لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adsl with ip valid
2007-12-08, 02:42 AM,
ارسال : #1
adsl with ip valid
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
سوال من اینه که IP هایی که به کاربر های adsl میدن معمولا valid هست یا invalid?
ip های من از نوع داینامیک هست و البته valid هست که من خیلی راحت هر سروری که خواستم up کردم :lol:
حالا سوال ، آیا این شرکت محترم نباید هیچ security policy رو اعمال کنه؟ چون به راحتی هر intruder میتونه هر بلایی رو سر کاربر بیچاره بیاره
مگه نباید از nat یا pat استفاده کنن؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-12-08, 01:15 PM,
ارسال : #2
پاسخ: adsl with ip valid
دوستان نظری ندارن؟؟؟
2007-12-09, 12:39 AM,
ارسال : #3
از اینکه دوستان با تجربه ای عضو این سایت هستن هیچ شکی نیست اما اینکه چرا هنوز هیچ نظری ندادن حتی مبنی بر اینکه سوال خیلی در سطح پاییه خیلی عجیبه لا اقل یکی بیاد بگه خرت به چند منه تا این قدر سر خورده نشم
2007-12-09, 01:31 AM,
ارسال : #4
So you might be using DMZ in your ADSL router. Your ISP cannot provide you with any security measures, all you can do is to setup a firewall on your DMZ machine
2007-12-09, 03:49 AM,
ارسال : #5

اتفاقا این آزادی رو به معنای insecure بودن نگذارید.
ما ایرانی‌ها چقدر می‌خواهیم نیمه خالی لیوان رو ببینیم؟؟؟؟

اعتراض به عملکرد دولت در زمینه IT
اینترنت حداقل 5M + یک laptop حق مسلم هر ایرانیست.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-12-09, 09:39 AM,
ارسال : #6

معمولا دلیلی که جواب نمی گیری غیردقیق بودن سوال و چند سوال در یک سوال است.
آی اس پی ها معمولا به شما آی پی ولید می دن و این روزها اکثرا متغیر.
در مورد سرور و ایمنی من چیزی متوجه نشدم! چون می تونید وب سرور راه بندازید سرویس بد است و غیرایمن؟
وقتی شما یک آی پی در اینترنت دارید یعنی بخشی از اینترنت هستید و می تونید هر کاری که سرور گوگل می کنه رو بکنید (: مشکل چیه؟

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-12-09, 01:23 PM,
ارسال : #7

ممنون
نه جادی جان اونی که سرور up می کنه طبیعتا باید یه دیدی از security داشته باشه اما من منظورم یک کاربر ساده بود چون تو این حالتی که الان من هستم که isp محترم incoming request رو برای کاربراش باز گذاشته که این میتونه برای یه کاربر ساده یا مایروکث..فتی خیلی بد و ناامن باشه در ضمن جادی جان فکر نمی کنم که ایران اونقدر IP valid داشته باشه که بتونه هم به dialup و adsl ها یه valid اختصاص بده
محسن جان منم با گفته ی شما موافقم و تازه این امکان برای من خیلی هم مفیده ولی یه کاربر ساده ی بیچاره چی؟
2007-12-09, 04:33 PM,
ارسال : #8

آقا شما کار خودت و بچسب با " کاربر ساده و بیچاره " چیکار داری !!
" کاربر ساده بیچاره" چند بار که مشکل پیدا کرد به فکر چاره می افته .
ببخشید که فضولی کردما .
2007-12-09, 05:02 PM,
ارسال : #9

Anonymous نویسنده :نه جادی جان اونی که سرور up می کنه طبیعتا باید یه دیدی از security داشته باشه اما من منظورم یک کاربر ساده بود چون تو این حالتی که الان من هستم که isp محترم incoming request رو برای کاربراش باز گذاشته که این میتونه برای یه کاربر ساده یا مایروکث..فتی خیلی بد و ناامن باشه در ضمن جادی جان فکر نمی کنم که ایران اونقدر IP valid داشته باشه که بتونه هم به dialup و adsl ها یه valid اختصاص بده
محسن جان منم با گفته ی شما موافقم و تازه این امکان برای من خیلی هم مفیده ولی یه کاربر ساده ی بیچاره چی؟

کاربر ساده‌ی بیچاره میتونه یه ZoneAlarm نصب کنه !
حالا هم که دارن امکانات میدن میگی چرا ؟!

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2007-12-10, 06:51 PM,
ارسال : #10

حالا یه سوال دیگه ؟ مودم از pppoe استفاده می کنه، با ethereal یه سری از پکت ها رو sniff کردم یه سری OSPF HELLO PACKET هم بین این پکت ها بود دلیلشو دقیقا نمی دونم ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن
2007-12-11, 09:56 AM,
ارسال : #11

بهتره سوال های جدید توی پست های جدید باشن که قاطی پاتی نشه داستان (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-12-12, 09:41 PM,
ارسال : #12

؟ مودم از pppoe استفاده می کنه، با ethereal یه سری از پکت ها رو sniff کردم یه سری OSPF HELLO PACKET هم بین این پکت ها بود دلیلشو دقیقا نمی دونم ممنون میشم از دوستان راهنمایی کن

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان