لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون چيه از RSS ايراني استفاده كنيم !!?
2007-01-01, 05:00 PM,
ارسال : #1
نظرتون چيه از RSS ايراني استفاده ك
سلام به همه

خوب راستش من ديدم سايت داره از RSS سايت <!-- m --><a class="postlink" href="http://distrowatch.com">http://distrowatch.com</a><!-- m --> بارگذاري ميكنه من ديدم سايت ي مثل GNUDownload واقعا" داره خوب كار ميكنه نظرتون چيه RSS رو از سايت فارسي برداريم
مثل همين GNUDownload هم براي كاربران بهتره هم خود بچه هاي GNUDownload تويق ميشن.:wink:

هر نظري دارين اينجا بدين Big Grin

با تشكر
آرمين
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-01-01, 10:25 PM,
ارسال : #2

به نظر من گنودانلود چون حالت رسمی نداره، نباید با مال دیستروواچ عوض بشه، اما اگر یک بلوک جدا براش در نظر گرفته بشه عالیه.

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-01-02, 12:40 AM,
ارسال : #3

دوست عزیز اگر دقت بکنید وب سایت distrowatch به روز رسانی هر بسته ای رو حتی قبل از انتشار رسمی اون، اعلام میکنه! به نظر من خوبه، سر جاش بمونه
2007-01-02, 07:44 PM,
ارسال : #4

درسته ، ولی اگر توجه کرده باشید گنو دانلود با بروز رسانی distrowatch سعی می کنه جلو بره و سعی می کنه نرم افزار هایی که دارای محیط گرافیکی هستند رو قرار بده .
همین طور خیلی از برنامه هایی که در distrowatch مثل XFarDic ، RecordMyDesktop منتشر نمی شن هم قرار می ده تا کاربران از وجود این برنامه ها با خبر باشن.
در ضمن برنامه ها دارای توضیحات فارسی هستن و برای کاربر قابل فهم تر خواهد بود.
سعی شده محیط سایت راحت و کاربردی باشه.
خروجی RSS از بسته ها و کرنل ( هسته ) تشکیل شده تا در صورت قرار گرفتن اخبار در سایت های دیگر به نمایش در نیایند!
همین طور بازی ها و مواردی که باعث جلب نظر کاربر می شه در سایت قرار می گیره و تمام سعی بر بروز رسانی همراه با بروز رسانی منابع اصلی هستیم.

ممنون از دوستان که این تاپیک رو ایجاد کردند

موفق و پیروز باشید
یا علی
2007-01-02, 10:45 PM,
ارسال : #5

سلام
کار خوبی هست اما، سایت Distrowatch الآن چند سالی هست که داره فعالیتش رو با همین دقت پیش می‌بره و یه سایت معتبر به حساب میاد. احتمالا برای این که توی سایت معتبری مثل تکنوتاکس بخواهیم RSS سایتی رو بگیریم باید از منابع معتبر استفاده کنیم. منظورم اینه که توی سایتی مثل تکنوتاکس نمی‌شه از منابعی که ممکنه بعدا مشکل داشته باشند استفاده کرد.
با احترام برای کاری که دوستان در GNUDownload انجام می‌دهند و تشکر از کارشون باید بگم برای این که تکنوتاکس بخواد از این RSSها استفاده کنه باید دست کم یک سالی یا بیشتر GNUDownload کار کنه تا ببینیم آیا همواره به روز هستند یا نه و بعدش تصمیم بگیریم. ;-)

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-01-03, 02:59 AM,
ارسال : #6

من هم نظرم رو مستقیم به مدیر گنو/دانلود گفته بودم. Wink خلاصه‌اش اینه که با نوید موافقم.

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان