لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبارزه علیه canonical
2011-03-08, 04:23 PM,
ارسال : #41
Re: پاسخ: Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
Anonymous نویسنده :هر کی‌ بر علیه debian و ubuntu حرفی‌ بزنه کفر هست و حرفش قبول نیست.

حساب دبیان از اوبونتو کاملا جداست... بهیچ وجه این دو تا رو با هم یکی نکنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-08, 09:27 PM,
ارسال : #42
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
دبیان توزیعی مردمی، کاملا آزاد و سرمایه ای عظیم برای اوپن سورس است.
2011-03-09, 06:43 AM,
ارسال : #43
کد :
http://www.associatedcontent.com/article/996534/why_ubuntu_is_just_as_bad_as_microsoft.html
2011-03-09, 09:23 AM,
ارسال : #44
این لینکی که مهمان گذاشتن به نظر من خیلی بی‌ربط بود! اکثر اشکالاتی که نوشته به اوبونتو برنمی‌گرده.

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-09, 09:41 AM,
ارسال : #45
اوبونتو لایق جایگاهی که الان هست، نیست. خیلی از توزیع های دیگه هستن که باید در جایگاه اوبونتو میبودن. مثل اوپن سوزه یا ماندریوا. چون این دو توزیع به خاطر مراکز کنترلی که دارن( YaST در اوپن سوزه و یه چیز دیگه توی ماندریوا که اسمش یادم نیست) کار رو برای کاربر بسیار ساده کردن.در حالی که توی اوبونتو چنین چیز یک پارچه ای وجود نداره. همچنین نصاب خوب و طراحی مناسب و بدون کپی برداری برای ظاهر یه محیط جدید رو برای کاربر به ارمقان میاره تا این که کاربر دوباره بخواد همون ظاهر ویندوز یا مک رو مشاهده کنه.
2011-03-09, 11:27 AM,
ارسال : #46
آهان! تا دیروز که ubuntu ubuntu شما‌ها گوش رو کار میکرد! حالا بد شد؟! نه قربان! کلا debian و بچه هاش هماشون آشغالن..
2011-03-09, 12:00 PM,
ارسال : #47
قصد ما انتقاد منطقی هست نه تخریب و دعوا و distro war
خواهش می‌کنم!

StarCalendar | Blog | 1+ | OS
2011-03-09, 02:55 PM,
ارسال : #48
نقل قول :به نظر من ubuntu با بتونه تصمیم بگیره که میخواد یک شرکت تجاری باشه یا یک لینوکس معتقد به متن باز. اونها دچار سردرگمی شدند و به نظر من این ایراد به کل فلسفه GNU مربوط میشه. وقتی GNU پاش رو به دنیای حرفه ای تجارت باز میکنه دچار تضاد میشه.
منم در مورد سیاستهای جدید ردهت نظرم همین هست
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-11, 12:07 AM,
ارسال : #49
نقل قول :من فقط میتونم بگم که هیچ وقت با ubuntu راحت نبودم و استفاده نکردم ازش.

من هم مثل شما وقتی انقدر شنیدم اوبونتو اوبونتو گفتم بروم سراغش. خیلی سعی کردم به خودم بقبولانم که توزیع خوبی است و نگاهش دارم ولی واقعا بی برنامگی و باگ های فراوان و بی نظمی های آن حوصله ام را سر برد و پاکش کردم. در منابع بسیاری آمده که عامل فراگیر شدن لینوکس فقط مجموعه OpenOffice بوده و نه اوبونتو (آنطور که ادعا میکند).

نقل قول :ه نظر من ubuntu با بتونه تصمیم بگیره که میخواد یک شرکت تجاری باشه یا یک لینوکس معتقد به متن باز

اوبونتو حتی خیلی از بسته های Debian Backports را تغییر هم نمیدهد پس حداقل چه بهتر که از دبیان یا aptosid استفاده شود. تنها تفاوتش یک Installer ساده و ناکارآمد است.
2011-03-11, 01:38 AM,
ارسال : #50
پاسخ: مبارزه علیه canonical
نقل قول :اوبونتو حتی خیلی از بسته های Debian Backports را تغییر هم نمیدهد پس حداقل چه بهتر که از دبیان یا aptosid استفاده شود. تنها تفاوتش یک Installer ساده و ناکارآمد است.

