لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-26, 10:31 AM,
ارسال : #149
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re:
واقعا طرفدار بی خرد مایه آبرو ریزی میشه. بحثم سر ویندوز و لینوکس نیست ... بحثم سر طرفدارانشونه. چقدر نوع صحبت کردن طرفداران لینوکس در جهت جمع و کمک به همه و آگاهی دادنه و چقدر نوع طرفداری (به خصوص یکی از) دوستاداران ویندوز زننده!

به زور "کوچولو" خطاب کردن بقیه و صحبت کردن در مورد مسافرت خارج و تحصیل (احتمالا نداشته!) نمیشه بقیه رو جذب کرد!

پ.ن.۱) میانگین سواد کاربران لینوکس از میانگین سواد کاربران ویندوز بالاتره. دلیلش هم اینه که آدمهایی که از کامپیوتر به عنوان وسیله ای مثل ریش تراش یا جاروبرقی استفاده میکنن بیشتر سراغ ویندوز میرن (این رو به عنوان توهین نگفتم ... یه وسیله است دیگه ... برای کاربران متفاوت کاربری متفاوت داره، افراد زیادی فقط برای چند هدف خیلی خاص و محدود از کامپیوتر استفاده میکنن که خب سراغ ویندوز میرن)

پ.ن.۲) تعمیم های نادرست ندیم. به عنوان مثال تعبیر Driller در پست ۴ (صفحه نخست تاپیک) نادرسته:

"در ضمن شما گفتی افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای رو نمیشه واداشت. یعنی هرکی از لینوکس استفاده کنه حرفه ای و هرکی ویندوز یه غیر حرفه ای!!!"

دقت کنیم، از لحاظ منطقی نمیشه از جمله اول جمله دوم رو نتیجه گیری کرد. یا از پ.ن.۱ من نمیشه نتیجه گیری کرد که من گفتم همه کاربران ویندوز از کامپیوتر مثل یک وسیله ابتدایی استفاده میکنن.

--
همایون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: - توسط مهمان - 2010-02-26, 10:31 AM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 5 مهمان