لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ftp
2005-04-25, 05:30 PM,
ارسال : #1
ftp
با سلام

من نميونم به سايت هاي ftp وصل بشم ( اين پيغام رو ميده: 425 can't open data connection )
باISP هم تماس گرفتم . اونها هم گفتند ftp‌رو نبستن
نه در ويندوز و نه در لينوكس وارد ميشه
البته در ويندوز از مك آفي نسخه تجاري استفاده ميكنم (اون رو هم به همراه فايروال غير فعال كرده ) و در لينوكس از درايور محدود شده كانكسنت hcf سايت linuxant ولي فايده نداشت
حتي از gftp و DAP و ... هم استفاده كردم فايده نداشت
اين در حالي است كه مسئول فني ISP هرگونه اشكال از آنها را رد ميكند ( از سئوال من تعجب كرد)

مشكل از چيه

HELP ME
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-25, 06:29 PM,
ارسال : #2

سلام
اگه فقط این مشکل رو در Linux داشتین ممکن بود بگم اشکال از تنظیمات شماست ولی از اونجایی که Win هیچ تنظیمات خاصی نداره فکر کنم اشکال از همون ISP باشه. برای اینکه تهمت نباشه با یه کارت دیگه هم چک کنین.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-04-25, 11:29 PM,
ارسال : #3

سلام
حل شد
ممنون
2005-04-26, 08:29 AM,
ارسال : #4

سلام
مشکل از کی بود ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-04-26, 03:34 PM,
ارسال : #5

سلام
تمام سايتهاي ftp كه قبلا بهشون سر ميزدم همه با هم يوزر anonumous را بسته بودند و بعضي هم مثل ftp دانشگاه يزد ، ftp رو مختص به شبكه lan كرده بودند.
البته نميدونم چرا اين كار رو كردن
بعضي از آدرسها:
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.sharif.edu">ftp://ftp.sharif.edu</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.aut.ac.ir">ftp://ftp.aut.ac.ir</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.yazduni.ac.ir">ftp://ftp.yazduni.ac.ir</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.winzip.com">ftp://ftp.winzip.com</a><!-- m -->
و در ضمن سايت <!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.redhat.com">ftp://ftp.redhat.com</a><!-- m --> هم لاگين ميشه ولي هنگام گرفتن دايركتوري پيغام :
کد :
change directory failed. The PORT command failed
داده ميشه
2005-04-26, 07:06 PM,
ارسال : #6

بعضی از کارتها مشکل دارن من با بعضی از کارتها نمیتونم به ftp ها برم حتی چتهای irc ایراد از isp هاست به گیرنده های خود دست نزنید.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان