لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DMZ
2004-12-29, 12:44 AM,
ارسال : #1
DMZ
با سلام
برای راه اندازی DMZ در لینوکس از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد؟ بصورت حرفه ای.
برای سیستمهای IDS, IPS چطور؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-12-29, 01:51 AM,
ارسال : #2

سلام
صالحی جان این‌ها مخاطبشون کیه؟ می‌شه اول بگید این‌ها چه‌اند؟

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-12-29, 04:19 AM,
ارسال : #3
Re: DMZ
salehi نویسنده :با سلام
برای راه اندازی DMZ در لینوکس از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد؟ بصورت حرفه ای.
برای سیستمهای IDS, IPS چطور؟

خیلی ساده از یه فایروال !
برای یه Dmz ساده خب ، من یه Snat روی protected side پیشنهاد میکنم و یه سری فیلتر عادی مثل martian و syncookies برای کانکش های ورودی .
در مورد IPS که خب ، برنامه لغت کاملی نیست ، کرنل IPS رو پشتیبانی میکنه ، من شخصا هیچ وقت از هیچ IDS یی خوشم نیومده ولی Snort خوبه Smile

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-12-29, 10:08 AM,
ارسال : #4

(Computers) server that acts as "neutral zone" and separates an internal network from a public one (in order to prevent outside access to a company's private data)
خیلی زحمت نکش تقریبا به هنگام نصب لینوکس فعال میکنه.
ازون بهتر هست چرا DMZ ....................................
موفق باشی.
علی

linux is a way to be free. i
2005-01-05, 04:53 PM,
ارسال : #5

IPS=Intrusion Prevention System
IDS=intrusion Detection System
Fekr mikonam IDS modate kheili ziadie ke dighar estefadeh nemishe wa bejash IPS estefade mishe. Baraye Linux man dar hale hazer az IPChain estefadeh mikonam ke dar hasteye Linux ghabele compile hast.
.
2008-11-26, 11:52 AM,
ارسال : #6

من یک مشکلی با تنظیم فیروال لینوکس دارم : من 2 تا valid ip دارم که روی web server و mail server تنظیم کردم و روی web server هم dns server را انداختم . الان می خوام از فایروال لینوکس برای برای ایجاد یک dmz استفاده کنم و valid ها را از روی server ها بردارم و invalid ip بگذارم . با script های خود iptables اینکارو انجام دادم اما نه web و mail کار می کنه و نه dns کار می کنه .
ممکنه راهنمایی کنید .
2008-11-26, 11:54 AM,
ارسال : #7

من یک مشکلی با تنظیم فیروال لینوکس دارم : من 2 تا valid ip دارم که روی web server و mail server تنظیم کردم و روی web server هم dns server را انداختم . الان می خوام از فایروال لینوکس برای برای ایجاد یک dmz استفاده کنم و valid ها را از روی server ها بردارم و invalid ip بگذارم . با script های خود iptables اینکارو انجام دادم اما نه web و mail کار می کنه و نه dns کار می کنه .
ممکنه راهنمایی کنید .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان