لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوزه و کند بودن
2006-07-14, 07:13 PM,
ارسال : #1
سوزه و کند بودن
سلام
من سی دی های زوزه 10.0 eval را از یکی از بر و بچ گرفتم و نصب کردم. خیلی قشنگ تر و بهتر شده ولی در اجرای بعضی خیلی کند عمل میکنه. در برنامه anjuta هم بسیار بد عمل میکنه. حتی نمی تونه مثل یک ویرایشگر ساده متن، متن را نشون بدده. خیلی افتضاحه تا میای تایپ کنی برنامه بعد از کلمه را نمایش می ده و وقتی هم که میخوای متن را پایین بالا کنی متن ها را در هم برهم میکنه؟ شما بگید علت چیه. این رو هم بگم قبلا من از این برنامه ها در زوزه 9.2 استفاده نمی کردم و بعضی را که قبلا استفاده می کردم تا حالا مشکل زیادی نداشته.
سخت افزار من هم : اتلون 2200 و دو رم 256 و گرافیک radeon 7000.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-07-14, 08:21 PM,
ارسال : #2

سوزه رو پاک کن فدورا یا دبیان نصب کن.
2006-07-14, 09:00 PM,
ارسال : #3

مشابه یه همچین حرفی رو من خودم در پست قبلیم زدم . به قول یکی از دوستان این پاک کردن صورت مساله است و مشکل رو حل نمیکنه . من خودم مشکلم با دبیان حل شده و خیلی هم ازش راضیم ولی درست نیست به خاطر درست کار نکردن یه برنامه خاص کل زوزه رو زیر سوال برد. در ضمن یه نصیحت دوستانه:
فدورا و مخصوصا دبیان به این اندازه راحتی زوزه نیستن. با رفتن به سمت اونها مشکلت حل نمیشه که هیچی چند تا مشکل دیگه هم بهت اضافه میشه!!!(نگین من طرف زوزه رو میگیرما ,من خودم حالا دیگه از دبیان استفاده میکنم)
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-07-14, 09:32 PM,
ارسال : #4

با سلام
بستگی به خودتون داره که از چه توزیعی استفاده کنین . من از SuSE 9.2 استفاده می کنم شاید در ابتدا (بالا اومدن سیستم) کند باشه ولی در اجرای برنامه ها اصلا کند نیست بلکه در اکثر موارد از فدورا بهتره البته هنوز با دبیان کار نکردم .

برای آنکس که ایمان دارد ، نا ممکن وجود ندارد .
All things are possible to him that BELIVETH.
انجمن عمومی خراسان شمالی
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-07-14, 10:12 PM,
ارسال : #5

سلام:
در مورد کند بودن سوزه من هم موافقم و همین مشکل رو داشتم . چون خیلی از منابع سیستم رو میگیره.
البته شاید علت KDE باشه اولش من باورم نمی شد که می گفتن GNOME سریعتر ولی تا امتحان نکردم باور نمی کردم.

مسئله بعدی : شما باید آنقدر از توزیع های مختلف استفاده کنید تا اونی که مورد نظرتون پیدا کنید
من اول از REDHAt شروع کردم بعد FEDORA و SUSE و ... و بالاخره DEBIAN .
با اینکه اولش خیلی سخت تر نسبت به توزیع های دیگه بود ولی الان ازش راضیم و لذت میبرم.
خیلی چیزا تو دبیان میشه یاد گرفت...
هنوزم دارم یاد میگیرم. Tongue
2006-07-15, 12:32 AM,
ارسال : #6

اگر سوزه سریع لازم دارید در ابتدای نصب در حالت minimal system نصب کنید و بعد از اینکه نصب شد بسته های لازمه را اضافه کنید
سوزه خیلی از سوریس ها اضافی را نصب می کند که برای دستگاههای جدید و با رم بالا بدون مشکل اجرا می شوند ولی روی دستگاهی قدیمی باعث کندی دستگاه می شود.
البته می تونید که این سرویس ها را تک تک پیدا کنید و از سیستم خودتون حذف کنید.
2006-07-15, 07:28 AM,
ارسال : #7

1-در برنامه anjuta هم بسیار بد عمل میکنه. حتی نمی تونه مثل یک ویرایشگر ساده متن، متن را نشون بدده. خیلی افتضاحه تا میای تایپ کنی برنامه بعد از کلمه را نمایش می ده و وقتی هم که میخوای متن را پایین بالا کنی متن ها را در هم برهم میکنه؟
2-پارتیشن های ویندوز را توی my computer نشون میده ولی موقع نمایش ارور میده.
2006-07-15, 07:10 PM,
ارسال : #8

در مورد anjuta ربطی به توزیع نداره . این یه باگ anjuta-1.2.2 است نسبت به indent . از نسخه 1.2.4 که استفاده کنید این مشکل حل شده . البته توصیه می کنم مثل من دیوانگی نکنید که anjuta را از سورس کامپایل کنید به هزار تا کتابخونه gnome وابستگی داره .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان