لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-26, 01:18 PM,
ارسال : #150
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re:
نقل قول :اگر این نرم افزارهای متن باز نبودند پروژه ای مثل cern برای پردازش نتایج چکار باید می کرد؟ بسیاری از سخت افزارها مانند مودمهای بی سیم یا گوشی های موبایل با استفاده از لینوکس دارند کار می کنند.
برای بسیاری از مراکز تحقیقاتی یا شرکتهای بزرگ تولید بازی نیاز به کلاسترهای لینوکسی هست و ..... آخر اینکه دشنام دادن دردی از کسی دوا نکرده
یه چیز دیگه ادب چیز خوبی هست اگر رعایت کنند
مشکل من یا شاید هم شما توی همین بخشه هرجا که لینوکس تونسته خودشو تو آمار یا صنعت بالا بکشه دلیلش یه شرکت تجاری بوده که پشتش بوده والا کجا لینوکس خودش می تونست راه به موبایل پیدا کنه اگه نوکیا یا گوگل نبود در ضمن اگه هم جامعه گنو چنین جسارت یا توانایی داشت که این کارو می کرد سرنوشتش میشد سرنوشت لینوکس دسکتاپ چون لینوکس یه سیستم « انحصاری » برای حرفه ای ها ( بخوانید مدعیها ) هست اما لینوکس برای نت بوک یا موبایل برای کارکردن توسط کاربرهای معمولی ساخته شده

نقل قول :واقعا طرفدار بی خرد مایه آبرو ریزی میشه. بحثم سر ویندوز و لینوکس نیست ... بحثم سر طرفدارانشونه. چقدر نوع صحبت کردن طرفداران لینوکس در جهت جمع و کمک به همه و آگاهی دادنه و چقدر نوع طرفداری (به خصوص یکی از) دوستاداران ویندوز زننده!
یه بلا نسبتی چیزی این حرفت رو می ذارم پای اینکه همه پست ها و تاپیکهای مربوط به این موضوع رو نخوندی نه روی تعصبت
توی این بحث کلی از طرفدارهای لینوکس کلی بد و بیراه نثار ما کردن با انواع اقسام توهین های مودبانه بعد کلی ژست میگیرن میگن طرفدارای احمق و فلان و بیسار ویندوز نمی فهمن بی تربیت هستن
این رفتار ، رفتار زشتی که هر وقت کسی رو قبول نداریم یا نتونیم از پسش بر بیایم سعی کنیم خودشو و افکارشو تخریب کنیم اگه به تخریب بود من ...
اینو با sshtery هم بودم
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: - توسط Dante - 2010-02-26, 01:18 PM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان