لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-18, 07:09 PM,
ارسال : #107
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ:
Dante نویسنده :چرا سعي مي كنيد انطور القاء كنيد كه اگه فردي چيزي رو دوست نداره حتما چون نمي تونه يا نمي دونه اونو دوست نداره چرا فكر مي كنيد اگه من ميگم لينوكس مشكل داره نرم افزارهاي اپن بعضا مشكل دارن يعني من يه آدم آماتور هستم من يه بي سواد هستم من يه تنبل رفاه طلب هستم من علاقه ندارم چرا به خودتون اجازه ميديد كه چنين كنايه هاي ناجوان مردانه اي رو به من بزنيد ( كلي سعي كردم مودبانه باشه كه دوباره دعوا نشه )
من سعی خاصی نکردم.
فقط یک واقعیت مهم رو تذکر دادم.
منظورم هم شما نبودید و شما رو فراتر از چند پست در همین بحثها نمیشناسم.
ضمنا گزینهء استعداد و انگیزه میتونن جدا از هم باشن. یعنی شما ممکنه استعدادش رو هم داشته باشید، اما انگیزه رو خیر. بهرحال هرکدام از اینها باعث میشن که بودن یا نبودن چنین امکانی براتون خیلی کمتر از کسی که استعداد و انگیزه داره باشه. (استفاده از ضمیر «شما» یک بیان کلی هست)
اما معمولا کسانی که استعداد داشته باشن آمار انگیزهء بالاتری هم دارن و حداقل این حرفها رو بهتر میفهمن.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: - توسط مهمان - 2010-02-18, 07:09 PM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان