لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربر مهمان
2011-03-12, 11:45 AM,
ارسال : #1
کاربر مهمان
سلام
هیچ راهی نداره که این قابلیت پست مهمان رو برداریم ؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-12, 12:23 PM,
ارسال : #2
پاسخ: کاربر مهمان
۳)‌انجمن‌های تکنوتاکس برای همیشه آزاد باقی خواهند ماند و همیشه حق ارسال مطلب برای کاربران مهمان محفوظ خواهد ماند.
2011-03-12, 01:56 PM,
ارسال : #3
Re: پاسخ: کاربر مهمان
Anonymous نویسنده :۳)‌انجمن‌های تکنوتاکس برای همیشه آزاد باقی خواهند ماند و همیشه حق ارسال مطلب برای کاربران مهمان محفوظ خواهد ماند.

که شما بیای اینجا با آی دی میهمان *** بگی؟؟؟ الکی هم بگی تکنوتاکس آزاد آزاد و ... که ادمین ها رو خر بکنی.... ای ***
2011-03-12, 07:10 PM,
ارسال : #4
Anonymous نویسنده :
Anonymous نویسنده :۳)‌انجمن‌های تکنوتاکس برای همیشه آزاد باقی خواهند ماند و همیشه حق ارسال مطلب برای کاربران مهمان محفوظ خواهد ماند.

که شما بیای اینجا با آی دی میهمان *** بگی؟؟؟ الکی هم بگی تکنوتاکس آزاد آزاد و ... که ادمین ها رو خر بکنی.... ای ***
پستی که با نام مهمان ارسال شده بود توسط بنده بود. فکر می کنم نیاز به توضیح اضافه ای در این باره نباشد.
امکان ارسال با نام کاربری مهمان همیشه یکی از خصوصیات متمایز این انجمن بوده که مانند شمشیر دو لبه عمل می کند. از سویی این امکان باعث شده تا افراد راحت تر به انتقاد بپردازند که بارها بسیار مفید واقع شده است. و از سویی دیگر امکان ارسال مطالب نامناسب وجود داشته که همواره کار ناطرین انجمن را دشوار ساخته است. در ضمن این موضوع به افرادی که گذرا به سایت سر می زنند و رغبتی به log-in شدن ندارند اجازه داده تا راحت تر مطلب ارسال کنند.
صرفا به عنوان یک نظر شخصی پس از چندین سال بودن در این انجمن فکر می کنم تا کنون نتایج مفید این قابلیت خیلی بیشتر از مضرات آن بوده است.
به هر حال این موضوع فقط تابع نظر مدیریت سایت می باشد که تا کنون مخالف حذف این قابلیت بودند. این موضوع تاکنون بارها در انجمن بحث گردیده است. هرچند بیان دوباره آن توسط افراد جدید ، امری طبیعی محسوب می شود. با این حال می توانید بحث را ادامه دهید و عقیده خود را با مدیریت سایت در میان بگذارید.
موفق باشید
2011-03-12, 07:25 PM,
ارسال : #5
پاسخ: Re: پاسخ: کاربر مهمان
من هم بیشتر به خواطر مضرات همین قابلیت درخواست دادم .
اما الان با حرف شما بیشتر متوجه شدم .
به هر حال اصراری برای حذف این قابلیت ندارم .Smile

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-03-12, 08:19 PM,
ارسال : #6
پاسخ: Re: پاسخ: کاربر مهمان
نقل قول :پستی که با نام مهمان ارسال شده بود توسط بنده بود.

پس خط روی خط افتاده بود...
2011-03-12, 09:03 PM,
ارسال : #7
Anonymous نویسنده :

پس می‌‌بینی‌ آقای bsdlinux عزیز که چه راحت میتونی‌ هر چی‌ می‌خوای بنویسی‌؟!

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان