لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند دلیل محکم برای استفاده از لینوکس
2010-02-26, 06:29 PM,
ارسال : #154
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ:
sshtery نویسنده :donate عزیز اگه همه این پستها رو خونده باشی میدونی که من اولین کسی نبودم که توهین کردم. من فقط از خودم دفاع کردم چون بهم توهین شده بود.
اگه شما جای من بودی از خودت دفاع نمیکردی؟؟ آیا دلیلی داره یه عده که حتی آخرین مدرک تحصیلیشون دیپلم هم نیست بیان به من که بهترین دوران زندگیم رو درس خودم و دور از خانواده و همه چیز سختی کشیدم توهین کنند و بگن که من و امثال مت احمق و بیسواد هستند؟؟ اگه به خود شما هم این توهین رو کنند جواب نمیدی؟؟ البته میدونم که به شما هم توهین شده و لی من نمیتونم ساکت باشم. من نمیدونم چه دلیلی داره که اینا میخوان یه واقعیت بزرگ رو انکار کنند و در این راه میخوان به ما توهین کنند.
شما همین الان داری میگی کسانی که آخرین مدرک تحصیلیشون دیپلم هم نیست. این ادعای مفت رو از کجا آوردی؟ من فوق دیپلم رایانه دارم از دانشگاه آزاد. ضمنا کارشناسی نرم افزار پیام نور هم قبول شدم اما با توجه به چیزهایی که دیدم و عملی و گسترده بودن علم نرم افزار متوجه شدم بهتره خودم چیزهای مورد علاقه و تشخیص خودم رو مطالعه کنم و وقت و پولم رو بهتر و بهینه تر در راهی که خودم تشخیص میدم هزینه کنم و بنابراین نرفتم کارشناسی رو بخونم. چون دیدم نرم افزار چیزیه که منابع اصلی اون همه به زبان انگلیسی در اینترنت پیدا میشه و بصورت خودآموز آدم یاد میگیره و نیازی به استاد نداره. درصورتیکه در دانشگاه بیشتر چیزهای تئوریک و ترجمه های ناقص و محدود و ضعیف تدریس میشه که در نهایت بعد از فارق التحصیل شدن بازم باید خودت همین راه رو خودت بری تا بتونی عملا کاری انجام بدی و چیزی بارت باشه.
بهرحال فعلا که حرف شما غلط از آب دراومد. شما فرمودی زیر دیپلم و حالا من فوق دیپلم دارم.
از طرف دیگه فکر میکنم خیلی از کاربران این سایت تحصیلات بالاتری از من داشته باشن، اونم در دانشگاههای معروف با رتبه های خوب. بهتره از خودشون بپرسید.
مسئلهء دیگه اینکه شما ادعای بزرگ خودت رو اول ثابت کن که هنوز اثباتش نکردی.
ما چه واقعیت بزرگی رو انکار کردیم؟ لابد میخوای دوباره همون ادعای مسخره رو که سهم نرم افزار آزاد در دنیا 1% هست تکرار کنی. مگه قبلا جوابت رو ندادم؟
بهرحال زیاد به مدرک و دانشگاه و استادهاش دلخوش نباش. مثلا شما اثر چندانی از نرم افزار آزاد یا فلسفهء نرم افزار آزاد و دیدگاههای جالب ریچارد استالمن در هیچ رشتهء دانشگاهی ای پیدا میکنی؟ پس فکر نکن همه چیز در دانشگاه خلاصه میشه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پيام هاي اين موضوع
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: - توسط مهمان - 2010-02-26, 06:29 PM

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 7 مهمان