لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل xine با mp3
2007-09-30, 07:14 PM,
ارسال : #1
مشکل xine با mp3
خوب همانطور که از عنوان پیداست انجین xine مشکل پیدا کرده آنهم فقط با فایلهای mp3 هر چقدر هم فکر کردم یادم نیامد در این چند روز اخیر دستکاری یا کار مشکوکی روش انجام داده باشم فقط sound preview ره در konqueror فعال کردم که فکر نمیکنم ربطی داشته باشد با نصب مجدد هم مشکل حل نشد خواهشا کمک کنید [عکس : pozozippy.gif]
با تشکر

Now we that are strong ought to bear the infirmities of weak and not to please ourselves
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-10-01, 01:30 PM,
ارسال : #2

سلام
ببخشید که نمیتونم کمک کنم ولی دقیقا همچین مشکلی قبلا هم برای من پیش اومده بود. نه ربطی به konqueror نداره برای اینکه من sound preview رو فعال نکرده بودم و همچین مشکلی برام پیش اومد. خیلی سمجش نشدم و به vlc رو اوردم.
بعدا که به دلایلی هاردم رو فرمت کردم و همه چیز و از اول ریختم درست شد (مسلما راهش این نیست) هیچ وقتم نفهمیدم مشکلش چیه. امیدوارم شما بفهمید :wink:

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
2007-10-01, 03:13 PM,
ارسال : #3

فکر کنم بهتر باشه کمی اطلاعات بیشتر به دوستان بدهید
به عنوان مثال اجرای فرمان از ترمینال و گرفتن اطلاعات بیشتر در زمان failure برنامه
ذکر نام توزیع و میز کار و همچنین اینکه آیا اخیرا توزیع خود را ارتقاء داده اید می تواند کمک کند

فعلا : [ltr]just do " sudo apt-get install libxine-extracodecs "[/ltr]
امیدوارم که مشکل بر طرف بشه

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2007-10-02, 07:12 PM,
ارسال : #4

از کمک شما یک دنیا ممنونم منتها طبق معمول وقتی دیدم داره رو اعصابم راه میره سوزه ره از نو نصب کردم !
سیستم سوزه ۱۰.۰ میز کار KDE اروری که میداد دقیقا یادم نیست ولی یادمه که input plugin ره شناسایی کرده بود
در هر صورت دیگه اهمیتی نداره مشکل حل شد با تشکر

Now we that are strong ought to bear the infirmities of weak and not to please ourselves

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان