لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارسال فکس با Suse 9
2004-12-11, 03:30 PM,
ارسال : #1
نحوه ارسال فکس با Suse 9
سلام

من امروز میخواستم یک فکس بفرستم، ولی بعد از ۴۵ دقیقه ور رفتن آخرش هم نشد که نشد! بنابر این تصمیم گرفتم که دوباره مزاحم شما بشم و سوالم را مطرح کنم. من اول خواستم که از KDEPrintFax استفاده کنم، ولی بعد از انتخاب فایلی که می خواستم فکس بشه + شماره تلفن و زدن کلید فکسِ بیغام زیر را در فایل log دریافت کردم:

Usage: anytops [-m <filters>] [--mime=<mime-type>] [-p <page>] [--help] <infile> <outfile>

بعد رفتم تو قسمت Setting->Configure KDEPrintFax->System و دیدم که در قسمت Fax System میخواد از EFax استفاده کنه و دستوری هم که در قسمت Command نوشته از usr/bin/fax/ داره استفاده میکنه. با کنسول رفتم اونجا را نگاه کردم دیدم همچین فایلی نداریم! بنابر این از طریق YaST رفتم و mgetty را نصب کردمِ و الان هم درFaxSystem گزینه mgetty-sendfax را انتخاب کردم که میخواد از فایل usr/bin/faxspool/ استفاده کنه، ولی این دستور هم وجود نداره و من باز هم همون error قبلی را میگیرم. خلاصه نمیدونم چیکار کنم، اونطور که موقع نصب تو توضیحات mgetty نوشته بود، باید یکجوری من اول اینو configure کنم، ولی نمیدونم چطوری!

خلاصه اینکه من میخوام fax کنم ولی بلد نیستم! لطفا کمکم کنید!

مرسی،
بیژن
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-01-02, 05:44 AM,
ارسال : #2

سلام:
عزیزان لطفا یکی جواب بده شاید کار ما هم راه افتاد
ممنون
2005-01-02, 09:23 AM,
ارسال : #3

این هم از شاهکار های سوزی9.1 است.
باید دستی فایل براش درست کنی. فایل KDEPrintFax رو کپی بردار و اسمش رو عوض کن 1 تغییرات رو هم باید تو فایل بدی بدش اسمش رو بذار/faxspoo بعدش ریست کن و مشکلت حل میشه. شنیدم تو 9.2 حل شده.
موفق باشید.
علی

linux is a way to be free. i

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان