لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-12, 12:39 AM,
ارسال : #53
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
بزارین من این مسئله رو با تجربه خودم بگم:
ویندوز نصب کنین اگه یک گیمر حرفه ای هستین از اینا که گرافیک های n تومنی میخرن و ۲۴ ساعت گیم میزنن!
لینوکس نصب کنین اگه ۲۴ ساعت پشت کامپیوتر یا لپ تاب هستین و بعضی وقت ها کسل میشین! چون سیستم نمایش ویندوز همیشه ثابته و نمیشه کاستومایزش کرد ولی kde و gnome هردو انعطاف پذیرند و هروقت سیستم براتون تکراری شد میرین سراغ یه میز کار دیگه!
ویندوز نصب کنین اگه معتاد موس خرگوشیتون هستین و بدون موس نمیتونین زندگی کنین!
لینوکس نصب کنین اگه از اون آدم هایی هستین که تا شبی ۲۰ تا کامند نزنین خوابتون نمیبره و شب ها با کیبورد میخوابین!!!!!!!
ویندوز و غیر اوپن سورس نصب کنین اگه وجود بک دور در سیستم و این که تو شبکه رفیقتون یه اکسپلوئیت بزنه تو سر سیستم ناراحتتون نمیکنه
اگه نبودن اکسپلوئیت براتون مهمه و وقتی تو شبکه هستین رفیقاتون اذیت میکنن حتما لینوکس نصب کنین!
اگه از این آدم هایی هستین که ایمیل please send your username and password to confirm براتون میاد و صادقانه جوابشو میدین حتما ویندوز نصب کنین! چون خیلی از اون درصد بالا ویندوز کار ها به این ایمیل جواب میدن! امتحان کردم!
اگه از این که همیشه دغدغه ویروسی شدن و آپدیت شدن آنتی ویروس رو داشته باشین لذت میبرین مگه بیکارین برین سراغ لینوکس؟؟!!
اگه از این آنتی ویروس های مزخرف که جز اذیت کردن کاری نمیکنن و فقط سر پوش روی کم و کاستی های ویندوز میزارن کلافه شدین حتما لینوکس استفاده کنین.
-- این دلیل آنتی ویروس و ویروس بهترین دلیله!!!!!
البته اگه چند تا دلیل دیگه که الان حوصله نوشتنشو ندارم هم اضافه کنین مثل من میشین که حتی اگه برای یک برنامه خیلی خاص مثلا xscan ویندوز بخوام ویرچوال میارمش بالا ولی ننگ ویندوز نصب کردن رو به خودم نمیدم!!!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس - توسط مهمان - 2010-02-12, 12:39 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 5 مهمان