لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-12, 01:32 PM,
ارسال : #74
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
sshtery نویسنده :
mr_mohammad نویسنده :دوست عزیز امار شما درست
منم با این مشکل ندارم که ادمای کمی از لینوکس استفاده می کنن چون همونطور که خودتون می دونید حوصله زیادی می خواد .
اینجا یه مشکلی هست که یه نفر که میگه خارج تحصیل کرده و ماشاالله حرفه ایه از کجا این حرف رو میزنه که داس رو از رو مینیکس نوشتن.
منبع بده همین وگرنه ما مشکلی با کسی نداریم

اولا" كه خارج درس خوندن يك اتخار نيست گرچه يك فرست هست. (تا چشم هسود كور بشه)
دوم اينكه شما ميدونيد داس از كجا اومد؟؟ آيا ميدونيد داس رو با ارتقاي يك سيستم عامل بدون نام كه در اون زمان براي كارهاي آزمايشگاهي استفاده ميكردن ساختن؟؟ آيا ميدونيد كه او سيستم عامل بي نام و نشان رو با استفاده از مينيكس (اون موقع پولي بوده ولي شما نميدونيد و كلي هم ادعا ميكنيد) ساختن؟؟ آيا ميدونيد اون سيستم عامل بي نام و نشون به سفارش بيمارستان كانزاس و چند مركز فوق تخصصي بزرگ طراحي شده؟؟
من 100% اطمينان دارم كه اينها رو نميدونيد چون تو اين فروم فهميديد كه اوپن سورس يعني چي.
اگه شما ميتونيد مداركي راجع به دلايل شكست عمليات دلتا در جنگ ويتنام بياريد من هم ميتونم راجع به اون سيستم عامل بي نام و نشون بيارم.
اين چيزي نيست كه تو ويكي پديا يا گوگل بوك بتوني پيدا كني. تو دانشگاه و به صورت تئوريك يهتون ياد ميدن. (البته اگه دانشگاه رفته باشي)
يكم مطالعه بعضي وقتا باعث ميشه تفكر انسان باز تر بشه. به جاي اينكه بشيني واسه عمو ريچي تبليغ كني سعي كن مطالعه كني.
دوست عزیز ماشاالله شما خیلی عصبی هستی
جنگ ویتنام چه ربطی به اوپن سورس داره؟
اینم بگم که حرفی که زدی در رابطه با داس اصلا سندیت نداره پس ادامه نده.
در ضمن من از هم این فروم با اوپن سورس اشنا شدم و به این فروم و بچه هاش افتخار می کنم که تو این کشور و با این سطح دسترسی به اطلاعات به اینجا رسیدن.
زنده باد تکنوتاکس و زنده باد آزادی که در تکنو تاکس وجود داره

آموزش بدون محدودیت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس - توسط mr_mohammad - 2010-02-12, 01:32 PM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان