لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل login کردن با suse 10.1
2007-09-09, 12:01 AM,
ارسال : #21

نیازی نیست .. بله اگه از روی سی دی کپی کنید مجوزها عوض میشوند کافیه اول روی یک پارتیشن fat32 کپی کنید بعد در خانه از آنجا کپی کنید...
شاخه tmp برای لود شدن گنوم است که در هر صورتی در دسترس نباشه ... وارد محیط میشه اما به ۱۰ نکشیده با یه خطای خوشگل بر میگرده به صفحه اول ...

اینکبار برای همیشه غیر فعال شده است.. از مدیران درخواست میکنم در صورت امکان این کاربر را حذف کنند از تکنوتاکس
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-09-09, 03:47 PM,
ارسال : #22

سلام
من از زوزه 10.0استفاده میکنم . این مشکل بارها پیش اومده زوزه 9.3 هم که داشتم همینطور بود . بعد از اولین باری که این ایراد پیش اومد دقیق شدم یه چیزایی تجربی دستگیرم شد ( چون من مثل دوستان تکنوتاکس خیلی سواد لینوکس ندارم )مثلا اینکه هیچوقت هنگام بوت و خاموش کردن سیستم مودم روشن نباشه و فقط وقتی وارد محیط گرافیکی شدید مودم رو روشن کنید وقبل از خروج خاموش کنید ، البته شاید مسخره باشه و علمی نباشه ولی من بعد از اینکار دیگه با این مشکل روبه رو نشدم و الان تقریبا مطمئن هستم حداقل یکی از علت ها میتونه از اینترنت باشه و آخرین باری که از سیستم استفاده کردید ، چون من با یوزر هایی که کانکت نشدم مشکلی نداشتم ( البته این وقتیه که از روت کانکت نشده باشید) به خاطر همین سعی کنید حداقل از روت کانکت نشید (این نظر منه و برای خودم محترمه ). اما اگه میخواین همون یوزر رو دوباره استفاده کنید راحت ترین راه اینه که با روت توی کنسول لاگین کنید وارد برنامه mc بشید (با فرض اینکه محیط گرافیکی روت از کار افتاده باشه اگه نه روشنه از رووت راحت ترید) از پوشه home وارد یوزر مورد نظر شده غیر از پوشه هایی که هستش هر فایلی هست پاک کنید . حالا میتونید ازmc خارج بشید و لاگین کنید ، زوزه فایلهایی رو که لازم داره دوباره ایجاد میکنه .
1 ـ اینکه من چطوری به این نتیجه رسیدم خیلی مهم نیست .
2 ـ من زوزه دارم از KDE استفاده میکنم ، مودمم هم D_Link 560E هستش ؛ به هر حال مشکلم اینطوری حل شده در مورد اوبانتو و توزیع هایی دیگه هم شرمنده تست نکردم .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم .
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان