لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین لازم‌الاجرا برای بخش‌های انجمن
2005-09-06, 06:55 PM,
ارسال : #1
قوانین لازم‌الاجرا برای بخش‌های انجمن
قوانین لازم‌الاجرا برای انجمن سایت:

۱)‌انجمن‌های تکنوتاکس،‌از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین کپی‌رایت را زیر پا بگذارد،‌معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه.

۲)‌انجمن‌های تکنوتاکس از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی به شخص یا اشخاصی از کاربران سایت یا افرادی که مدیران یا ناظرین انجمن‌ها تشخیص دهند توهین کند و یا واژه‌های رکیک در آن بکار رفته باشد، معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. همیشه سعی کنید در نوشته‌ها صبر و حوصله کافی بخرج داده و از نگارش واژه‌هایی که باعث سوءتفاهم شوند خودداری کنید. همیشه پیش از ارسال مطلب خود، یکبار آنرا خوانده و درباره آن فکر کنید.

۳)‌انجمن‌های تکنوتاکس فقط برای کاربران عضو قابل استفاده خواهد بود. کاربران مهمان اجازه درج پست و پاسخ گویی را نخواهند داشت. این بند ممکن است بسته به شرایط تغییر داده شود.

۴)‌سعی کنید تا سوال خود را در انجمن مربوطه پرسیده و حتی الامکان از ارسال پاسخ‌های بی ربط به موضوع سوال خودداری کنید.چنين پست هايي پاک خواهند شد!

۵)‌انجمن‌های تکنوتاکس برای پاسخ گویی به مشکلات کاربران و کمک به ایشان فعالیت می‌کند، اما در صورت عدم پاسخ دهی به یک سؤال،مسئولیتی متوجه ناظرین انجمن‌ها و مدیران سایت نخواهد بود.

۶)‌انجمن‌های تکنوتاکس از پذیرش هر گونه عنوانی تبلیغاتی معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند.

۷)‌حتی الامکان سعی کنید تا از ارسال سوالات بصورت پیام خصوصی برای ناظرین و مدیر سایت خودداری کرده و آنرا در انجمن‌ها مطرح کنید تا برای دیگران نیز سودمند باشد.

۸)‌مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب ایشان مورد تایید مسئولین سایت نیست.

۹)‌از ارسال چند باره یک سوال در مدت کوتاه خودداری کنید. ارسال‌های اضافه و تکراری از انجمن پاک خواهد شد.

۱۰)‌سعی کنید پیش از پرسیدن سوال، مقداری در انجمن*،قسمت خبر سايت،و سايتهاي خواهر که لينک آنها در سمت راست سايت قرار دارد،جستجو کنید. ممکن است پاسخ سوال شما قبلا در انجمن موجود باشد.‌به احتمال قوی،‌با این روش سریعتر به پاسخ خود خواهید رسید.‌در صورت امکان سوال خود را در ادامه عناوین موجود بپرسید.

۱۱)‌سعی کنید برای پرسیدن سوالات خود ار عناوین مناسب استفاده کنید. مثلا «مشکل در پیکربندی آپاچی» یک عنوان مناسب و «کمک بدبخت شدم!» یک عنوان نامناسب است.

۱۲)‌از تایپ سوالات و پاسخ‌های خود به صورت پینگلیش جدا خودداری کنید. ناظرین چنین پست‌هایی را پاک خواهند کرد.(اگر به هر دليل امکان نوشتن حروف فارسي را نداريد،کافيست با رفتن به اين سايت،نوشته هاي PinGlish خود را به حروف فارسي،تبديل نماييد.!)

۱۳)‌لطفا از ارسال مطالب سیاسی و انتقادی نسبت به عملکرد دولت(‌در زمینه مخابرات،‌اینترنت،‌فیلترینگ و...)،‌مشاوره در زمینه انتخاب رشته‌ی دانشگاهی و کلا مطالبی که هیچ ریطی به هدف این سایت یعنی لینوکس و بازمتن ندارند،‌در بخش‌های انجمن و قسمت اخبار سایت،‌شدیدا خود‌داری نمایید!‌چنین پست‌هایی سریعا و بدون هیچ تذکری توسط ناظزین انجمن پاک خواهند شد!

۱۴)‌از ارسال مطالب خصوصی و تعارف بیش از حد معمول در بخش‌های انجمن خود‌داری کنید.‌مطالب ارسالی لازم است که تخصصی(لینوکس و بازمتن) باشند و نه مطالبی مانند احوال‌پرسی و گپ‌های خصوصی!از تعریف و تمجید بیش اندازه نیز خوداری فرمایید!خوانندگان در جستجوی مطالب تخصصی هستند و نه خواندن احوال‌پرسی‌های خصوصی شما.

آخرین بروز رسانی‌شده:‌شنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۸۷ توسط mkargar بدلیل:‌اضافه‌شدن لینک ''چگونگی جستجو در انجمن سایت''!

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-09-06, 07:03 PM,
ارسال : #2

سلام.

نقل قول :می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه.

اشاره کرد.

دو کلمه بالا افتاده بود.
بسیار عالی هست. لطفا از این قانونی ترش نکنید. همینطوری خوبه.
2005-09-06, 07:10 PM,
ارسال : #3

نمیشه یه قانونی هم برای این گذاشت که ملت انقدر به هم نپرن؟؟؟
به جای اینکه جو اینجا صمیمی تر بشه هر روز داره بر تعداد توپیدن ها افزوده میشه...آقا آلن فکر می کنم خودتون این رو فهمیده باشین!

[عکس : banner.png]
2005-09-06, 07:55 PM,
ارسال : #4

نکات خوبی مطرح شده‌اند.
Idea یک عکس یا لینک بزرگ هم در صفحه ابتدایی قرار دهید تا دوستان آنرا مطالعه کرده و از راهنمای انجمن استفاده کنند. شاید از توضیح مجدد آنها جلوگیری کند.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-09-06, 08:07 PM,
ارسال : #5

خوبه .ان شاءا.. این قوانین در بهبود سطح کیفی سایت مؤثر باشه.
2005-09-06, 08:42 PM,
ارسال : #6

با تشکر از آقای باغومیان
فکر کنم دیگه مشکلات در این مورد برطرف بشه

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2005-09-06, 08:48 PM,
ارسال : #7

emilsedgh نویسنده :نمیشه یه قانونی هم برای این گذاشت که ملت انقدر به هم نپرن؟؟؟
به جای اینکه جو اینجا صمیمی تر بشه هر روز داره بر تعداد توپیدن ها افزوده میشه...آقا آلن فکر می کنم خودتون این رو فهمیده باشین!

من هم با نظر امیل موافقم ولی مواردی که آقای آلن عزیز نوشتن بسیار بجاست من هم موافقم

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
2005-09-06, 09:34 PM,
ارسال : #8

سلام.

نقل قول :نمیشه یه قانونی هم برای این گذاشت که ملت انقدر به هم نپرن؟؟؟

حتما یه تجدید تفکری بر روی حرفتون و لحن اون بکنید. قطعا یه عذر خواهی خشک و خالی هم کفایت میکنه.
2005-09-06, 10:43 PM,
ارسال : #9

سلام به همگی
من هم با تمام این مطالب مطرح شده موافق هستم . و می خواستم این موضوع را قبلا عنوان کنم. در اکثر انجمن ها یک بخش به نام قوانین استفاده از انجمن و یا راهنما وجود دارد. لازم است که این قوانین در بالای صفحه انجمن باشد که استفاده کنندگان قبل ارسال مطالب خودشان این بخش را ملاحظه نمایند.
در ضمن بنطر من لازم است که یک بند زیر را نیز اضافه کنید.
12) از ارسال مطالب خصوصی و تعارف بیش از حد معمول در انجمن ها خود داری کنید . مطالب ارسالی لازم است که مطالب تخصصی صرف باشند و نه مطالبی مانند احوال پرسی و گپ های خصوصی. از تعریف و تمجید بیش اندازه نیز خوداری فرمایید.
خوانندگان در جستجوی مطالب تخصصی هستند و نه خواندن احوال پرسی های خصوصی شما.

البته شاید این بند در بند های دیگر نیز عنوان شده باشد.
2005-09-06, 11:55 PM,
ارسال : #10

سلام
فکر کنم موقعی یک کاربر جدید میخواهد عضو بشه اول قوانین رویت کنه بعد اقدام بشه
2005-09-07, 01:04 AM,
ارسال : #11

من با 3 خیلی موافق با 12 خیلی مخالفم آقا. ما که ماشین نیستیم ماها رفیقیم مثل این که. در ضمن به نیت خوش یمنی عدد 13 دو بند دیگه به قوانین اضافه کنید.
2005-09-07, 08:16 AM,
ارسال : #12

نقل قول :سلام.

نقل:

نمیشه یه قانونی هم برای این گذاشت که ملت انقدر به هم نپرن؟؟؟

حتما یه تجدید تفکری بر روی حرفتون و لحن اون بکنید. قطعا یه عذر خواهی خشک و خالی هم کفایت میکنه.

من که چیز بدی فکر نکنم گفته باشم...با این حال اگه کسی ناراحت شده معذرت می خوام...

2005-09-07, 09:01 AM,
ارسال : #13

دست شما درد نکند آلن جانSmileاگر بصورت چسبناک در بالاي صفحه انجمن ها قرار بگیرد خيلی خوب ميشود.

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-09-07, 09:48 AM,
ارسال : #14

به صورت اعلان (اعلامیه) بهتره.
2005-09-07, 02:24 PM,
ارسال : #15

الن فکر کنم چند تا بند دیگر هم لازم باشه گه براتون می فرستم درصورت صلاح دید در زیز اضافه کنم.
علی

linux is a way to be free. i
2005-09-07, 03:01 PM,
ارسال : #16

خیلی عالیه...مخصوصا بند ۱ - ۹ - ۱۰ که خیلی جالب بود....

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2005-09-07, 03:03 PM,
ارسال : #17

سلام. من هم که عضو جدید سایت هستم با این قوانین موافقم و اگه تا حالا خلاف این قوانین رفتار کردم عذرخواهی می‌کنم.

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
2005-09-09, 02:27 PM,
ارسال : #18

dar bande 1 sohbat az copyright shode va man inra nemifahmam copyright va gpl????????????????????????
2005-09-09, 06:45 PM,
ارسال : #19

این مهمان عزیز به نظر میاد فکر می کنه gpl یعنی بی قانونی و ...Wink

2005-09-09, 07:31 PM,
ارسال : #20

سلام
خیلی خوبه .
باید در سمت راست سایت قسمت امکانات هم گذاشته بشه تا در دست رس همه باشه.

آموزش بدون محدودیت

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان