لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند تا مقاله برای گیمپ به فارسی
2007-04-06, 04:08 AM,
ارسال : #1
چند تا مقاله برای گیمپ به فارسی
با سلام . ما یک سایت داریم که درش پر از اموزش گرافیکی هست . با چند تا از دوستام تصمیم گرفتم هر چی اون مقاله درباره فتوشاپ می نویسه من به گیمپ تبدیلش کنم .
به لینک زیر برید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.p30planet.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=110#110">http://www.p30planet.com/modules.php?na ... &p=110#110</a><!-- m -->
البته فعلا تعداد مقالات کم هست و دلیلش هم کمبود کاربران گیمپ هست . هر چه از مقالات گیمپ بیشتر دیدن کنند دوستان بیشتری سعی می کنند برای گیمپ مقاله بنویسند . البته حرف من رو جنبه تبلیغات سایت در نظر نگیرید بلکه می خوام قسمت اموزش های گیمپ حذف نشه . با تشکر .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-04-06, 10:43 AM,
ارسال : #2

خیلی ممنون !
2007-04-06, 01:30 PM,
ارسال : #3

'این گیمپ چی هست؟
میشه بگید؟
2007-04-06, 01:48 PM,
ارسال : #4

برو توي نرم افزار هاي گرافيكي دنبال كلمه gimp بگرد !
2007-04-06, 02:14 PM,
ارسال : #5

دوست عزیز دست درد نکنه ولی بهتر بود در همین سایت یا یک سایت مرتبط مقاله هارا قرار می دادی حتما در مورد ش فکر کن بازهم ممنون جای این مقالات واقعا خالی

آن کس که چیزی را جوید، بدان یابه قسمتی از آن می رسد
حضرت علی
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-04-06, 02:36 PM,
ارسال : #6

دوست عزیز من که مشکلی ندارم چه اینجا چه هر جایی دیگه . الام ما داریم مقالاتی که برای سایت می نویسیم در مجید انلاین هم قرار می دیم . در مورد اینکه گفتید سایت مرتبط واقعا برای گیمپ یک سایت تخصصی نبود و همین طوری که گفتم هر چه تعداد کلیک هات بر روی مقالات در هر زمینه بیشتر بشه امکانات بیشتری تعلق میگیره . مثلا قراره یک وبلاگ اختصاصی با انجمن های اختصاصی برای گیمپ در نظر بگیریم که این موضوع بستگی به بازدیدها در سه 4 روز دیگه داره که در صورت عدم استقبال مقالات گیمپ به شدت کاهش پیدا می کنه . همچنین صحبت های دیگه ای هم در مورد قراردادن مقالات بلندر شده که البته بعد از موضوع گیمپ و Inkscape به اون پرداخته می شه . در هر صورت سیاست مدیران سایت استقبال از مقالات هر زمینه و سپس اختصاص امکانات به اون هست .
موفق باشید . محمد باقر اهتمام

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-06, 05:04 PM,
ارسال : #7

چند وقت پیش تو یکی از انجمن ها ی همین سایت یکی از دوستان عنوان کرد که داره رو یه کتاب جامع آموزشی در این رابطه کار میکنه و خوب هم پیش رفته/اگه بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی /فکر کنم خیلی میتونه کمک کنه که هر چه زود تر یه مرجع کامل در این زمینه داشته باشیم.

آموختن بدون اندیشیدن ، رنج بیهوده است.
2007-04-06, 05:27 PM,
ارسال : #8

فکر میکنم اون فرد خود همین آقای sniper هستند
2007-04-06, 06:19 PM,
ارسال : #9

اون کتاب در چه مرحله ای هست؟

[عکس : 4kdpcbd.jpg]
2007-04-06, 07:12 PM,
ارسال : #10

با سلام . درباره کتاب باید بگم که اول سعی کردم یک کتاب اموزشی بنویسم مثل گیمپ در 21 روز . بعد دیدم که فعلا بهترین کار نوشتن یک مرجع برای گیمپ هست تا یک بستر مناسب برای نوشتن دیگر کتاب بوجود بیاد . تا حالا 150 صفحه نوشتم که تا حالا ابزار دایره تموم شده . یعی کردم نکات زیر رو درشت رو درش بنویسم و اموزشهای جالبی هم براش در نظر گرفتم مثل ساخت لوگو پارسیکس فداروکور ردهت و بانک صادرات و کلی چیزه دیگه . همانطوری که گفته بودم یعی می کنم این کتاب تا قبل از اردیبهشت ماه تموم بشه فقط از نظر خودم چون مرجع هست یکم جنبه اموزشیش از بین رفته و به هر حال من سعی خودم رو می کنم .

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-07, 01:25 AM,
ارسال : #11

sina2005 نویسنده :دوست عزیز دست درد نکنه ولی بهتر بود در همین سایت یا یک سایت مرتبط مقاله هارا قرار می دادی حتما در مورد ش فکر کن بازهم ممنون جای این مقالات واقعا خالی

شوخی بود دیگه؟ اصولا کارهای ایرانی توی سایت‌های مرتبط نیست. اگر بود که وضعیت این طوری نبود.
بعدش هم حتی اگر سایت مرتبطی باشه مگه می‌شه ما به هم کمک کنیم؟ استغفرالله، تا می‌تونی برای خودت سایت بزن یه نفری برو جلو، کمک کردن به دیگران کار بی خودی هست، اصلا این خارجی‌ها که به هم کمک می‌کنند احمقند. از روی کفر دارن به هم کمک می‌کنند!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-04-07, 01:58 AM,
ارسال : #12

با سلام . من همیشه به اقا نوید احترام گذاشتم و می زارم ولی نمی دونم به نظر من یکم پست ایشون بوی کنایه می ده . ولی به هر حال گفتم که من هیچ مشکلی ندارم که در سایت تکنوتاکس هم از این مقالات بزارم . بعدشم در مورد دوست عزیزی که گفته بودند گیمپ با سایت ما مرتبط نیست باید بگم که همیشه نباید با نرم افزارهای ازاد که در سیستم عامل های مختلف هستند و حتما هم در لینوکس هستند به دید لینوکسی نگاه کرد . سایت یک سایت اموزشی است و تازه هم راه اندازه شده و فعلا اساس کار رو بر روی مقالات گرافیک گذاشته و گیمپ هم یک نرم افزار گرافیکی هست پس حق داره جای خودش رو توی سایت داشته باشه . البته من با حرف اقا نوید هم موافقم هیچ کدوم به هم دیگه کمک نمی کنیم . به هر حال من مشکلی با گذاشتن مقالات در تکنوتاکس ندارم فقط یک چیزی مقالاتی که می نویسم در فروم بزارم یا در قسمت مقالات . من هر کمکی از دستم بر بیاد برای گرافیک لینوکس در ایران می کنم بدون هیچ ادعایی به هر حال منتظر نظرات شما هستم

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-04-07, 04:52 AM,
ارسال : #13

اين سايتهم جالبه.
براي يكي از بچه هاي اينجاست؟
2007-04-07, 10:48 AM,
ارسال : #14

نوید جان مجبوری همیشه اینقدر بد اخلاق باشی ؟

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان