لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

نظر سنجي : آیا برای جشن انتشار پارسیکس نسخه نهایی 1 مایل به پرداخت هزینه / کمک مالی هستید؟
بلی - مایل به پرداخت ورودی هستم. 30.00% 6 30.00%
بلی - مایل به کمک مالی برای پرپایی جشن هستم. 70.00% 14 70.00%
بلی - من مشتاق کمک مالی ویژه برای پرپایی این جشن هستم. 0% 0 0%
همه 20 راي 100%
* شما اين گزينه را راي خود کرديد. [مشاهده نتايج]

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن انتشار برای پارسیکس
2007-12-19, 01:23 AM,
ارسال : #21

سلام ، اگر بتوان جشنی گرفت بسیار خوبست و شاید جشن بهتر شدن جامعه ایرانی در استفاده بیشتر از لینوکس و بهینه گردیدن پارسیکس نیز باشد.

ای خدا جان را عطا کن آن مقام -- کندرو بی حرف می روید کلام

هرکه عاشق دیدیش معشوق دان -- کوبه نسبت هست هم این و هم آن
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-12-19, 10:28 PM,
ارسال : #22

بابا اول از آلن بپرسین که کی قصد انتشار نسخه 1 رو دارن بعد میتونیم واسه جشن برنامه ریزی کنیم در ضمن حتما جشن روز جمعه باشه تا همه بتونن بیان در ضمن چون اکثر بروبچ دانشجو هستن بهتره جشن درست وسط امتحانات نباشه!!!
پیشنهاد: یکی یک وارچه گنده یا ماکتی چیزی با آرم پارسیکس درست کنه بیاره که نماد جشن باشه ما هم بریم زیرش وایسیم عکس بندازیم!!!
2007-12-20, 01:52 PM,
ارسال : #23

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.parsix.org/pipermail/parsix-users/2007-December/000043.html">http://www.parsix.org/pipermail/parsix- ... 00043.html</a><!-- m -->

Ramon 1.0r0-TEST-1 December 14, 2007
- ---------------------------------------------------------------------
1) Finalized live system structure
2) GNOME 2.20.2

Ramon 1.0r0-TEST-2 December 28, 2007
1) Finalized package list
2) Finalized kernel
3) Finalized artwork (Theme, background etc,)
4) Reported bugs to be fixed

Ramon 1.0r0-TEST-3 January 11, 2008
1) GNOME 2.20.3 to be included
2) Documentation to be updated
3) Reported bugs to be fixed

Ramon 1.0r0-FINAL January 18, 2008
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-12-20, 02:06 PM,
ارسال : #24

اتفاقی که فکر کنم فقط یک بار در زندگی هر فرد (حداقل ایرانی ها ) می افتد (ملاقات و دیدار از نزدیک) :
دعوت از ریچارد استالمن و لینوس توروالدز برای جشن پارسیکس
2007-12-21, 01:17 PM,
ارسال : #25

سلام
خیلی ایده جالبی هست.
بنده هم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم.

آموزش بدون محدودیت
2007-12-28, 11:53 PM,
ارسال : #26

تبریک می گم
نسخه 1.0r0 Test 2 هم منتشر شد
زمانش نزدیکه ها
چی شد پس
2007-12-29, 02:24 PM,
ارسال : #27

چرا اعلان اتشار پارسیکس test 2 در distrowatch اعلام شده ولی هنوز بعد از یک روز هنوز در تکنوتاکس اعلام نشده است.
2007-12-29, 02:46 PM,
ارسال : #28

مسلما درج خبر در تکنوتاکس روال و ترتیب مخصوص به خودش دارد و طبعا ارتباطی با ترتیب قرار گیری اخبار در distrowatch ندارد
در حال حاضر این خبر در سایت رسمی پروژه ی پارسیکس ( <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.parsix.org">www.parsix.org</a><!-- w --> ) هم درج شده است Tongue

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2008-01-01, 12:34 PM,
ارسال : #29

این فکر بسیار خوبیه که یه جشن بگیریم
و من فکر می کنم اگه توی این جشن قابلیتهای پارسیکس را با دیگر نسخه های لینوکس مقایسه کنیم تا کسانی که کمتر با پارسیکس آشنایی دارند آشنا بشن و از این توزیع ایرانی بسیار عالی و حرفه ای استفاده کنند.
و من با کمک مالی هم موافقم چون با این کار یک سری از مشکلات گروه توسعه پارسیکس هم بر طرف می شه و اونا می تونن خیلی حرفه ای تر کار کنند و وقت بیشتری برای این کار بذارن تا یک سیستم عامل آزاد ایرانی بسیار کم حجم اما حرفه ای و کامل رو ارائه بدن.
و با اینکه آقای ریچارد استالمن و آقای لینوس تولواردز رو هم دعوت کنیم موافقم پس به همه دوستان لینوکس دوست توصیه می کنم هر کمک مالی که از دستشون برمیاد رو ارائه بدن تا دوستان بتونن از این آقایان دعوت کنن که در این جشن باشکوه شرکت کنند البته نظر اصلی رو باید آقای آلن بدن که چه کاری قراره در این باره انجام بدن.
2008-01-01, 11:32 PM,
ارسال : #30

تو این جشن (اگه دوستان زودتر و بیشتر همت کنند ؛ آخه چند روز دیگه ماههای محرم و صفر میاد و جشن کلاً تعطیل میشه . مگه اینکه بعد از این ماهها جشن رو بگیریم که تقریباً شب عید باستانی ایرانیان هم می افته ولی بَدیش اینه که خیلی دیر میشه).

***توسط آلن باغومیان ویرایش شد***
2008-01-02, 12:38 AM,
ارسال : #31

دوستان ، آشنایان
شما به حرفهایی که می زنید اعتقاد دارید؟
آخه مگه الکی است که ریچارد استالمن و لینوس توروالدز بیایند ایران. مگه توی خواب ببینید. برید خیالاتی نشید. همین که بتونید آقای باغومیان را ببینید، باید کلاتون رو بندازید پس هوا Smile
2008-01-02, 12:41 AM,
ارسال : #32

یه چیزی هم یادم رفت. ببینم، هر کشوری که یک توزیعی می زنه، آقایان ریچارد استالمن و لینوس توروالدز باید بروند توی جشن آنها.
پس این آقایان هکر باید هر هفته توی یک کشور باشند دیگه Smile
بابا اگه بتونند بیاند که معجزه است. و اگر هم نتونند بیاند هم که باید بهشون حق بدیم.
البته فکر نکنید که من با این کار مخالفم ها. نه. بنده هم خیلی خیلی دوست دارم این دو نفر را از فاصله چند متری ببینم. ولی امکاناتش نیست.
2008-01-02, 09:26 AM,
ارسال : #33

همین چند وقت پیش ( دقیقاً نمی دونم کی ؛ ولی می دونم زمان زیادی نیست وبعید می دونم از یکی دو ماه تجاوز کنه ) پروفسور ریچارد استالمن در سوریه بودند و برای صحبت کردن درباره نرم افزار آزاد و پروژه گنو و متقاعد کردن مردم این کشور به استفاده از آن ، به کشور فوق سفر کرده اند . البته نه فقط به سوریه ، بلکه به کشور های دیگر هم برای همین کار مسافرت می کنند (اگه دوباره لینکش رو گیر آوردم ،لینک میدم).
آخه مگه ما چی مون از سوریه کمتره؟؟؟؟؟؟
هنوز هیچی نشده کشور ما دارای 5-4تاتوزیع هست که البته دارند بیشتر هم میشن.
2008-01-02, 11:48 AM,
ارسال : #34

من منتظر آقای ریچارد استالمن و آقای لینوس توروالدز هستم. این آرزوی من است که یک روزی این دو شخصیت به ایران بیایند و برای مردم ما سخنرانی کنند.
کاشکی آقای باغومیان اعلام می کرد که قصد دعوت این دو شخصیت را دارد یا خیر؟
2008-01-02, 04:28 PM,
ارسال : #35

ریچاد استالمن به ایران سفر نمی‌کنه. دلیلش رو نمی‌خوام بگم، ولی یکی از دوستان باهاش با ایمیل مکاتبه کرده و پاسخ دریافت کرده. پروژه پارسیکس و شخص من برنامه‌ای برای برگزاری جشن نداریم، ولی اگه کامیونیتی علاقه‌مند به انجام این کار هست، من مخالفتی ندارم و مطمئنم جالب خواهد بود. البته توجه داشته باشید توی زمستون همچین گردهمایی توی پارک یا فضای باز نمی‌تونه برگزار بشه :-) بنابراین فکر کنم باید اول به فکر جا باشید. نمی‌دونم می‌شه از محل تهران لاگ استفاده کرد یا نه.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2008-01-02, 08:51 PM,
ارسال : #36

سلام
آقای باغومیان، تاریخ دقیقی برای انتشار پارسیکس در نظر دارید؟
مکان فعلی تهران‌لاگ کوچیکه، حدودا ۲۰ الی ۳۰ نفر گنجایش داره.نمی‌دونم مناسب هست یا نه، اما برای برگزاری جشن باید قبلش هماهنگ کنبم با مسئولینش.حتی میشه این کار رو به عنوان یکی از جلسات تهران‌لاگ انجام داد.
در ضمن، ما شدیدا دنبال جای مناسب‌تر و بزرگ‌تری هستیم.اگر قبل از اینکه پارسیکس منتشر بشه جای بهتری پیدا کردیم میشه این جشن احتمالی رو کمی مفصل‌تر در اونجا برگزار کرد.
2008-01-02, 11:37 PM,
ارسال : #37

سلام

به نظر میاد با توجه به محدویتها چه از لحاظ مالی و چه جا ، همون تهران‌لاگ بهتر باشه .

البته فکر کنم بعضی از بچه‌ها خیلی مایل باشند پارسیکس هم با kde و هم gnome منتشر بشه حالا در یک dvd یا ۲ cd!!

:wink:

ای خدا جان را عطا کن آن مقام -- کندرو بی حرف می روید کلام

هرکه عاشق دیدیش معشوق دان -- کوبه نسبت هست هم این و هم آن
2008-01-02, 11:48 PM,
ارسال : #38

alan نویسنده :... پروژه پارسیکس و شخص من برنامه‌ای برای برگزاری جشن نداریم، ولی اگه کامیونیتی علاقه‌مند به انجام این کار هست، من مخالفتی ندارم و مطمئنم جالب خواهد بود. البته توجه داشته باشید توی زمستون همچین گردهمایی توی پارک یا فضای باز نمی‌تونه برگزار بشه :-) بنابراین فکر کنم باید اول به فکر جا باشید. نمی‌دونم می‌شه از محل تهران لاگ استفاده کرد یا نه.
خوبه حالا جناب آقای باغومیان مهر تأیید رو زدند Tongue و نظر خودشون رو هم اعلام کردند و مشخصا فرمودند که این کار را اگر کامیونیتی در نظر داشته باشد ایشان مخالفتی ندارند ( به نظر من هم باید همینطور باشه و انتظار چنین نظری را داشتم اگر قرار بر این باشه این جشن برای پارسیکس باشه قطعا کار یک نفر نیست و از همه مهتر زمانی ارزش واقعی دارد که تمایل به بر گزاری اش از طرف طیف وسیعی از دوستداران و حامیان این توزیع خوب ایرانی برای همگان ملموس باشد و شخصا معتقدم خیلی زود این جشن برگزار خواهد شد و این کامیونیتی هست که این کار را می کند . این کمترین کاری است که می توان در حمایت از پارسیکس و آقای باغومیان انجام داد )
emilsegh نویسنده :سلام
آقای باغومیان، تاریخ دقیقی برای انتشار پارسیکس در نظر دارید؟
مکان فعلی تهران‌لاگ کوچیکه، حدودا ۲۰ الی ۳۰ نفر گنجایش داره.نمی‌دونم مناسب هست یا نه، اما برای برگزاری جشن باید قبلش هماهنگ کنبم با مسئولینش.حتی میشه این کار رو به عنوان یکی از جلسات تهران‌لاگ انجام داد.
در ضمن، ما شدیدا دنبال جای مناسب‌تر و بزرگ‌تری هستیم.اگر قبل از اینکه پارسیکس منتشر بشه جای بهتری پیدا کردیم میشه این جشن احتمالی رو کمی مفصل‌تر در اونجا برگزار کرد.
.......................................
با توجه به اینکه یک بار در محل جدید تهران لاگ حاضر شدم این مکان با همه ی امکانات و فضای بسیار بسیار خوبش متأسفانه وسعت لازم برای برگزاری چنین جشنی را ندارد
Sad حالا اگر عزیزان ببینند زمینه ی لازم برای برگزاری چنین جشنی در محلی چون فرهنگسرای IT وجود دارد خیلی خوب میشه ( البته فرهنگ سرا تنها یک مثال بود چون تعداد زیادی از جلسات تهران لاگ در آنجا برگزار شده بود من این مثال را آوردم )‌ اگر جایی هزینه هم داشته باشد میشه بررسی کرد به هر جهت کامیونیتی در صورتی که اینکار معقولانه باشد حمایت مناسب و لازم را دریغ نمی کند ( یعنی من خیلی امیدوارم که اینطور باشه ) :wink: Tongue

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
2008-01-03, 12:16 AM,
ارسال : #39

خیلی عالی بود اگر از تبریز کسی بخواد چنین کاری بکنه. البته بعد امتحانات ترم باید بشه. و البته اگر از دانشگاه آزاد تقاضا کنیم احتمالا سالن شهریار رو بده که چند صد نفر جا می‌شه. ولی باید اول پارسیکس دستمون برسه بعدش. پس اگه کسی تبریز هست و علاقه داره همی‌جا اعلام کنه به من هم ایمیل یا SMS بزنه. شماره ی من تو وب‌سایت من هست. من فکر می‌کنم باید با این نسخه نرم‌افزار آزاد رو به دانشجوها معرفی کنیم. نظر شما چیه؟
---------------------------------------------------
وب‌سایت من را ببینید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://mehdi.to.md">http://mehdi.to.md</a><!-- m -->
2008-01-14, 10:34 PM,
ارسال : #40

می گم 4 روز دیگه مونده تا پارسیکس نسخه 1 بیا نه . من که اصلا دل تو دلم نیست دیگه می خوام کلا از پارسیکس استفاده کنم از نسخه .85 به این بر ازش نسخه هاش رو نداشتم امیدوارم حداقل تا 2 روز بعدش توی فروشگاهها هم بزارند .
راستی این جشن چی شد . منهل دیگه . حداقل بیایید یک جشن اینترنتی بگیریم اگر حالش رو ندارید جشن اساسی بگیرید .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان