لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت لینوس تروالدز از KDE
2007-03-06, 05:49 AM,
ارسال : #41

من هم نظرم با این مهمان عزیز یکیه
تو صفهه قبل هم گفتم کسایی که گنوم رو میهرن با کی دی ای مقایسه میکنن تعصب بیخودی دارند
باز هم میگم کل گنوم از بیخ نمیتونه فقط با کانکیورر مقابله کنه در مورد بقیه قابلیتها مصلا سرعت بماند
من نمیدونم چرا شما خودتئنئ گول میزنید
چه بسیار وقتهایی که صرف شده تا روز به روز کادی ای پر امکانات تر شده اون وقت یه آدم تنبل که هیچی سرش نمیشه میاد و از قدرت کاستومایز فوق والعاده کادی ای به عنوان عیب یاد میکنه
آخه شما با ید میز کار را برای خودتون تنظیم کنید یا خودتونو برای میز کار
واقعیت اینه که گنوم یجورایی میخواد شبیه مکینتاش نشون بده که اگه بتونه من شخصا کی دی ای رو کنار میزارم ولی وقتی فقط آیکونهای مکینتاش به کل گنوم میارزه من چی بگم
خلاصه هر کی هر چی میخواد بگه
ولی کادی ای هیچ وقت با گنوم قابل مقایسه نیست
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-03-06, 12:40 PM,
ارسال : #42

راستش کانکرر چند تا امکانات خیلی عالی داره.
اولیش استفاده از تکنولوژی‌ KIO که باعث میشه با ftp و shh (Fish) و ... ارتباط بسیار خوبی برقرار کنه
دومیش استفاده از تکنولوژی kparts که باعث میشه کانکرر یک بیننده فایل عمومی باشه و هر فایلی رپ در خودش بخونه
دیگری قابلیت تقسیم صفحه است که هر صفحه رو به چند قسمت تقسیم می‌کنه.دیگه برگه بندی که در مقابل این چیزی نیست!
سرعت قابل ملاحظه رندر شدن صفحات در khtml هم خیلی عالیه.
تازه Toolbar ها، Navigation Pane و ... امکانات فوق‌العاده ای به کانکرر می‌دهند و View Profile ها باعث ساده شدنش در مواقع نیاز و پیچیده شدنش در دیگر مواقع هستند.نمیشه با ناتیلوس مقایسه اش کرد.دلفین و ناتیلوس یک چیزی مثل Windows Explorer هستند.

[عکس : banner.png]
2007-03-07, 06:39 PM,
ارسال : #43

emilsedgh نویسنده :راستش کانکرر چند تا امکانات خیلی عالی داره.
اولیش استفاده از تکنولوژی‌ KIO که باعث میشه با ftp و shh (Fish) و ... ارتباط بسیار خوبی برقرار کنه
دومیش استفاده از تکنولوژی kparts که باعث میشه کانکرر یک بیننده فایل عمومی باشه و هر فایلی رپ در خودش بخونه
دیگری قابلیت تقسیم صفحه است که هر صفحه رو به چند قسمت تقسیم می‌کنه.دیگه برگه بندی که در مقابل این چیزی نیست!
سرعت قابل ملاحظه رندر شدن صفحات در khtml هم خیلی عالیه.
تازه Toolbar ها، Navigation Pane و ... امکانات فوق‌العاده ای به کانکرر می‌دهند و View Profile ها باعث ساده شدنش در مواقع نیاز و پیچیده شدنش در دیگر مواقع هستند.نمیشه با ناتیلوس مقایسه اش کرد.دلفین و ناتیلوس یک چیزی مثل Windows Explorer هستند.

من هم موافقم.
در واقع وقتی میخوام هر کسی رو در اولین بار با لینوکس و محیط گرافیکی قدرتمند اون آشنا کنم از KDE استفاده می کنم و بهش نشون میدم که لینوکس مثل موم انعطاف پذیره...

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-03-07, 10:17 PM,
ارسال : #44

vahidmusic_eshgh نویسنده :من هم نظرم با این مهمان عزیز یکیه
تو صفهه قبل هم گفتم کسایی که گنوم رو میهرن با کی دی ای مقایسه میکنن تعصب بیخودی دارند
باز هم میگم کل گنوم از بیخ نمیتونه فقط با کانکیورر مقابله کنه در مورد بقیه قابلیتها مصلا سرعت بماند
من نمیدونم چرا شما خودتئنئ گول میزنید
واقعیت اینه که گنوم یجورایی میخواد شبیه مکینتاش نشون بده که اگه بتونه من شخصا کی دی ای رو کنار میزارم ولی وقتی فقط آیکونهای مکینتاش به کل گنوم میارزه من چی بگم
خلاصه هر کی هر چی میخواد بگه
ولی کادی ای هیچ وقت با گنوم قابل مقایسه نیست
به نظر من شما یه کم با فرهنگ نرم‌افزار آزاد آشنایی ندارید. وگرنه این قدر روی انتخاب خودتون تعصب نداشتید و گنوم رو بد نمی‌دونستید. Tongue دنیای نرم‌افزار آزاد دنیای انتخاب و آزادی هستش. حالا یکی مثل شما از kde خوشش میاد و یکی مثل من از گنوم. هیچ دلیلی هم نداره که من بخوام از kde بد بگم و شما از گنوم. فقط بحث سلیقه و انتخاب هست.
لازم به ذکر هست که من خودم ۲ سال بطور کامل از kde استفاده می‌کردم، ولی الان با گنوم راحت‌ترم.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی. Tongue
2007-03-07, 10:45 PM,
ارسال : #45

emilsedgh نویسنده :راستش کانکرر چند تا امکانات خیلی عالی داره.
در addressbar ناتیلوس بزنیذ:
<!-- m --><a class="postlink" href="ssh://user:passwd@host">ssh://user:passwd@host</a><!-- m -->
و ...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-03-08, 12:01 AM,
ارسال : #46

کاکیلیک، من نگفتم ناتیلوس این‌ها رو نداره، مجموعه این‌ها در Konqueror/KDE یک محیط بسیار عالی را برای شما فراهم می‌کنند.

2007-03-08, 12:28 AM,
ارسال : #47

من همونیم که کا دی ای نوشته بود. بله حق با شماست بهتره درست تلفظ کنیم
تو این مدت همش کی دی ای استفاده کردم و کلی دلم برایه نظم و ترتیب گنم تنگ شده!
از کانکرر هم زیاد خوشم نیومد! از نظر! به درد browser بودن که نمی خوره! file manager منظم ای هم نیست ! دلفین رو ترجیح میدم و ناتیلوس رو به دلفین! تغییر کانکرر با دلفین میتون دلیل خوبی براتون باشه!
من یادم نمیاد تو گنم چیزی کم آورده باشم! البته باید اینم بگم از بعضی چیزهای کی دی ای مثل آمارک تو گنم استفاده میکنم.
حالا هم میخوام برگردم سر گنم که فقط نظم اش رو با کل کی دی ای عوض نمیکنم!
2007-03-08, 01:52 AM,
ارسال : #48

نقل قول :حالا هم میخوام برگردم سر گنم که فقط نظم اش رو با کل کی دی ای عوض نمیکنم!

خوب این هم یک KDE کار که به راه راست هدایت شد ! خدا رو شکر !!
2007-03-08, 02:03 AM,
ارسال : #49

Anonymous نویسنده :
نقل قول :حالا هم میخوام برگردم سر گنم که فقط نظم اش رو با کل کی دی ای عوض نمیکنم!

خوب این هم یک KDE کار که به راه راست هدایت شد ! خدا رو شکر !!
دوباره دعوا راه می‌اندازی؟ :lol:

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
2007-03-08, 03:16 AM,
ارسال : #50

همون جور که مشخصه، انتخاب کاملا سلیقه‌ای است.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان