لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فدورا 2 و مشکل
2004-08-06, 12:50 AM,
ارسال : #1
فدورا 2 و مشکل
دوستان و اساتيد سلام به همگي

من روي 1 کامپيوتر زوز 9 رو اينستال کردم و مودم رو راحت پيدا کرد و حالا فدورا 2 رو ريختم که اصلا پيدا نميکنه . نميدونم چرا . اينو هم بگم که من از سيستم کابلي اينترنت ميکنم ....

شما ميگيد من چي کار کنم ؟؟؟ کامپيوتر رو بندازم دور يا فدورا 2 رو ؟؟؟؟؟ :wink:

مرسي

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-06, 08:56 AM,
ارسال : #2

اولا که کامپیوترت رو فعلا نگه دار، فوقش یه مودم می خری و Dial up کار می کنی!!:wink: بعد هم ما این جا هستیم تا بجای پاک کردن صورت مسئله یه جوابی براش پیدا کنیم!
خوب بریم سر اصل مطلب، من خودم تا به حال بجز مودم اکسترنال و یه بار هم کارت شبکه ادوات شبکه ی دیگه ای ندیدم اما یه جایی می خوندم که اینترنت کابلی بوسیله ی یه کابلکه میره تو یه RJ-45 به سیستم وصل میشه ، و این مودم های اترنتی استانداردند و تو تمام توزیع های لینوکس شناخته می شند، پس باید تو فدورا کور هم شناخته بشند.
تو اون جا که درباره ی ردهت 9.0 توضیح داده بود نوشته بود که تو ردهت باید تو menu>System Settings>Network Configuration برید و ابزار یا Device رو eth0 یا ه شما ره ی دیگه ای انتخاب کنیدو پروتوکل خودتون رو هم روی DHCP بگذارید و ...ACTIVE کنید. البته تو اون جا یه دکمه ی Add هست که اون جا می تونید به سیستم این اکانت رو اضافه کنید...

امید وارم به دردتون خورده باشه ، اگر به کارتون نیومد باید ببخشید چون من تا حالا با سرعت 33600تا بیشتر به اینتر نت وصل نشدم و کابل که چه عرض کنم سیم مسی برای وصل شدن استفاده می کنم:wink:

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2004-08-07, 04:14 PM,
ارسال : #3

نويد جان ممنون از راهنماييت . آقا اون مسيري که شما فرموديد من رفتم ولي ام خودش eth0 داره و انتخاب هم شده ولي وقتي مزنم روي ACTIVE اول چک ميکنه و بعدش پيغام خطا ميده و ميگه :

Determining IP information for eth0.... failed; no link Present. Check Cable ?

در صورتي که بدونه هيج تغييري من اگر اينو پاک کنم و زوزه رو بريزم درست کار ميکنه .. نميدونم ايرادش کجا ميتونه باشه ...

:?:

جستجوگر

[عکس : gmail.png]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان