لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-12, 03:18 AM,
ارسال : #60
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
sshtery نویسنده :اين نكته رو هم در نظر داشته باشيد كه تمام كاربران كامپيوتر ، حرفه اي نيستند و تمام حرفه اي ها هم كد نويس نيستند و تمام كد نويس ها هم از Perl, php, pythone استفاده نميكنند.
مگه زبان برنامه نویسی دیگه ای هم داریم؟ :wink: :wink:

از شوخی بگذریم!

sshtery عزیز قضیه لینوکس همونطوری که بالای سایت نوشته یک فرهنگه!! این فرهنگ اینطوریه که مثلا تو یه کد نویسی منم یه کد نویسم! من یه ابزار خفن ولی خیلی تک منظوره مینویسم که یک کاری رو انجام بده! تو الان حال نداری بنویسیش من میدمش به تو میگم sshtery جون حالشو ببر ما رو فراموش نکن. قربون مرامت!!!! تو کارت راه میفته! بعد میای برای تشکر چار خط کد بهش اضافه میکنی و میشه پروژه مشترک ما! بعد این درخت همین طوری رشد میکنه تا یک دفعه یک نرم افزار خفن و کامل تولید میشه و کدش هم در اختیار همه و باز کار ملت راه میفته و گسترش پیدا میکنه و من هم یک ابزار کامل دارم.

این فرهنگ لینوکسه!!! حالا شما اگه فکر میکنی با این فرهنگ سازگاری... بسم الله! اگه یوزر فرندلی نیست یوزر فرندلی کردنش رو شروع کن!!! همه کمکت میکنن!!

من حرفم اینه که بابا واقع بین باشیم! مثلا برای فلان استاد فلان رشته که کلا با کامپیوتر میخواد ایمیل چک کنه اونم هفته ای یک بار از ویندوز xp بهتر مگه هست؟؟؟؟
ولی خداییش برای یک شبکه با ۷۰۰ تا یوزر نیایم با isa بچه بازی در بیاریم اونم رو ۲۰۰۳ :دی
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس - توسط mrheidari - 2010-02-12, 03:18 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان