لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ppp on kernel 2.6.11.7
2005-04-27, 03:17 PM,
ارسال : #1
ppp on kernel 2.6.11.7
سلام.
من بالاخره تونستم kernel 2.6.11.7 رو کمپایل و نصب کنم... ولی یک مشکل دارم و اونم اینه که وقتی دستور pon رو میزنم این پیغام رو میده:
کد :
/usr/sbin/pppd: This system lacks kernel support for PPP. This could be because the PPP kernel module could not be loaded, or because PPP was not included in the kernel configurations. If PPPwas included as a module, ruy `/sbin/modprobe -r ppp'. If that fails, check that PPP.o exits in /lib/modules/`uname -r`/net.
See README.linux file in the PPP ditribution for more details.
در ضمن من از لیبرانت 2.8.1 استفاده... راستی چه جوری این کد ها رو از چپ به راست بنویسم؟

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-27, 04:53 PM,
ارسال : #2

سلام
فکر کنم توی Kernel قابلیت PPP رو در بخش Networking فعال نکردین. برای کامپایل کرنل اگه از Gentoo Handbook استفاده کنین خیلی کامل نوشته. یه امکان دیگه هم هست که به عنوان module کامپایلش کرده باشین که باید همونطوری که دستور داده فعالش کنین. در مورد چپ‌چین کردن کد هم با استفاده از ltr.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-27, 06:02 PM,
ارسال : #3

البته من اقا نوید جان توی اسلکویر هم همچین مشکلی دارم یعنی توی اسلکویر ۱۰.۱ وقتی با کرنل ۲.۶.۱۱ میام بالا نه تنها این مشکل بلکه چندین مشکل دیگه هم دارم ولی توی کرنل ۱۰ مشکلی ندارم بعد یه سوال دیگه اینکه چرا ۲.۶. هی عدید بالا میرفت یعنی ۲.۶.۱ بعد ۲.۶.۲ تا ۱۰ ولی به ۱۱ که رسیده ۲.۶.۱۱.۱ اینجوری شده میشه یه توضیح بدید ممنون
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-27, 09:00 PM,
ارسال : #4

سلام
در مورد مشکلتون اگه خودتون هسته رو کامپایل کردین باید چک کنین اون موردی گف گفتم رعایت شده یا نه. در مورد شماره گذاری هم احتمالا میدونین که ۲ یعنی major release و ۶ یعنی minor release ( که اگه فرد باشه develpopment و اگه زوج باشه Stable ) و اون ۱۱ هم همونطور و اون ۱ بعد از ۱۱ یعنی تغییرات در آخرین نسخه اونقدر کم بوده که نمیشده بشه نسخه ۲.۶.۱۲ .

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان