لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات parsix
2006-02-04, 11:17 AM,
ارسال : #21

اسم بسته gnome-system-tools هست... :-) wvdial رو هم تست کنم ببینم چشه! :-D

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-02-06, 12:03 AM,
ارسال : #22

سلام
اقا الن نبینم درمونده باشی.مشکل wvdial چی شد حل شد یا نه؟ یا شاید من پارسیکس را بد نصب کرده باشم احتمالا شما مشکلی با wvdial مشکلی ندارید.خب بگذریم من که نتوانستم مشکل wvdial را حل کنم.
اما در مورد فونت فارسی و مخصوصا مشکل xfardic و openoffice که شما توصیه کردید که بسته ttf-freefont را حذف کنم من این کار را کردم ولی فقط مشکل xfardic حل شد مشکل openoffice هنوز باقی مانده یعنی هر بار که بین انگلیسی و فارسی سویچ میکنم باید برای نوشتن فارسی freefarsi را انتخاب کنم که کار عذاب اوری است.در ضمن با حذف این بسته فونت یعنی ttf-freefont هیچ دردی از مشکل gdm در نشان دادن کلمات فارسی حل نشد همانطور که توی این عکس میتوانید ببینید.
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/gdm.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/gdm.jpg</a><!-- m -->

[/ltr]
ولی یک مشکل دیگر را هم ببینید بد نیست موقعی که بر روی یک فایل کلیک راست میکنیم وگزینه باز کردن با برنامه ای دیگر را میزنیم در حالی که باید لیست برنامه ها را ببینیم با یک مستطیل خالی روبرو میشویم که هیچ برنامه ای توی ان لیست نشده عکس مربوط به این مشکل را هم میتوانید اینجا ببینید
[ltr]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/prog-list.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... g-list.jpg</a><!-- m -->

[/ltr]

ویک موضوع دیگر که میخواهم مطرح کنم نبود یک برنامه vnc viewer است که البته ممکن است که شما نصب کرده باشید ولی چون من نمیشناسم ان را ندیده باشم.

موفق باشید
2006-02-06, 10:41 AM,
ارسال : #23

OpenOffice.org رو خودتون از منوی Tools->Options->OpenOffice.org Writer بخش Basic Fonts - CTL تنظیم کنید که به صورت پیش‌گزيده از چه قلمی استفاده کنه.

مشکل دوم رو توی زبان انگلیسی هم دارید؟

بسته xtightvncviewer رو برای vncviewer نصب کنید.

2006-02-06, 11:08 AM,
ارسال : #24

برای زبان انگلیسی مشکلی ندارم .ولی یک موضوع جالب که با ان روبرو شدم اینکه هنگامی که فونت tahoma را توی پوشه مخفی
font. کپی میکنم بدون اینکه تغیری توی تنظیمان فونت میز کار بدهم خود openoffice هنگام نوشتن فارسی به صورت اتوماتیک فونت tahoma را برای نوشتن انتخاب میکند این موضوع را چطور توضیح میدهید.ودر مورد پخش صدا وتصویر از روی شبکه smb برنامه های xmms و xine و gxine که من توی لینوکس پارسیکس خودم دارم هیچ کدام کارایی ندارند و فقط توتم جواب میدهد که ان هم مثلا موقع بردن سریع فیلم به جلو قفل میکند شما برنامه بهتری سراغ ندارید؟
2006-02-06, 06:19 PM,
ارسال : #25

در مورد مشکل فونت OpenOffice.org داخل Tools->Options->OpenOffice.org->Fonts تنظیمات رو طوری انجام بدید که فونت tahoma با یک فونت فارسی جایگزین شود و بدون نیاز به tahoma می توانید راحت فارسی تایپ کنید.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-02-06, 06:58 PM,
ارسال : #26

اگر می‌خواهید توی شبکه از دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی لذت ببرید، شما نیاز دارید به یک Stream Server نه به یه سیستم به اشتراک گذاری فایل.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-02-06, 08:29 PM,
ارسال : #27

اقا نوید من اطلاعی از روش دقیقی از روش کار Stream Server ها ندارم وتنها یکی از انها را میشناسم که ان هم vlc است اگر شما تعداد بیشتری را میشناسید لطفا ان را نام ببرید وراحتترین وبهترین انها را هم معرفی کنید ایا امکان این وجود دارد که من تمام پوشه های حاوی موسیقی وفیلمهایم را به راحتی در اختیار این Stream Server قرار دهم تازه باید این Stream Server برای ویندوز باشد چون من در هنگام دیدن فیلم توی ویندوز با برنامه ای مثل winamp هیچ مشکلی ندارم چه این فیلم vcd بر روی کامپیوتری باشد که لینوکس بر روی ان در حال اجرا است چه بر روی کامپیوتری باشد که بر روی ان ویندوز در حال اجرا است.تنها مشکل موقعی است که توی لینوکس میخواهم فایلهای فیلم را بر روی کامپیوتر دیگر ببینم چه ان کامپیوتر دیگر بر روی ان ویندوز در حال اجرا باشد یا لینوکس در حال اجرا باشددر هر دو صورت لینوکس عملکرد خوبی ندارد و از خود ضعف نشان میدهد وباعث میشود که دیگران که میانه خوبی با لینوکس ندارند انسان را به خاطر ضعف لینوکس مسخره کنند.
2006-02-06, 08:34 PM,
ارسال : #28

سلام به همه
دوست عزیز من نمیخواهم از شر tahoma خلاص شوم تازه tahoma فونت خوبی است و پارسیکس هیچ مشکل از لحاظ کمبود فونت ندارد تنها مشکل بد کار کردن دست اندر کاران پارسیکس است چطور؟ الان خددتان عرض میکنم اگر دست اندر کاران لینوکس پارسیکس از روز اول به جای نصب فونت freefarsi در پوشه شخصی هر کاربر ان را در پوشه اصلی فونت یعنی usr/share/fonts/ نصب کرده بودند و بسته ttf-freefont را حذف کرده بودند (همانطور که خود اقا الن گفتند که بسته را حذف کنم) پارسیکس هیچ مشکل فونتی با محیط فارسی نداشت وحتی user هایی که اولین بار وارد گنوم فارسی میشدند با همان تنظیمات فونت که برای محیط انگلیسی شده بود هم هیچ مشکلی نداشتند وهمه چیز به خوبی نمایش داده میشد.البته من میدانستم چطور گلیم خودم را از اب بیرون بکشم و مشکلات خودم را حل کنم ولی مشکل اینجا بود که من لینوکس پارسیکس را به چند نفر معرفی کرده بودم وسی دی ان را به انها داده بودم (به ۵ نفر) ولی مجبور بودم هر بار این مشکلات وطریقه حل ان را به انها توضیح بدهم مخصوصا یک پسر ۹ ساله که اولین بار بود که لینوکس را میدید وهیچ اطلاعی از فونت و اینچنین مشکلاتی نداشت.واقعا بسار زشت است که از سیستم عامل ملی حرف بزنیم ولی نتوانیم کوچکترین مشکلات ان را حل کنیم.من بسیار اسرار داشتم که الن طریقه حل مشکل فونت gdm را بگوید ولی نگفت یا میدانست ونگفت ویا نمیدانست واعتراف به ندانستن هم نکرد البته من فکر میکنم که نمیدانست وگر نه ان را طوری تنظیم میکرد که هنگامی که لینوکس پارسیکس به صورت زنده با میز کار فارسی بالا میامد هیچ مشکل فارسی نداشته باشد. را حل هم همان بود که گفتم یعنی نصب فونتهای freefarsi توی پوشه اصلی فونتها نه پوشه شخصی font. همان طور که میتوانید توی این عکس میتوانید ببینید با لین کار مشکل gdm حل شده.
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/gdm-farsi.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... -farsi.jpg</a><!-- m -->
[/ltr]
واگر فونت را درست نصب کرده بودند اولین باری که استفاده کننده از پارسیکس وارد میز کار فارسی میشد با همان تنظیمات اولیه که برای میز کار انگلیسی شده بود هم مشکل فونت نداشت توی هیچ برنامه ای همانطور که توی این عکس میتوانید بینید
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/first-login.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... -login.jpg</a><!-- m -->
[/ltr]
اقا الن اگر روش نصب فونت توی پوشه اصلی فونتها را نمیدانید این لینک لینک بدی نیست در مورد Redhat 9 است وروش نصب فونت را گفته به دردتان خواهد خورد و عمل به ان مشکلات کسانی که گول تبلیغات را میخورند ولینوکس پارسیکس را دانلود میکنند را کم خواهد کرد.
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.redhat.com/docs/manuals/linux/RHL-9-Manual/release-notes/x86/">http://www.redhat.com/docs/manuals/linu ... notes/x86/</a><!-- m -->
[/ltr]
پارسیکس با همین فونتهای موجود ویک فونت ازاد که کارایی tahoma را داشته باشد یعنی هنگام نوشتن فارسی به صورت خودکار به ان فونت سویچ کند همه مشکلاتش حل شدنی است تنها شرط ان درست کار کردن دست اندر کاران وبالا رفتن دانش انها در مورد لینوکس است.
موفق باشید
2006-02-06, 10:30 PM,
ارسال : #29

مهمان نویسنده :سلام به همه
دوست عزیز من نمیخواهم از شر tahoma خلاص شوم تازه tahoma فونت خوبی است و پارسیکس هیچ مشکل از لحاظ کمبود فونت ندارد تنها مشکل بد کار کردن دست اندر کاران پارسیکس است چطور؟ الان خددتان عرض میکنم اگر دست اندر کاران لینوکس پارسیکس از روز اول به جای نصب فونت freefarsi در پوشه شخصی هر کاربر ان را در پوشه اصلی فونت یعنی usr/share/fonts/ نصب کرده بودند و بسته ttf-freefont را حذف کرده بودند (همانطور که خود اقا الن گفتند که بسته را حذف کنم) پارسیکس هیچ مشکل فونتی با محیط فارسی نداشت وحتی user هایی که اولین بار وارد گنوم فارسی میشدند با همان تنظیمات فونت که برای محیط انگلیسی شده بود هم هیچ مشکلی نداشتند وهمه چیز به خوبی نمایش داده میشد.
درست نمی‌دونم دلیل اینکه فونتها در مسیر خانگی کاربر نصب شده و در usr/share/fonts/ نصب نشده چیه. ولی این به عنوان یه پیشنهاد می‌تونه مطرح باشه. توسعه‌دهنده‌های پارسیکس هم می‌تونن این رو بررسی کنن یا اگه قبلاً امتحانش کردن توضیح بدن که اگه این راه حل اشکالی داره چیه.
مهمان نویسنده :البته من میدانستم چطور گلیم خودم را از اب بیرون بکشم و مشکلات خودم را حل کنم ولی مشکل اینجا بود که من لینوکس پارسیکس را به چند نفر معرفی کرده بودم وسی دی ان را به انها داده بودم (به ۵ نفر) ولی مجبور بودم هر بار این مشکلات وطریقه حل ان را به انها توضیح بدهم مخصوصا یک پسر ۹ ساله که اولین بار بود که لینوکس را میدید وهیچ اطلاعی از فونت و اینچنین مشکلاتی نداش
شما به چند نفر کمک کردید تا مشکلاتشون رو حل کنن و دانسته‌هاشون رو بیشتر کنن. اشکالی داره؟ از کاری که کردید ناراحت یا پشیمونید؟
مهمان نویسنده :واقعا بسار زشت است که از سیستم عامل ملی حرف بزنیم ولی نتوانیم کوچکترین مشکلات ان را حل کنیم.
نمی‌دونم کی برای شما از سیستم‌عامل ملی حرف زده و اون موضوع چه ربطی به پارسیکس داره. تا جایی که من می‌دونم پارسیکس سیستم‌عامل ملی نیست و قرار هم نیست باشه. محض اطلاع شما هم عرض می‌کنم اون پروژه‌ای که اسمش رو گذاشته بودن «سیستم‌عامل ملی» یا «طرح ملی لینوکس فارسی» به «طرح ملی نرم‌افزارهای آزاد/بازمتن» تغییر نام داده.
مهمان نویسنده :.من بسیار اسرار داشتم که الن طریقه حل مشکل فونت gdm را بگوید ولی نگفت یا میدانست ونگفت ویا نمیدانست واعتراف به ندانستن هم نکرد البته من فکر میکنم که نمیدانست وگر نه ان را طوری تنظیم میکرد که هنگامی که لینوکس پارسیکس به صورت زنده با میز کار فارسی بالا میامد هیچ مشکل فارسی نداشته باشد. را حل هم همان بود که گفتم یعنی نصب فونتهای freefarsi توی پوشه اصلی فونتها نه پوشه شخصی font.
فرض کنیم آلن راه حل مشکل را نمی‌دونه و یا می‌دونه و نمیگه. شما اگه برای مشکلی راه‌حلی داری می‌تونی به شکل یه مقاله بنویسی و تو technotux یا irantux یا gnuiran یا هر سایت دیگه‌ای یا وبسایت یا وبلاگ شخصی خودت بذاری تا دیگران رو کمک کرده باشی. روش ما اینجا انجام همه کارها توسط یک نفر یا تعداد افراد خاصی نیست.
خنده‌داره که افرادی پیدا میشن که نه تنها از نتیجه تلاشهای دیگران استفاده می‌کنن، بلکه در نهایت بجای کمک یا حداقل تشکر یه چیزی هم طلبکار میشن؟!

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
2006-02-06, 11:14 PM,
ارسال : #30

دوست عزیز ظاهرا شما از نسخه 0.75.1 پارسیکس استفاده می‌کنید! نسخه 0.75.2 این مشکلات رو نداره (یعنی بسته freefont رو نداره بعلاوه تعدادی اصلاحات دیگه). البته همونطور که قبلا هم بارها در جاهای مختلف گفته‌ام، پارسیکس فعلا از محیط کار فارسی به طور رسمی پشتیبانی نمی‌کنه. شما جایی دیدن که بگیم «محیط کار فارسی» ؟ چون هنوز تنظیم شده نیست و کارهای مهمتری برای انجام دادن وجود داشت که انجام بدیم. این مسئله که شما می‌خواهید از قابلیتی استفاده کنید که هنوز به طور رسمی پشتیبانی نمی‌شه، دلیل نمی‌شه که گله کنید! حتما از توضیح دادن چند تا کلمه به کاربرها خسته شدید! :-) نمی‌دونم اگه یه توزیع دیگه غیر فارسی رو می‌خواستید به اونها بدید چی می‌گفتید؟

من نمی‌دونم کجای پارسیکس ربطی به سیستم عامل ملی داره؟

نقل قول :اقا الن اگر روش نصب فونت توی پوشه اصلی فونتها را نمیدانید این لینک لینک بدی نیست در مورد Redhat 9 است وروش نصب فونت را گفته به دردتان خواهد خورد و عمل به ان مشکلات کسانی که گول تبلیغات را میخورند ولینوکس پارسیکس را دانلود میکنند را کم خواهد کرد.

خیلی ممنون! اگه نگاه کنید مقاله ردهت ۹ و فارسی رو دو سال پیش نوشتم! توی اضافه کردن فونت هم داره! از اینکه باعث شدیم شما گول!!!! بخورید متاسفیم. ما ایرانی‌ها توی حرف زدن خوبیم، ولی وقت عمل که می‌شه؟ شما اگه خیلی می‌خواهید کمک کنید، بیایید توی میلینگ لیست پارسیکس عضو شید و کمک کنید تا بهتر شه، نه اینکه شانتاژ بی‌خود بکنید.

گاهی به Klaus Knopper به خاطر اخلاقش حق می‌دم!

2006-02-07, 01:37 AM,
ارسال : #31

سلام به همه
اقا الن شما چند روز است که جواب درستی به سوال من در مورد فونت پارسیکس و مشکل ان با gdm نمیدهید خب من هم که توانستم بعد از چند روز کلنجار رفتن با پارسیکس مشکل ان را حل کنم وگفتم موضوع را اینجا مطرح کنم تا دوستان دیگر عذاب نکشند حالا اگر شما از این موضوع ناراحتید من چه کار کنم؟ نمیدانم از کدام حرف من ناراحت شدید از اینکه گفتم روش حل مشکل را میدانید و نمیگویید یا از اینکه گفتم راه حل را شاید نمیدانستید اگر میدانستید و نگفتید پس ناراحتی شما از حرفهای من بیهوده است چون سزاوارش بودید واگر نمیدانستید خب همان اول کار میگفتید ندانستن که عیب نیست قرار نیست شما همه چیز را بدانید.
وحالا با اینکه میدانم ناراحت شدید وبه سوالات من جواب نخواهید داد ولی لازم میدانم ۲ مشکل دیگر پارسیکس را اینجا مطرح کنم تا بعد از این دیگر همچنین مشکلاتی وجود نداشته باشد البته شاید شما این ۲ مشکل را تا به حال متوجه شده شده اید وان را حل کرده اید چون من پارسیکس ۷۵۰. دارم ومثل اینکه نسخه های بعد از ان هم وجود داشته اولی مربوط به mozilla است که مثل اینکه شما یادتان رفته بسته mozilla-psm را نصب کنید.عکس را ببینید
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/mozilla-error.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... -error.jpg</a><!-- m -->
[/ltr]
و مشکل دوم که بسیار هم مهم است مربوط به نمایش پوشه های درست شده توی ویندوز با اسم فارسی است. همینجا از بقیه دوستان درخواست میکنم در صورت جواب ندادن الن به این سوال به علت ناراحتی به این سوال من جواب دهید.اگر توی ویندوز پوشه ای به نام فارسی توی پارتیشن fat32 درست کنیم لینوکس پارسیکس اسم ان پوشه را به صورت چند علامت سوال نشان میدهد اگر این پوشه توی پارتیشن ntfs باشد به هیچ عنوان ان را نشان نمیدهد من فکر میکنم این موضوع مربوط به روش mount کردن پارتیشن باشد.و این موضوع از بزرگترین مشکلات پارسیکس بود که من با ان برخورد کردم چون من باید این مشکل را برای پسر بچه ۹ ساله که زبان انگلیسی نمیداند و برایش راحتتر است که اسم پوشه هایش فارسی باشد حل کنم. در اخر اقا الن اگر از گزارش مشکلات پارسیکس ناراحت هستید من دیگر این کار را نمیکنم و باید بگویم من عضو میلینگ لیست پارسیکس هم خواهم شد البته دقیقا یک هفته است که من لینوکس پارسیکس را نصب کرده ام واگر زودتر این کار را کرده بودم مطمعنا بیشتر مشکلات را به شما گزارش میکردم در حالی که نسخه قبلی ان یعنی نسخه ۷۰. را هم دانلود کرده بودم ولی فرصت نشده بود که ان را نصب کنم ولی از شما هم توقع دارم که شما هم با یک استفاده کننده از پارسیکس همکاری بیشتری داشته باشید یا حد اقل help تصویری بهتری توی سایت پارسیکس بگذارید وجایی هم برای گزارش کردن مشکلات پارسیکس و روش حل ان توی سایت درست کنید چون من وامثال من نمیتوانیم هر ماه یک سی دی پارسیکس دانلود کنیم. نه اینکه برای جواب چند روز مرا سر بدوانید و جواب درست وحسابی به من ندهید.شما هنوز به سوال من در مورد پخش کننده فیلم بر روی شبکه smb جواب نداده اید مشکل wvdial را بدون جواب گذاشته اید و درمورد نشان ندادن لیست برنامه ها هم چیزی نگفتید.
موفق باشید و امیدوارم که بیشتر نا راحت نشوید
2006-02-07, 02:14 AM,
ارسال : #32

(( بنده پیش بینی میکنم که مهمان عزیز بالاخره نتیجه خواهند گرفت که نه تنها برای بچه ۹ ساله که انگلیسی بلد نیست٬ بلکه برای نوجوان و جوان ۱۹ تا ۲۹ ساله هم که انگلیسی شون ضعیف است و میانسالان ۳۹ تا ۴۹ و ۵۹ ساله هم که دیگه حوصله انگلیسی یادگرفتن ندارند و بالاخره پدربزرگها و مادربزرگهای ۹۰ ساله که پاشون لب گور است و انگلیسی یادگرفتن ازشون گذشته٬ کارآمد ترین سیستم عامل همان ... است :wink: ))

مهدی
2006-02-07, 02:20 AM,
ارسال : #33

چون به نظر میاد فرستنده این نظرات با آلن مشکل شخصی داره ازشون خواهش می‌کنم این موارد رو با ایمیل برای آلن بفرستن و بحث رو اینجا ادامه ندن.
ایرادهای پارسیکس رو هم در لیست پستی پارسیکس یا سیستم Bug Report مطرح کنن.
ممنون.

Benjamin Franklin
2006-02-07, 02:53 AM,
ارسال : #34

اقا یا خانم blix بیخود تهمت نزنید قصد من تنها رفع مشکلات پارسیکس خودم وکمک به شناسایی بیشتر انها بوده است نه چیز دیگری ناراحتی من هم از بابت درست جواب ندادن سوالهایم توسط الن بود. نه چیز دیگری.
2006-02-07, 02:59 AM,
ارسال : #35

به این دوست عزیز هم بگویم من اگر لینوکس را به این پسر بچه ۹ ساله معرفی کردم به این خاطر بود که غیر از بازی کردن با کامپیوتر چیز دیگری هم یاد بگیرد و مثل من وشما بیسواد ونادان بار نیاید.
2006-02-07, 04:39 AM,
ارسال : #36

Anonymous نویسنده :اقا یا خانم blix بیخود تهمت نزنید قصد من تنها رفع مشکلات پارسیکس خودم وکمک به شناسایی بیشتر انها بوده است نه چیز دیگری ناراحتی من هم از بابت درست جواب ندادن سوالهایم توسط الن بود. نه چیز دیگری.
دوباره تکرار می‌کنم؛ اگه با آلن صحبتی دارید بهش ایمیل بزنید و اگه قصد گزارش اشکال پارسیکس رو دارید به لیست پستی یا سیستم گزارش اشکالی که لینک دادم بفرسید. پایان مکالمه.

Benjamin Franklin
2006-02-07, 11:10 AM,
ارسال : #37

مشکل عدم نمایش صحیح نام فارسی پارتیشن‌های ویندوزی اصلا مشکل لینوکس نیست! این ویندوزه که اسم فایل‌ها رو با encoding 1256 می‌نویسه و همین باعث مشکله. اگه locale سیستم ویندوزی روی utf-8 تنظیم بشه، فایل‌ها و پوشه‌های با نام فارسی توی لینوکس درست نمایش داده می‌شن. مرورگر پیش‌گزیده پارسیکس مرورگر Firefox هست، بسته mozilla تنها به دلیل dependency بسته yelp با خود yelp نصب شده، اگه شما به mozilla-psm نیاز دارید، با synaptic نصبش کنید، این دیگه باگ نیست!

نکته لازم اینکه مسولیت اشکالات بسته‌هایی که توی پارسیکس گنجانده می‌شن به عهده ما نیست! البته ما سعی خواهیم کرد با upgrade یا downgrade کردن بسته مشکل رو برطرف کنیم ولی اشکال بسته‌هایی مثل wvdial رو باید به maintainer بسته گزارش کنید نه ما. بسته wvdial صاحب داره و اون باید مشکلش رو حل کنه، نه من.

بد نیست یکمی هم ادب یاد بگیرید.

2006-02-07, 12:57 PM,
ارسال : #38

سلام
اقا الن متهم کردن من به بی ادبی در عوض همکاری من برای رفع مشکلات پارسیکس است خب دستتات درد نکند .کدام یک از دوستانتان تا این مقدار با شما همکاری کرده بودند که من کردم؟ در مورد wvdial باید بگویم خب این موضوع را همان اول کار میگفتید
در مورد locale ویندوز هم باید بگویم من ان را درست تنظیم کرده ام فکر میکنم مشکل از پارسیکس باشد اینجا را ببینید
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/windows-locale.JPG">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... locale.JPG</a><!-- m -->

[/ltr]
2006-02-07, 01:12 PM,
ارسال : #39

من بابت گزارش اشکالات قبلا از شما تشکر کردم و باز هم تشکر می‌کنم، این شما هستید که با لحن تند صحبت می‌کنید. دوستان زیادی توی فرایند آزمایش نسخه‌های بتا که توی میلینگ لیست داشیم شرکت کردند و کمک‌های زیادی کردند، فقط شما نیستید. هر کس که از پارسیکس استفاده می‌کنه، اگه دوست داره سیستم عامل بهتر و با مشکلات کمتری داشته باشه، باید این کار رو انجام بده. هم به نفع خودشه و هم به نفع دیگران.
من نمی‌دونم locale ویندوز رو چطور باید روی unicode تنظیم کنید، ولی اگه تنظیم بشه این مشکلتون باید برطرف بشه. اون تظیم شما زبان فارسی را پیش‌گزیده کرده، نه locale utf-8 را.
در مورد نمایش ندادن اون لیست برنامه‌ها، من پرسیدم که آیا توی زبان انگلیسی هم این مشکل رو دارید یا نه؟

2006-02-07, 03:21 PM,
ارسال : #40

توی هر دو محیط مشکل دارد اینجا را ببینید محیط پنجره تو درتو مربوط به user ریشه است که از میز کار انگلیسی استفاده میکند
[ltr]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1143859/program-list2.jpg">http://img.villagephotos.com/p/2006-2/1 ... -list2.jpg</a><!-- m -->
[/ltr]
یک مشکل دیگر هم نداشتن صدا در بازی super tux است و همینطور بازی armagetron را نصب کرده ام باز هم این بازی صدا ندارد.
مشکل دیگر نیاوردن اسم بعضی از برنامه ها در منوی برنامه هاست مثلا همین بازی armagetron را چطور میشود وارد لیست بازیها در منوی پارسیکس کرد؟ ویرایشگر منو هم نمیتواند کاری بکند فقط میتواند اسم برنامه ها را حذف کند نه اینکه اسم برنامه ای را اضافه کند.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان