لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه نصب adsl در ماندریوا 2008
2009-01-26, 03:39 PM,
ارسال : #1
طریقه نصب adsl در ماندریوا 2008
سلام
من از ماندریوا 2008 استفاده می کنم.می خواستم یک اکانت ADSL بخرم.آیا کسی می تواند من را راهنمایی کند؟آیا کسی توانسته از این توزیع با ای دی اس ا ل به اینترنت متصل بشود؟آیا مودم خاصی مورد نیاز است؟
اگر به من کمک کنید ممنون می شوم. :?
2009-01-26, 05:04 PM,
ارسال : #2
پاسخ: طریقه نصب adsl در ماندریوا 2008
درود بر شما
این مورد ارتباطی به توزیعتون نداره
در واقع بی دردسر ترین نوع اتصال به اینترنت از میون گزینه های موجود هم می تونه باشه. می مونه چقدر می خواهید بابت خرید مودم هزینه کنید چند نکته رو هم قبل از اقدام به تهیه ی مودم ADSL در نظر داشته باشید
۱- اگر به هر دلیلی خواستید از مودم پیشنهادی شرکتی که از اون خدمات ای دی اس ال دریافت میکنید استفاده کنید دفت کنید مودم علاوه بر usb پورت شبکه هم داشته باشه
۲- اگر قیمت براتون مهم نیست پیشنهاد می کنم یم مودم روتر تهیه کنید ( ترجیحا ) چون انعطاف بیشتری دارند اگر وایرلس هم داشته باشه که چه بهتر چند منظوره میشه هم به عنوان سوئیچ برای اشتراک اینترنت و ایجاد شبکه بین چند سیستم و هم امکان اتصال سیستم های قابل حمل چون لپ تاپ در کنار سیستم های دیگر .... خوب گاهی واقعا لازمه که یک اتصال وایرلس داشته باشیم .
۳- حتما نباید برای یک مودم با چنین امکانی پول های آنچنانی پرداخت کنید اگر مصرف شما خانگی و یا در حد یک شرکت جمع و جور باشه می تونید با ۸۰ تا ۸۵ هزار تومان یکی از این مودم ها رو تهیه کنید به عنوان مثال D-link های موجود در بازار با این مشخصات ( چهار پورت شبکه و امکان اتصال به صورت بی سیم ) هستند که می تونید با همین قیمت تهیه کنید نمونه های دیگری هم به همین قیمت وجود دارند
اگر چنین مودمی تهیه کنید یک بار مودم را کانفیک و تنظیمات شبکه ( نحوه ی دسترسی سایر سیستم ها ی موجود ) را انجام می دهید و ... این نوع مودم ها دارای گیت وی و فایروال اختصاصی هستند و کار کردن با انها بسیار ساده است .
...................
در ضمن سوالتون دوست عزیز تکراریه سعی کنید پیش از طرح سوال مقداری در بحث های گذشته جستجو کنید به این ترتبب گاهی زودتر به پاسخ سوالتون می رسید اگر نیاز به سوال بود از ادامه ی سوالات گذشته پرسش های خود را مطرح کنید
تاپیک قفل و در ساعات آینده پاک می شود

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان