لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفتار انحصار طلبانه ناظران انجمن!
2008-01-30, 10:08 AM,
ارسال : #1
رفتار انحصار طلبانه ناظران انجمن
چرا ناظران به خودشان این حق را میدهند که تاپیک هایی ایجاد کنند که فقط ناظران و مدیران بتوانند ببینند و نظر بدهند؟

آیا این کار اخلاقی است؟

برای مثال همین تاپیک انجمنی برای شوخی و خنده که در حال حاظر دو نسخه از آن را داریم: یکی را من ایجاد کرده ام و تا حالا حدود ۳۰ پست دارد و دیگری که تا حالا حدود ۸ پست دارد!

مگر ناظران انجمن چه تفاوتی دارند که پشت در های بسته مذاکره می کنند؟

نمی شد حرف هایتان را در ادامه همین پستی که ایجاد کرده ام بزنید تا بقیه هم (اگر شما تکنوتاکسی ها به آنها حق نفس کشیدن بدهید) بتوانند ببینند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :x :x :x :x :x :x :x

انا و جمیع من فوق التراب
فداء تراب نعل ابی تراب (ع)
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-01-30, 10:26 AM,
ارسال : #2
پاسخ: رفتار انحصار طلبانه ناظران
فکر می کنید این سایت برای شوخی کردن مناسب است؟ اجازه بدهید شوخی و خنده در سایت های غیر آموزشی برگزار گردد. این کار در آینده ممکن است سایت را از حالت هر چند کوچک آموزشی برای کاربران عزیز که شاید اندک هم باشد خارج کند. من زیاد با این انجمن موافق نیستم
ناظران هیچ تفاوتی با بقیه ندارند و در پشت درهای بسته هم مذاکره نمی کنند و با هیچکدام از شما عزیزان هم خصومتی ندارند ولی همه دوست دارند هر کس چه کاربر و چه مدیر به وظیفه اش خوب عمل کند و رعایت حال دیگران را بنماید.

نظر همه قابل احترام است.

هر چه دانایی٬ پرسان باش
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-01-30, 10:34 AM,
ارسال : #3
من کاری به انجمن شوخی ندارم

صحبتم اینه که چرا باید تاپیک هایی باشه که ما نتوانیم ببینیم؟

انا و جمیع من فوق التراب
2008-01-30, 10:41 AM,
ارسال : #4
سلام به شما دوست عزیز
این کاملا رایج است که فرومها انجمنهای مخصوص مدیران و ناظرین داشته باشند . مثال :
http://barnamenevis.org/forum/forumdispl...ecc28&f=10
2008-01-30, 10:59 AM,
ارسال : #5
نادیده گرفتن حقوق دیگران و نقض آزادی هم رایج است؟

انا و جمیع من فوق التراب
2008-01-30, 11:03 AM,
ارسال : #6
همانطوری که دوستان گفتند این کاملا رایج هست . ببینید یک بخش کوچکی اون تاپیک بود . بیشتر بحث ها درباره اهداف سایت سایت مثلا اون دو بند جدید که به قوانین اضافه شد همه ناظران اونجا دلایلشون گفتند و بعد بصورت عمومی اعلام شد تا کاربران هم بتونند نظر خودش هم بدندد. البته همیچ انحصاری در کار نیست چون بعد از نظر ناظرین معمولا بصورت عمومی هم به کاربران اعلام میشه تا اونها هم نظرشون رو بگن . بیشتر در مورد اهداف سایت بحث میشه که اگر بصورت یک تاپیک معمولی باشه اون نظم انجمن رو از نظر اموزشی هم به هم میزنه .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2008-01-30, 11:12 AM,
ارسال : #7
نقل قول :نادیده گرفتن حقوق دیگران و نقض آزادی هم رایج است؟
دوست من چه آزادی نقض شده . مثلا ناظران گفتند برای کاربران مهمان از کد امنیتی برای جلوگیری از خرابکاری اسپم ها استفاده کنیم . خوب این نظر ناظران حقی رو از شما نقض کرد . دانستن یک موضوع به این کوچیکی چه سودی داره . یا ساخت تاپیک زبالی دانی با وجودی هم که بعدا بصورت عمومی مطرح شد باز هم فکر نکنم سودی از واسه شما داشت . لطفا زیادی شلوغش نکنید . در ضمن یک چیزی این تاپیک هم برای شما کاربران است :

نقل قول : نظرات و پیشنهادات
آیا شما پیشنهادی درباره این سایت دارید؟ آیا نظری دارید که در بهتر شدن سایت کمک میکند؟ این بخش برای شماست. اگر نظری دارید لطفا بنویسید.
من این تاپیک رو به اونجا منتقل می کنم .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2008-01-30, 12:02 PM,
ارسال : #8
ممنون که تاپیک را به جای مناسب منتقل کردید. به هر حال قبول کنید که این کارتان (انجمن های زیرزمینی) صورت خوشی ندارد

انا و جمیع من فوق التراب
2008-01-30, 01:14 PM,
ارسال : #9
سلام
مدتی هست نوشته هایی در سایت مبنی بر نارضایتی از ناظر ها مطرح می شه ! حتی بعضی ها ناظر هارو افرادی کینه ای و یا دشمن خودشون می دونند !
نیاز می بینم که توضیحی مختصر در این مورد بدم . اولین بار هست که دوست دارم کاش ناظر نبودم و به عنوان یک کاربر معمولی این حرفارو می زدم . الانم از خودم فاکتور می گیرم .
باید عرض بکنم که ناظرا هیچ خصومتی با کسی ندارند و تمامی هدف و خواستشون پیشرفت سایت و فراهم کردن محیطی مناسب برای یادگیری و تبادل نظر هست . هر محیطی هم که مجموعه ای اجتماع باشه نیاز به مدیریت و کنترل داره تا از اهداف اصلیش دور نشه . مخصوصا برای سایتی در شرایط تکنوتاکس این مورد بیشتر حس می شه . مثلا شاید در یک انجمن خارجی مطرح کردن مطالب سیاسی یا ... مشکل چندانی نداشته باشه ولی برای این سایت مطرح نشدن همچین مواردی لازمه ادامه حیاتش هست . انصافا ناظران و مدیران سایت هم وظیفه ای خطیر و پردردسر بر عهده دارند و همه شاهد هستید که بدون کوچکترین منفعت مالی یا ... و فقط به خاطر عشق و علاقه روی سایت وقت می گذارند . اونا مجبورند همه پست هارو با دقت بخونند و موارد مورد دار رو حل کنند . اکثر ناظر ها رزی چند ساعت روی سایت وقت می گذارند که با توجه به اطلاعات و موقیت اکثر اونا می تونستند توی این زمان یا درآمد خوبی داشته باشند یا چیزای زیادی یاد بگیرند یا ... ! اصلا قصدم منت گذاشتن یا ... نیست . ما خودمون با خواست و علاقه این مسولیت رو بر عهده گرفتیم و هر وقتم بخواییم می تونیم راحت کنار بکشیم . فقط می خوام بگم همه ماها هدف و قصدمون مواظبت از این محیط مجازی هست تا به بی راهه نره و بهترین و مطلوبترین کیفیت رو داشته باشه .
حالا ما ناظرا برای هماهنگی باید جایی داشته باشیم . این بخش مجزا مثل یک چت روم هست که دوستان ناظر اونجا بحث و مشورت می کنند و چون بار علمی نداره خودمون خودمونو محدود کردیم تا مطالب اضافی توی سایت قرار نگیره .
حالا ممکنه این روند کار و انجام وظیفه ناظر بر خلاف خواست یا اهداف عده ای باشه که این اجتناب ناپذیر هست و برای حفظ و ادامه کار کل مجموعه لازم . مثلا وقتی فردی می یاد و سوالی تکراری می پرسه و تاپیکش قفل و حذف می شه ممکنه ناراحت شه و پشت ناظره یه بدو بیراهی هم بگه اما با کمی دقت می بینه که دلایل بسیاری برای این موضوع بوده و ایشون هم کمی تنبلی کرده که دنبال مطلب نرفته . اگر این نظارت نباشه بعد از مدتی سایت پر می شه از پست های نامربوط ، تکراری و پر از اسپم و حرفهایی که در شان سایت و کاربرانش نیست .
پس امیدوارم از کار ناظرا ناراحت نباشید و اینم مطمئن باشید که ناظر ها با کسی خصومتی ندارند و این موارد لازم و برای کل سیستم سایت مفید و اجباری هست .
با تشکر

سایت تخصصی زبان برنامه نویسی پایتون - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pythoni.ca">http://www.pythoni.ca</a><!-- m -->
2008-01-30, 05:34 PM,
ارسال : #10
دوست عزیز 417
لطفا هر مشکل دارید با خود بنده به صورت خصوصی مطرح کنید!Smileچندین بار هم این رو گفتم ولی...!ضمنا ما که دشمن شما نیستیم دوست عزیز!

تاپیک هم قفل و پاک خواهد شد!

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان