لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-10, 02:16 AM,
ارسال : #30
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
بعضي از حرفهاي شما رو قبول دارم ولي آيا نفوذ ويندوز در تمامي زمينه ها اعم از (اينترنت، وب، بانكهاي اطلاعاتي، برنامه نويسي، ماشينهاي صنعتي و ...) بيشتر هست يا لينوكس و اوپن سورس؟؟ از نظر تاريخي هم حساب كنيد مايكروسافت زودتر از همه وارد تمامي زمينه ها شد و موفق ترين هم هست. اگر از تمامي زمينه ها بررسي كنيم باز هم ويندوز و مايكروسافت حرف اول رو ميزنه و بعد Mac و بعد از اون لينوكس.
ولي فعلا" موضوع بحث ما كاربران عادي (به قول دوستان بيسوادهايي كه از ويندوز استفاده ميكنند) هست نه چيز ديگر.
(من در اين بحث متوجه شدم كه تمامي افراد بيسواد مثل من و امثال من با داشتن مدارك دانشگاهي از معتبر ترين دانشگاه هاي دنيا بيسواد و مبتدي هستد و آقايوني كه 6 ماه از لينوكس استفاده كردن و نهايت دستاوردشون 4 خط اسكريپت php هست تماما" دانشمند هستند) كه اين خود انحصار طلبي و دانشمند پنداري كاربران محترم اوپن سورس رو نشون ميده.
در مورد اينكه گفتيد اكثريت كاربران ويندوز از فايرفاكس استفاده ميكنند بايد تصحيح كنم كه هنوز هم 50% كاربران از IE استفاده ميكنند و كمتر اي 35% از فايرفاكس.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس - توسط sshtery - 2010-02-10, 02:16 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان