لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلاتی با پارسیکس دارم.اخرین نسخه
2007-10-13, 07:13 PM,
ارسال : #21

من از حرفهای شما متوجه شدم که شما از ان ادم هایی هستید که باید بهشون محل نگذاشت و از کنارشون رد شد و تجهی به داد و بیداد (کلمه اصلی را که خودت میتونی حدس بزنی) انها نکرد.از تاریخ عضویتت توی سایت به این نتیجه میرسم که تازه کاری و از سابقه کار کردن و پست کشدار من در باره پارسیکس خبر نداری
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=6095&highlight=%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D8%B3">http://www.technotux.org/html/index.php ... A%A9%D8%B3</a><!-- m -->
من این پست را در سال ۸۴ زدم ان موقه پارسیکس داشتم و از ان به بعد به خاطر تغیرات شدید debian unstable و debian testing تصمیم گرفتم هیچ و قت از توزیعهای بر این اساس استفاده نکنم ولی من همیشه نسخه های parsix را دانلود کرده ام و ان را به اشنا ها و دوستان برای اشنا کردن انها با لینوکس داده ام درسته که لینوکس اصلی من fedora است ولی من علاوه بر fedora لینوکس debian را هم روی یک سیستم دیگر دارم دبیان من etch است و اعتراف میکنم که بسیار پایدار و عالی است ولی استفاده بیشتر من از fedora باعث نمیشه که همانند افکار بچه گانه شما یک توزیع دیگر را زیر سوال ببرم و با ان مخالفت کنم.چند روز قبل یکی از اشناها لینوکس من را دید و از لینوکس خیلی خوشش امد به طوری که فردای ان روز به خاطر یادگیری لینوکس ۱۰۰ هزارتومان برای adsl خرج کرد که توی لینوکس مشکلی نداشته باشه و من هم بعد از توضیح دادن محاسن لینوکس های مختلف و شرح معایب و مشکلات انها یک لینوکس kubuntu برایش نصب کردم و حالا داره به راحتی و خیلی راحت تر از ویندوز با ان کار میکنه.به عقل کوچک شما نصب kubuntu و نصب نکردن فدورا دشمنی و یا دوستی با کدام لینوکس است؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-10-13, 07:24 PM,
ارسال : #22

gnudownload نویسنده :امیل جان، اینکه Linuxant سورس برنامه اش رو نمی ده ، حق مسلم اش هست!، چون می خواد تجارت کنه !، مثلا همین کتابخانه MP3 که روی کامپیوتر شما نصب هست، واقعا بابتش پول دادید؟ نه! چون سورسش رو در اختیار دارید و خودتون رو صاحب اون سورس می دونید با اینکه برای استفاده از این فرمت ها باید اجازه نامه اش رو داشته باشید.
پس اگر روزی Photoshop یا ... برای لینوکس بخوان یک نسخه منتشر کنن، هیچ وقت حاضر به ایجاد و بسته بندی برای 10 ها توزیع گنو/لینوکس نخواهند شد! و مطما مدیران پروژه های توزیع های گنو/لینوکس هم سورس Photoshop رو هیچ وقت در اختیار نمی تونن بگیرن تا برای توزیع خودشون Compile کنن، در نتیجه مشکلاتی که الان شما مشاهده می کنید ، مثل همین درایور هایی که CD گنو/لینوکس وجود داره اما برای Fedora یا چند توزیع محدود هست بر خورید.

ما هم کسی رو مجبور نمی کنیم به انجام کاری،‌ دعوت می کنیم ، درسته؟

سلام
هـــم! دوست عزیز،اصولا پروژه گنو و کنو/لینوکس علاقه‌ای نداره برنامه‌های غیر آزاد در اون وجود داشته باشه.حالا گاهی اوقات چاره و جایگزینی نیست و کاربران مجبور به استفاده هستند.مثل درایور‌های سخت‌افزار‌ها
یا Multimedia Codecs
اما Photoshop، همان بهتر که هرگز نسخه‌ای لینوکسی نداشته باشد.فکر نمی‌کنم پروژه گنو علاقه‌ای به داشتن برنامه‌های غیر آزاد داشته باشد.
البته حرق شما در مورد ISV ها درست است و پروژه LSB یا همون Linux Standard Base برای همین راحت شدن کار Independent Software Vendors درست شده و همچنین پروژه FreeDesktop.org هم برای حل همین مشکلات درست شده.۱ توزیعه شدن پروژه گنو راه حل نیست....باور کنید!
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-10-13, 07:27 PM,
ارسال : #23

parsix نویسنده :من از حرفهای شما متوجه شدم که شما از ان ادم هایی هستید که باید بهشون محل نگذاشت و از کنارشون رد شد و تجهی به داد و بیداد (کلمه اصلی را که خودت میتونی حدس بزنی) انها نکرد.از تاریخ عضویتت توی سایت به این نتیجه میرسم که تازه کاری و از سابقه کار کردن و پست کشدار من در باره پارسیکس خبر نداری
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technotux.org/html/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=6095&highlight=%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D8%B3">http://www.technotux.org/html/index.php ... A%A9%D8%B3</a><!-- m -->
من این پست را در سال ۸۴ زدم ان موقه پارسیکس داشتم و از ان به بعد به خاطر تغیرات شدید debian unstable و debian testing تصمیم گرفتم هیچ و قت از توزیعهای بر این اساس استفاده نکنم ولی من همیشه نسخه های parsix را دانلود کرده ام و ان را به اشنا ها و دوستان برای اشنا کردن انها با لینوکس داده ام درسته که لینوکس اصلی من fedora است ولی من علاوه بر fedora لینوکس debian را هم روی یک سیستم دیگر دارم دبیان من etch است و اعتراف میکنم که بسیار پایدار و عالی است ولی استفاده بیشتر من از fedora باعث نمیشه که همانند افکار بچه گانه شما یک توزیع دیگر را زیر سوال ببرم و با ان مخالفت کنم.چند روز قبل یکی از اشناها لینوکس من را دید و از لینوکس خیلی خوشش امد به طوری که فردای ان روز به خاطر یادگیری لینوکس ۱۰۰ هزارتومان برای adsl خرج کرد که توی لینوکس مشکلی نداشته باشه و من هم بعد از توضیح دادن محاسن لینوکس های مختلف و شرح معایب و مشکلات انها یک لینوکس kubuntu برایش نصب کردم و حالا داره به راحتی و خیلی راحت تر از ویندوز با ان کار میکنه.به عقل کوچک شما نصب kubuntu و نصب نکردن فدورا دشمنی و یا دوستی با کدام لینوکس است؟

سلام
خواهش می‌کنم ادب و نزاکت را رعایت نمایید.داریم بحث می‌کنیم، دعوا که نداریم.در ضمن تاریخ عضویت نشان دهنده چیزی نیست.گنودانلود از کاربران قدیمی و از کسانی هست که کمک زیادی به گنو/لینوکس ایران می‌کنه.همچنین carp3
2007-10-13, 07:37 PM,
ارسال : #24

من نگفتم تاریخ عضویت نشان دهنده چیزی هست من گفتم تاریخ کار کردن من با parsix قبل تر از زمان ورود دکتر gnudownload به انجمن هست و لیشان خبر ندارند.
ارسال : #25

نقل قول :سلام
هـــم! دوست عزیز،اصولا پروژه گنو و کنو/لینوکس علاقه‌ای نداره برنامه‌های غیر آزاد در اون وجود داشته باشه.حالا گاهی اوقات چاره و جایگزینی نیست و کاربران مجبور به استفاده هستند.مثل درایور‌های سخت‌افزار‌ها
یا Multimedia Codecs
اما Photoshop، همان بهتر که هرگز نسخه‌ای لینوکسی نداشته باشد.فکر نمی‌کنم پروژه گنو علاقه‌ای به داشتن برنامه‌های غیر آزاد داشته باشد.
البته حرق شما در مورد ISV ها درست است و پروژه LSB یا همون Linux Standard Base برای همین راحت شدن کار Independent Software Vendors درست شده و همچنین پروژه FreeDesktop.org هم برای حل همین مشکلات درست شده.۱ توزیعه شدن پروژه گنو راه حل نیست....باور کنید!
خوب مشکل همین جاست، شما می دونی چقدر از کاربر های ویندوز بخاطر محصولات Adobe به گنو/لینوکس نمی یان؟ می دونی اگر محصولات Adobe برای گنو/لینوکس نسخه منتشر کنه چقدر به کاربران گنو/لینوکس اضافه می شه و اگر اون روز بیاد واقعا ماکروسافت هیچ حرفی برای گفتن دیگه نخواهد داشت!!![/quote]
ارسال : #26

اقای مهمان، شما بهتر است یه md5 از cd بگیرید . ببینید درسته یا نه!!

baghery.farhad
2007-10-13, 07:44 PM,
ارسال : #27

gnudownload نویسنده :
نقل قول :سلام
یا Multimedia Codecs
خوب مشکل همین جاست، شما می دونی چقدر از کاربر های ویندوز بخاطر محصولات Adobe به گنو/لینوکس نمی یان؟ می دونی اگر محصولات Adobe برای گنو/لینوکس نسخه منتشر کنه چقدر به کاربران گنو/لینوکس اضافه می شه و اگر اون روز بیاد واقعا ماکروسافت هیچ حرفی برای گفتن دیگه نخواهد داشت!!!
[/quote]

سلام
خوب باز هم فرقی نمی‌کنه، نرم‌افزار‌های غیر‌آراد باز هم وجود خواهند داشت.فقط به جای سیستم‌عامل ویندوز، بر روی سیستم‌عامل گنو/لینوکس وجود خواهند داشت...
2007-10-13, 07:56 PM,
ارسال : #28

emilsedgh نویسنده :سلام
خوب باز هم فرقی نمی‌کنه، نرم‌افزار‌های غیر‌آراد باز هم وجود خواهند داشت.فقط به جای سیستم‌عامل ویندوز، بر روی سیستم‌عامل گنو/لینوکس وجود خواهند داشت...
امیل جان هیچ کسی با سیستم عامل ویندوز مشکل شخصی نداره، بلکه همه ما با سیاست های ماکروسافت مشکل داریم، اما مطما ما نیاز به وجود نرم افزار های غیر آزاد هم داریم تا رقابت بین این نرم افزار ها بیشتر بشه، اگر فقط نرم افزار های آزاد در گنو/لینوکس وجود داشته باشه ما باید شاهد رقابط چه افرادی باشیم ؟ در ضمن هزینه این پروژه ها باید از کجا تامین بشه؟ آیا می شه همیشه منتظر Donate مردم بود؟ نمونه هاش رو در ایران خودت مشاهده کردی:wink:

parsix نویسنده :من نگفتم تاریخ عضویت نشان دهنده چیزی هست من گفتم تاریخ کار کردن من با parsix قبل تر از زمان ورود دکتر gnudownload به انجمن هست و لیشان خبر ندارند.
اصلا علاقه به خراب کردن جو این تاپیک ندارم اما اگر من بجای شما بودم انقدر محکم از مقام خودم تعریف نمی کردم :wink:

موفق و پیروز باشید
یا علی
2007-10-13, 08:09 PM,
ارسال : #29

gnudownload نویسنده :
emilsedgh نویسنده :سلام
امیل جان هیچ کسی با سیستم عامل ویندوز مشکل شخصی نداره، بلکه همه ما با سیاست های ماکروسافت مشکل داریم، اما مطما ما نیاز به وجود نرم افزار های غیر آزاد هم داریم تا رقابت بین این نرم افزار ها بیشتر بشه، اگر فقط نرم افزار های آزاد در گنو/لینوکس وجود داشته باشه ما باید شاهد رقابط چه افرادی باشیم ؟ در ضمن هزینه این پروژه ها باید از کجا تامین بشه؟ آیا می شه همیشه منتظر Donate مردم بود؟ نمونه هاش رو در ایران خودت مشاهده کردی:wink:

parsix نویسنده :من نگفتم تاریخ عضویت نشان دهنده چیزی هست من گفتم تاریخ کار کردن من با parsix قبل تر از زمان ورود دکتر gnudownload به انجمن هست و لیشان خبر ندارند.
اصلا علاقه به خراب کردن جو این تاپیک ندارم اما اگر من بجای شما بودم انقدر محکم از مقام خودم تعریف نمی کردم :wink:

موفق و پیروز باشید
یا علی
نکنه فکر می‌کنید همین حالا پروژه‌ها از طریق donation جلو می‌روند؟کمک‌ها فکر نمی‌کنم ۵-۶٪ هم سهم در تامین مالی پروزه‌ها داشته باشند...
درک من از گنو/لینوکس بیشتر این‌گونه است که توزیع‌کننده‌ها پول بدست می‌آورند و بر اساس نیاز‌های خود به پروژه‌ها آزاد کمک می‌کنند و برنامه‌نویس‌های پروژه‌های آراد (در حالت ایده‌آل) کارمند‌های توزیع‌کننده‌ها و شرکت‌های تجاری هستند.
مثلا پروژه KDE دارای یک هسته (فکر می‌کنم) ۷ نفره هست.از این هفت نفر ۲-۳ نفر کارمند ناول، ۲-۳ نقر دیگر کارمند Trolltech هستند.یا مثلا توزیع Mandriva وقتی به این نتیجه می‌رسد که توریعش از لحاظ سرگرمی کمبود دارد، به گسترش بازی Frozen-Bubble کمک می‌کند و برنامه‌نویسان آن را تامین می‌کند...
2007-10-13, 08:19 PM,
ارسال : #30

emilsedgh نویسنده :نکنه فکر می‌کنید همین حالا پروژه‌ها از طریق donation جلو می‌روند؟کمک‌ها فکر نمی‌کنم ۵-۶٪ هم سهم در تامین مالی پروزه‌ها داشته باشند...
درک من از گنو/لینوکس بیشتر این‌گونه است که توزیع‌کننده‌ها پول بدست می‌آورند و بر اساس نیاز‌های خود به پروژه‌ها آزاد کمک می‌کنند و برنامه‌نویس‌های پروژه‌های آراد (در حالت ایده‌آل) کارمند‌های توزیع‌کننده‌ها و شرکت‌های تجاری هستند.
مثلا پروژه KDE دارای یک هسته (فکر می‌کنم) ۷ نفره هست.از این هفت نفر ۲-۳ نفر کارمند ناول، ۲-۳ نقر دیگر کارمند Trolltech هستند.یا مثلا توزیع Mandriva وقتی به این نتیجه می‌رسد که توریعش از لحاظ سرگرمی کمبود دارد، به گسترش بازی Frozen-Bubble کمک می‌کند و برنامه‌نویسان آن را تامین می‌کند...
پس می شه گفت همین روندی که فعلا ما توی ایران داریم با این تفاوت که 5-6 در صد هم کمک های مردمی نداریم، اما امیل جان یک سوال دارم اگر هیچ نرم افزار غیر تجاری وجود نداشت و نویسنده های KDE فکر می کردن چون اون شرکت ها فعالیت تجاری و غیر آزاد دارند نباید اونجا کار کنند، این پروژه ها چه طور جلو می رفت و اصلا این افراد چه طور کسب در آمد می کردن ؟ :wink:
2007-10-13, 08:28 PM,
ارسال : #31

gnudownload شما با نیت مغرضانه و دشمنانه خودتان روند این تاپیک را عوض کردید و هنوز هم دست بردار نیستید.یک نفر امده بود اینجا و از مشکلاتش با parsix بحث میکرد که شما وارد شدید و مسیر بحث را عوض کردید لطفا بس کنید و اگر دوست دارید بحث در باره موضوعات دیگر را ادامه بدهید لطفا یک تاپیک دیگر بزنید.
2007-10-13, 08:31 PM,
ارسال : #32

parsix نویسنده :من از حرفهای شما متوجه شدم که شما از ان ادم هایی هستید که باید بهشون محل نگذاشت و از کنارشون رد شد و تجهی به داد و بیداد (کلمه اصلی را که خودت میتونی حدس بزنی) انها نکرد.از تاریخ عضویتت توی سایت به این نتیجه میرسم که تازه کاری و از سابقه کار کردن و پست کشدار من در باره پارسیکس خبر نداری

خوب اینجوریه ؟ تاریخ عضویت من شنبه، ۱۷ دی ۱۳۸۴ هست . خوب پس اساس تائین فهم بر اساسه اینه ... خوبه یه چیز یاد گرفتیم .
من هم از پارسیکس شروع کردم 0.6.9 بود فکر کنم ! اولین چیزی که بعد گزاشتن CD تو درایو باهاش بخورد کردم bug بود !!!!! حتمی میدونید که نصفه معروفیت پارسیکس بخاطر اون باگه session یوزر برای GDM هست ! Tongue

و اما در باره gnudownload .... اسم یوزر قبلیش iransbs بود ... و فهمش : عضو شده: پنجشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۸۴ 5 روز فهمش از شما بیشتره ...

جایه گفتن چرت و پرت منطقی حرف بزنید .....

[عکس : python-logo.gif]
2007-10-13, 08:38 PM,
ارسال : #33

این بحث مزخرف تاریخ رو بس کنید

گنودانلود عزیز، من نگفتم تجاری برابر با غیر‌آزاد هست...امیدوارم تک تک برنامه‌نویس‌های آزاد استخدام شرکت‌ها باشند.اما با اینکه برنامه غیر‌آزاد در توزیع‌ها وجود داشته باشه مخالفم.

[عکس : banner.png]
2007-10-13, 08:39 PM,
ارسال : #34

تو دیگه چه (اشکی) هستی.کجای جمله کن این منظور را به شما ها رسوند؟ ان کلمه ترکی را هم نوشتم چون فکر میکنم کمی توی درک فارسی مشکل داری.
2007-10-13, 08:44 PM,
ارسال : #35

parsix نویسنده :gnudownload شما با نیت مغرضانه و دشمنانه خودتان روند این تاپیک را عوض کردید و هنوز هم دست بردار نیستید.یک نفر امده بود اینجا و از مشکلاتش با parsix بحث میکرد که شما وارد شدید و مسیر بحث را عوض کردید لطفا بس کنید و اگر دوست دارید بحث در باره موضوعات دیگر را ادامه بدهید لطفا یک تاپیک دیگر بزنید.
دوست عزیز اگر شما برای دفاع از حرف هایی که می زنید ، دلیلی ندارید چه ربطی به نیت من داره؟ نیت مغرضانه که فکر کنم اسم این کلمه رو دیروز از پست dbkashaf یاد گرفتید برای زمانی استفاده می شه که من با کسی یا چیزی دشمنی داشته باشم، با این حساب یا باید با دنیای گنو/لینوکس دشمنی داشته باشم یا با آلن باغومیان
1. اگر شما فکر می کنید من با دنیای گنو/لینوکس دشمنی دارم، براتون واقعا متاسفم چون اگر این طور باشه احساس می کنم برای اولین بار هست که اینجا اومدید یکم فعالیت هایی که کردم متوجه می شید که علاقه شدیدی به این دنیا دارم و پاش با خیلی ها صحبت کردم و بخاطر این دنیای قشنگ خیلی چیز ها رو از دست دادم ( البته قبول دارم که بجاش خیلی چیز ها هم بدست آوردم ).
2. اگر فکر می کنید که من با آلن باغومیان دشمنی دارم، باید بگم یک توهم بیشتر نیست، چون اگر این طور بود در گنو/دانلود هیچ وقت نمیومدم انقدر از آلن و آرمن سه خط تعریف کنم بعد شروع کنم به نوشتن کاری که انجام دادن. نمونه هاش رو می تونید در XfarDic و کتاب های که توسط آلن نوشته شده و معرفی کردیم مشاهده کنید.

پس بهتره از توهم های بی خود و خیال پردازی هایی که شما رو به سمت اینکه من نیت های خطرناک دارم، دوری کنید و اگر جوابی در مورد حرف هایی که زده شد ندارید سکوت اختیار کنید ( برای خودتون می گم ).
2007-10-13, 08:50 PM,
ارسال : #36

من دوست ندارم به بحث های بی ربط شما جواب بدم من داشتم به مشکلات سوال کننده در مورد parsix جواب میدادم که شما بحث را عوض کردید.بهترین کار اینه که شما یک تاپیک جدید باز کنید و مطمعن باشید که من به ان تاپیک سر نخواهم زد هر چه فدر دوست دارید بی ربط بحث کنید و از این شاخه به اون شاخه بپرید.
2007-10-13, 08:59 PM,
ارسال : #37

parsix نویسنده :تو دیگه چه (اشکی) هستی.کجای جمله کن این منظور را به شما ها رسوند؟ ان کلمه ترکی را هم نوشتم چون فکر میکنم کمی توی درک فارسی مشکل داری.

دوست گرامی . من با شما مشکلی ندارم .. شما ولی مثل اینکه داری ..
اینجا حرف منظق هست . نه حرف اینکه کی ترکه کی فارسه کی بلده کی بلد نیست . کی پارسال عضو شد کی دیروز . و ...
اگر حرف منطقی دارید بزنید .. اکر نه برید با تاریخ عضویتتون حال کنید .

پ ن : نمیدونم منظورتون از این پست آخری چی بود یعنی من ترکم ؟ نه نیستم . و معنیش چی بود ؟ یعنی هرکی که چیزی رو نمیفهمه ترکه و باید باهاش ترکی حرف زد ؟ این یه توهین به حساب میاد . .. فهمتون رو به اثبات رسوندین . اما اینجا بحث چیزه دیگست .

[عکس : python-logo.gif]
2007-10-13, 09:01 PM,
ارسال : #38

[quote ]من دوست ندارم به بحث های بی ربط شما جواب بدم من داشتم به مشکلات سوال کننده در مورد parsix جواب میدادم که شما بحث را عوض کردید.بهترین کار اینه که شما یک تاپیک جدید باز کنید و مطمعن باشید که من به ان تاپیک سر نخواهم زد هر چه فدر دوست دارید بی ربط بحث کنید و از این شاخه به اون شاخه بپرید.[/quote]
دوست عزیز ، شما جواب کسی رو در این تاپیک نداید، بلکه شما در این تاپیک به یک کاربر حمله ور شدید، لطفا به پست اول خودتون در این تاپیک نگاه کنید. درسته؟ کاربری که سوالات خودش رو در مورد پارسیکس کرد ، بجای جواب دادن با خونسردی شروع به نوشتن چند نکته بسیار ابتدایی و ساده کردید و به هیچ جزئیاتی نپرداختید. اگر فکر می کنید اشتباه می کنم، اولین پست من رو در این تایپک بخونید چون به همون قسمت ها اشاره کردم.

نمی دونم چرا اما شما احساس می کنی کاربر حقیر و کوچیک هست ، نه این طور نیست، خیلی از همین افرادی که شما بهشون بی احترامی می کنید از افراد بزرگ و قابل احترام این جامعه هستن و شما نسبت به دانش کمی که دارید به اون ها فخر میفروشید.
به امید روزی که شما هم از این خواب زمستانی بیرون بیاید.

موفق و پیروز باشید
یا علی
2007-10-13, 09:14 PM,
ارسال : #39

gnudownload شما که خود را فردی از افراد بزرگ و قابل احترام این جامعه میدونید ایا هنوز نمیدانید هر حرفی جای خود را دارد شما هنوز نفهمیدید هر حرفی را در جای حودش باید زد چند بار به شما باید بگم بحث این تاپیک را عوض نکنید در مورد دانش خودم باید بگم من هیچ چیز بلد نیستم و هیچ ادعایی هم ندارم ولی حس میکنم شما ادعای پوچ میکنید
2007-10-13, 09:19 PM,
ارسال : #40

سخت نگیرید (: به نظر من یا بحث فنی ئه یا صحبت راجع به سلیقه ها هست ,
اگه قراره دو تا توزیع رو از نظر فنی مقایسه کنیم ترتیب کار خیلی مشخصه (و البته اینی که الان اینجا در جریان ئه این نیست!) , ویژگی های فنی شون رو مقایسه میکنیم و نقاط ضعف و قوت هرکدوم رو مشخص میکنیم ! این خیلی با 'مثال از زدن از تجربیات خاص شخصی ' و یا 'صحبت کردن از روی سلیقه' فرق داره (:
اگر هم صحبت راجع به سلیقه هاست (مثل بحثهای بین KDE , Gnome ) که دلیلی وجود نداره آدم بخواد بقیه رو متقاعد کنه که فلانی حتما فلان توزیع خوبه و لاغیر !
//
جدای تمام اینها , نکته ای که هست اینه که پارسیکس یه توزیع ایرانی ئه , نه Ubuntu , Debian یا هرچی ! و من اگه روزی قرار باشه در توسعه ی توزیعی مشارکت کنم قطعا توزیع های ایرانی اولویت دارن . لطفا نگید که داشتن یه توزیع ایرانی -خوب- فایده ای نداره و مهم نیست که کلا نا امید میشم (:
به نظر من اگه پارسیکسی (توزیع ایرانی یی) وجود نداشت الان ما باید اینجا جمع میشدیم و برای ساختن چنین چیزی برنامه میریختیم , چه برسه که الان چنین توزیع ایرانی یی داریم , غیرمنطقیه حرف اون دوستی که گفت ما به پارسیکس نیازی نداریم و پروژه ی پارسیکس رو تعطیل کنیم و تبدیلش کنیم به add-on برای Ubuntu !(:
اگه در این مورد که داشتن یه توزیع -خوب- ایرانی لازم و مهمه شک دارید میتونیم راجع بهش صحبت کنیم Smile

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان