقمندان برنامه نویسی و امنیت مطالعه میکنن و فرصت چندانی برای هکرهای عزیز نمیمونه.

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-08-12, 02:12 PM,
ارسال : #4
بحث امنیت لینوکس خیلی قدیمیه ، اگر امنیت نداشت که ....

و همچنین امنیت ویندوز هم معلوم الحال می‌باشد دوستان گرامی ویندوزی میتونن امتحان کنند!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-08-12, 04:06 PM,
ارسال : #5
بابا اینا تازه کارن بنده خداها.
هکرها با چه روشی از توی ویندوزی که کدش در دسترس نیست اینقدر راحت و زیاد باگ و حفره درآوردن؟
روش هکرها اغلب بر مطالعه و تحلیل کد مبتنی نیست و راههای سریعتر و مناسبتری دارن. وجود کد اگر مقداری راه رو برای هکر باز کنه، برای رفع و اصلاح و دقت بیشتر برنامه نویسیش هم بیشتر راه رو باز میکنه.
مطمئنا اگر میکروسافت میتونست بودجه و نیرو و امکانات داشت که شبانه روز برنامه نویسهاش رو بذاره از توی نرم افزارهای آزاد حفره دربیارن و ویروس درست کنن واسشون بدن توی نت.

Only God

I Wish I Was Buddha
کاش بودا بودم

Live And Let Live
زندگی کن و بگذار زندگی کنند

Forgive And Be Forgiven
ببخش و بخشیده شو

2007-08-13, 12:21 AM,
ارسال : #6
دوستان فک نمیکنم اینجور نظر دادن درست بشه ، اگه توانایی بحث علمی رو دارید با مدرک دلیل اثبات کنید و جلو برید.
من جناب keo رو میشناسم ، به جرعت میتونم بگم یکی از مطلع ترین و با تجربه ترین افراد در زمینه امنیت اطلاعات هستند.
پس وجهه شخص مقابل رو با حرف های صد من یه غاز خراب نکنید. درست و منطقی ( اگر تواناییش رو دارید ) ادامه بدید.
2007-08-13, 01:15 PM,
ارسال : #7
من keo رو نمی شناسم ولی اصلا به نظر نمی رسه آدم فنی یا باسوادی باشه (: بیشتر می خوره که با کلمات قلنبه و سلمبه بلوف می زنه (:
در عین حال اون فروم بسته است کسی بدون عضو بودن حق نداره توش حرف بزنه و من حوصله عضو شدن ندارم (: اگر فروم باز بود می شد باهاش صحبت کرد ولی الان نه (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-08-13, 02:54 PM,
ارسال : #8
Re: پاسخ: امنیت ویندوز بیشتره.....؟؟
jadi نویسنده :من keo رو نمی شناسم ولی اصلا به نظر نمی رسه آدم فنی یا باسوادی باشه (: بیشتر می خوره که با کلمات قلنبه و سلمبه بلوف می زنه (:
در عین حال اون فروم بسته است کسی بدون عضو بودن حق نداره توش حرف بزنه و من حوصله عضو شدن ندارم (: اگر فروم باز بود می شد باهاش صحبت کرد ولی الان نه (:

توی فروم دو تا ادرس ایمل نوشته که خودش چک میکنه
samples @virus.ir
admin @virus.ir
مشکلی هست بهش ایمل بزنید
2007-08-13, 03:02 PM,
ارسال : #9
حالا یکی از راه رسیده و یک نظری داده!و ارزش بحث هم نداره!(درباره امنیت لینوکس و ویندوز هم بارها توی انجمن بحث شده!)

با اجازه دوستان،تاپیک قفل و سپس پاک خواهد شد!

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان