لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخازن ابونتو۹.۱۰ و سی دی هما
2010-01-22, 10:56 AM,
ارسال : #1
مخازن ابونتو۹.۱۰ و سی دی هما
از دوستانی که از ابونتو ۹.۱۰ استفاده میکنند و دی وی دی های مخازن اون رو هم تهیه کردن کسی تونسته برنامه ا ی رو از رو ی مخازن نصب کنه؟
از طرفی میخواستم بدونم آیا پروژه هما متوقف شده یا نه؟ اگر متوقف نشده تاریخ انتشار اون کی هست؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2010-01-22, 11:37 AM,
ارسال : #2
پاسخ: مخازن ابونتو۹.۱۰ و سی دی هما
عجب سوالی! خب مخازن(چه آنلاین چه آفلاین) برای نصب برنامه‌ها هست دیگه! من خودم از dvd های مخازن اوبونتو استفاده می‌کنم و ده‌ها و شاید چندصد برنامه رو از توش نصب کردم. و برای اینکه لازم نباشه همش dvd ها رو وارد کنم، همه رو روی هاردم image گرفتم و مستقیم از همون image ها نصب می‌کنه(که البته این تتظیم کردنش زیاد ساده نیست، نیاز به کمک داره)
پروژهٔ هما هم با هر انتشار اوبونتو میاد بیرون(قبلا یه cd بود مدتی هست که dvd شده). dvd هما 9.10 (برای اوبونتو 9.10) که خیلی وقته اومده بیرون! هما 10.04 هم مدتی بعد از اوبونتو 10.04 میاد برون(یعنی بعد از ماه ۴ ام سال ۲۰۱۰ یعنی حدود ۲-۳ ماه دیگه)

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-01-22, 12:15 PM,
ارسال : #3
من هم DVD اوبونتو دارم, ولی هر بار یرای نصب پکیج میرم و از اینترنت نصبش میکنم! یعنی وقتی تو آپدیت منیجر میرم میبینم که همیشه ۱۰۰ مگ آپدیت اومده و یا موقع نصب پکیج میرم و از نت نصب میکنم. میخوام بدونم که از روی سی دی یا دی وی دی چطوری این کارو بکنم؟
2010-01-22, 01:16 PM,
ارسال : #4
نقل قول :dvd هما 9.10 (برای اوبونتو 9.10) که خیلی وقته اومده بیرون!
تو نسخه‌ها گم شدی illius‌عزیز Smile اگه هما ۹.۱۰ رو داری رو کن Smile
2010-01-22, 02:25 PM,
ارسال : #5
جدی هما ۹٫۱۰ هنوز نیومده؟!!!
بهنام جان. ممنون که اصلاح کردی.
البته خب ۷ تا dvd مخازنش که اومده! مخزن mediubuntu هم که زیاد نیست اگه چیزی کم و کسر بود آدم خودش می‌تونه دانلود کنه(حتی با دایال‌آپ).

امیدوارم پروژهٔ هما متوقف نشده باشه!! چون بعضی از دایال‌آپی‌ها نمی‌خوان ۷ تا dvd بگیرن و همون یه dvd براشون کافی هست!

من خودم هنوز به اوبونتو ۹٫۱۰ سوییچ نکردم، یعنی منتظرم نسخه نهایی ۱۰٫۰۴ بیاد یه دفعه به اون سوییچ کنم.
2010-01-23, 02:23 AM,
ارسال : #6
مخازن محلی اوبونتو ۹.۱۰ ، ۷ دی وی دی هست :دی

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان