لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ebook حرام است
2005-09-06, 11:49 AM,
ارسال : #21

نه whitehat جان
پاک کردن پست اینجا شده عین فیلتر کردن وزارت ارشاد . دل بخواهی بدون معیار و ... آسته برو آسته بیا ...
تاسف بر انگیز است .
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-09-06, 01:33 PM,
ارسال : #22

سلام
امیدوارم حال یکایک شما خوب باشه
بنده فردی نیستم که دوست داشته باشم در اینجا تنش ایجاد کنم
ولی خیلی هم ناراحت هستم که این سایت این روش را ادامه میده ولی منطق کاملا درستی هم داره
شاید راه بنده اشتباه باشه نمیدونم
اگه دوستی دلیلی بر درست بودن یا اشتباه بودن داره ارائه بده ممنون میشم
و اگه نظری در مورد نحوه پخش هم داشته باشید بگید باز هم ممنون میشم

و بیشتر صحبت دوست عزیزم من به این فکر انداخت که گفت :

دوست عزیز pooya_sardar من برای شما پیغام خصوصی میدهم چون فکر میکنم میتونیم با هم کارهایی را انجام دهیم .... چون توجه داشته باشید به هر حال خط این سایت و مسیرش شاید اجازه چنین کاری را به مدیران و مسولینش نمیدهد که چنین کاری را بکنند .. بهتر هستش که یکطرفه هم فکر نکنیم ..... Smile خیلی ازش ممنونم

با آرش دست عزیزم در این مورد صحبت نظرشا کامل جویا میشم ببینم چی میشه ؟
از navidjoon هم می درخواست دارم که این عنوان را بعد از 2 روز پاک کنه تا من با عنوان جدید یک کار خوب و + انجام بدیم (خیلی ممنونم )
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-09-06, 05:34 PM,
ارسال : #23

سلام
بايد ببخشين شما از کجا ميدونين که من پست شما رو پاک کردم ؟ در مورد مواردي که من سريعا پاکشون ميکنم مورد اول crack ه که حتي يه ثاينه هم مکث نميکنم ولي اگه مورد خاصي نداشته باشه من هرگز چنين کاري نميکنم و فقط براي کاربر PM ميزنم که ويرايشش کنم.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-09-06, 05:54 PM,
ارسال : #24

نقل قول :پاک کردن پست اینجا شده عین فیلتر کردن وزارت ارشاد . دل بخواهی بدون معیار و ... آسته برو آسته بیا ...
نه ! دیگه این جوری هم نیست . طبیعی هست اگر کسی در چهارچوب قوانین سایت رفتار نکنه پستش پاک میشه.
نقل قول :در مورد مواردي که من سريعا پاکشون ميکنم مورد اول crack ه که حتي يه ثاينه هم مکث نميکنم ولي اگه مورد خاصي نداشته باشه من هرگز چنين کاري نميکنم و فقط براي کاربر PM ميزنم که ويرايشش کنم.
و من باز تاکید می کنم نویدجان
شما ابتدا پست را ویرایش کنید و تذکر بدهید بعد از مدتی آنرا پاک کنید که این 2 حسن داره
1 انرژی کمتری از شما هدر میره و لازم نیست برای هر کس PM بزنید
2 دوستانی که به جمع ما تازه پیوستند با قوانین سایت آشنا می شوند .
موفق باشید Smile
2005-09-06, 06:00 PM,
ارسال : #25

نقل:
پاک کردن پست اینجا شده عین فیلتر کردن وزارت ارشاد . دل بخواهی بدون معیار و ... آسته برو آسته بیا ...

نه ! دیگه این جوری هم نیست . طبیعی هست اگر کسی در چهارچوب قوانین سایت رفتار نکنه پستش پاک میشه

نه عزیزم اون را که خودم هم میدونم . منتها برای این کار سایت قانون مدونی نداره و این عین مورد فیلترینگ هست . توی مصاحبه شون از اخبار بیست و سی ندیدید؟
گفت :
یه سری سایتها که مشکل دارند و معلومه که باید بسته بشند . یه سری هم ما خودمون می بندیم
دیگه بی قانونی از این واضح تر؟
این سایت هم باید قوانینی داشته باشد تا هر کس در صورتی که پست هایش پاک شد یا ویرایش شد با مرا جعه به آن قانون دلیلش را بفهمد نه با خراب شدن سر ناظر ها .
2005-09-06, 06:29 PM,
ارسال : #26

آقا بحث به بیراهه رفته. به فتوای من ebook عند حلاله.(آخر حلاله.) شما نمی خواهد مسلمون تر از من بشید.
2005-09-06, 06:33 PM,
ارسال : #27

سلام.

نقل قول :این سایت هم باید قوانینی داشته باشد تا هر کس در صورتی که پست هایش پاک شد یا ویرایش شد با مرا جعه به آن قانون دلیلش را بفهمد نه با خراب شدن سر ناظر ها .

به نظر من شما زیادی بزرگش میکنید. تا حالا چند بار انگشت شمار بعضی ارسال ها پاک شده و دلیلش هم یا بحث همون کرک بوده که کاملا درسته یا اینکه به کسی توهین شده که اونم کاملا درسته. شما موردی غیر از این سراغ دارید؟!!

تازه شما اگر وسط یه تاپیک هم بحثی غیر از موضوع اون تاپیک کنید ناظران انقدر لطف دارند که تا پست شما رو پاک نمیکنند بلکه اون رو به تاپیک جدید انتقال میدهند.

به نظر من بذارید جو این انجمن همینظور دوستانه بمونه. اگر که بعدها این موضوع تبدیل به مشکل شد که خب یه فکری به حالش میکنیم.
2005-09-07, 08:29 AM,
ارسال : #28

سلام

navidjoon من از شما خواستم ای عنوان را پاک کنید به دلیل اینکه ای عنوان داره به بی راهه میره و شما دارای این اجازه هستید که این عنوان را پاک کنید

من نگفتم که شما این کار را کردید
اگه من همچین حرفی زدم یا صحبت من چنین بویی میداد ببخشید
از همکاری شما هم متشکرم
2005-09-07, 10:34 AM,
ارسال : #29

سلام
مساله حرف شما نبود pooya_sardar جان ، قضیه سر اون بحث filtering از نوع وزارت ارشادیه.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-09-08, 01:20 PM,
ارسال : #30

مراجع محترم بلخره استفاده از ebook حلال است یا حرام
2005-09-08, 05:14 PM,
ارسال : #31

haram ast

رفتن به انجمن :