لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد كارت خوان مغناطيسي
2008-01-10, 09:40 PM,
ارسال : #1
در مورد كارت خوان مغناطيسي
من می خوام از کارت خوان کارت مغناطیسی در نرم افزاری که برای پروژه دانشگاهم نوشتم و به زبان جاوا هست استفاده کنم .می خوام بدونم چطوری می تونم ارتباط این کارت خوان و کارت مورد نظر رو با نرم افزارم برقرار کنم .همینطور می خوام در مورد الگوریتم کد امنیتی این کارت اطلاعاتی داشته باشم.اگه کسی هست که اطلاعاتی داره از خودش این اطلاعات رو در کنه .ممنون میشم.
انشا الله اين موضوع جديده.والا از بس گفتيد قبلا طرح شده اين سوال جرات ژرسش ندارم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-01-10, 10:14 PM,
ارسال : #2
پاسخ: در مورد كارت خوان مغناطيسي
خوب بسته به کارت خوانت متفاوته ولی احتمالا خود سازنده باید یک راهنما داشته باشه یا اینکه کدشو یا کامپوننتشو در اختیار بزاره.
2008-01-11, 07:06 PM,
ارسال : #3
اغلب بعد از کشیدن کارت اطلاعات تراک‌ها را در درگاه سریال می‌ریزند به همین سادگی میشه خوندش!
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-01-11, 10:43 PM,
ارسال : #4
من خودم توی شرکتم یک دستگاه البته با rfid میسازم.فکر کنم مراحل تقریبا مثل همه . شاید بتونم کمک کنم.
2008-01-12, 12:36 AM,
ارسال : #5
خوب اولا اينكه ميگيد ميريزه رو درگاه رو خودم ميدونم چطوري ميشه اين اطلاعات خام رو به ژلت فرم و نرم افزار مربوط كرد.لطفا راهنمايي اصاصي بكنيد ممنون ميشم.
2008-01-12, 10:51 AM,
ارسال : #6
والا من راهنمای اصاصی بلد نیستم!
اما اساسی: چیزی که می‌دونم اینه که بین تراک‌ها یه جدا کنند است و شروع هر تراک با یه کاراکتر خاص مشخص می‌شه. (می‌تونید با امتحان کردن کارت‌ها با اطلاعات مختلف پیداش کنید. من الان حضور ذهن ندارم اساسی!) برای خوندن از سریال هم درگاه را به صورت فایل باز می‌کنید و از داخلش اطلاعات را می‌خونید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-05-20, 04:15 PM,
ارسال : #7
سلام دوستان . من سیستم انکودر . ضبط کارت مغناطیسی دارم . ولی هیچ نرم افزاری ندارم که بتونم کارتی رو کپی و یا فرا خونی کنم . اگه کسی میتونه تو این زمینه کمکم کنه ممنون میشم .
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
2008-05-20, 04:16 PM,
ارسال : #8
سلام دوستان . من سیستم انکودر . ضبط کارت مغناطیسی دارم . ولی هیچ نرم افزاری ندارم که بتونم کارتی رو کپی و یا فرا خونی کنم . اگه کسی میتونه تو این زمینه کمکم کنه ممنون میشم .
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
2013-10-13, 11:13 PM,
ارسال : #9
كارت خوان مغناطيسي
درزمان خرید كارت خوان مغناطيسی اگر کارت خوان اورجینال باشه سی دی داره یا تو سایت سازنده باید باشه.مثل این <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.datco.ir/Services-54/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C">http://www.datco.ir/Services-54/%DA%A9% ... 8%B3%DB%8C</a><!-- m -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان