لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-12, 02:59 AM,
ارسال : #59
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
عزیزم تند نرو پیاده شو با هم بریم!
به نظرت یوزر system در ویندوز یک ضعف نیست؟ نگاه کن خیلی از remote shell ها exploit ها در ویندوز شما رو با یوزر system کانکت میکنن! که builtin administrator و سایر کاربرهای خود اون سیستم هم از اون بی بهره اند! تو لینوکس چطور؟ معمولا اگر از روش های فوق استفاده کنی با یک یوزر لیمیت میای تو سیستم! حالا چطوری اکسس روت میگیری؟ مگه ویندوزه که به این راحتی ادمین بشی؟
مورد بعد این که sshtery عزیزم خودت میدونی بیشتر وب سرور های دنیا لینوکسه! پس نوشتن یک کد مخرب برای لینوکس خیلی بدرد میخوره! تو اگه به ۱۰۰۰ تا کاربر خونگی اکسس بگیری بهتره یا یک وب سرور تا دیتابیسشو برداری و دیفیسش کنی؟
ضمنا من به اندازه کافی تحقیق کردم! خوب میدونم چند تا ویروس هست! بحث اینه که هر روز یک ویروس جدید نباشه! نه این که قبل از این که هر فلشی رو به سیستمت وصل کنی اول یه زیارت عاشورا بخونی که ویروسی نشی آخرش هم سیستمت به فنا میره! میخوای n تا ویروس بهت بدم که هییچ آنتی ویروسی هم پیداشون نمیکنه؟؟؟؟؟
من نگفتم لینوکس مطلقه! گفتم معماری پایش خیلی خوبه و بهتر از ویندوزه!!
و این که من تو پست اولم که فرستنده مهمان خورده گفتم که ویندوز مال کی هاست! پسر خوب لینوکس مال حرفه ای هاست! من که نگفتم آی مردم بیاین لینوکس استفاده کنین؟؟!!!؟؟!!؟؟!!
فکر میکنم یکم عصبانی بودی از پست های قبل مال من رو خوب نخوندی!

بابا بیخیال انقدر به هم نپرین!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس - توسط mrheidari - 2010-02-12, 02:59 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 6 مهمان