لانچ‌پد، PPA، بازار، بهبود و ساده سازی هرچه بیشتر apt، اوبونتو وان، ظاهر فوق العاده زیباتر و در واقع قابل تحمل گنوم!، دارا بودن بی شک یکی از بهترین اینستالرهای گنو/لینوکس و ... همگی کشکه پس؟؟

اوبونتو دبیان رو قابل استفاده کرد، اگر اوبونتو نبود من یک ساعت هم حاضر نبودم دبیان رو تحمل کنم! حالا بگذریم که توزیع مورد استفادم هیچ کدوم از این دو تا نیست ولی انصاف که دارم!!
2011-03-11, 04:07 AM,
ارسال : #51
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
Anonymous نویسنده :در منابع بسیاری آمده که عامل فراگیر شدن لینوکس فقط مجموعه OpenOffice بوده و نه اوبونتو (آنطور که ادعا میکند).
البته اینطور هم نیست. عمده‌ترین عامل فراگیر شدن اوبونتو در کاربران خانگی تبلیغات آن، نحوه نصب آسان آن، و شناخت سخت‌افزاری آن بوده، وگرنه از پیش OpenOffice روی توزیع‌های دیگری هم بوده، و حتی روی ویندوز هم قابل اجراست، در نتیجه نمیشه اون رو عامل موثری در نظر گرفت، گرچه بی تاثیر هم نبوده.
2011-03-11, 05:10 AM,
ارسال : #52
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
مرگ بر ضد ولایت اوبونتو
Smile))
2011-03-11, 01:03 PM,
ارسال : #53
نقل قول : اگر اوبونتو نبود من یک ساعت هم حاضر نبودم دبیان رو تحمل کنم
مشکل خودته. شما که میگی:
نقل قول :لانچ‌پد، PPA، بازار، بهبود و ساده سازی هرچه بیشتر apt، اوبونتو وان، ظاهر فوق العاده زیباتر و در واقع قابل تحمل گنوم!، دارا بودن بی شک یکی از بهترین اینستالرهای گنو/لینوکس و ...
Mac OS X از اوبونتو خیلی خیلی بهتره. بهتز نیست از اون استفاده کنی که هم از جایی ایده هاش رو کپی کاری نکرده باشه و هم مثل عقده ای ها نره ایده ای از جایی کپی کنه؟
2011-03-11, 02:19 PM,
ارسال : #54
نقل قول :اگر اوبونتو نبود من یک ساعت هم حاضر نبودم دبیان رو تحمل کنم

اوبونتو و دبیان هر دوشان چرت و بدرد نخور و ناپایدار هستند. توزیع های مبتنی بر ردهت بسیار قدرت مند تر و شگفت انگیز تر هستند.
2011-03-11, 03:46 PM,
ارسال : #55
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
Anonymous نویسنده :Mac OS X از اوبونتو خیلی خیلی بهتره. بهتز نیست از اون استفاده کنی که هم از جایی ایده هاش رو کپی کاری نکرده باشه و هم مثل عقده ای ها نره ایده ای از جایی کپی کنه؟
Mac OS X یک سیستم‌عامل آزاد نیست! وگرنه بهترین گزینه توی سیستم‌عامل‌های غیر آزاده Smile
2011-03-11, 03:47 PM,
ارسال : #56
Anonymous نویسنده :

اوبونتو و دبیان هر دوشان چرت و بدرد نخور و ناپایدار هستند. توزیع های مبتنی بر ردهت بسیار قدرت مند تر و شگفت انگیز تر هستند.
ما هم همین نظر رو در مورد توزیع‌های مبتنی بر ردهت داریم Smile
2011-03-11, 04:57 PM,
ارسال : #57
Anonymous نویسنده :
Anonymous نویسنده :

ما هم همین نظر رو در مورد توزیع‌های مبتنی بر ردهت داریم Smile
البته منظور همون چرت و بدرد نخور و ناپایدار بود :wink:
2011-03-11, 06:07 PM,
ارسال : #58
نقل قول :Mac OS X از اوبونتو خیلی خیلی بهتره. بهتز نیست از اون استفاده کنی که هم از جایی ایده هاش رو کپی کاری نکرده باشه و هم مثل عقده ای ها نره ایده ای از جایی کپی کنه؟

ما تو یه انجمن مربوط نرم افزارهای آزاد هستیم و داریم راجع به یه سیستم عامل آزاد بحث میکنیم، آوردن اسم سیستم عامل های غیر آزاد و انحصاری واقعا محلی از اعراب نداره :!:

اما اگه قرار به استفاده از OSهای غیر آزاد باشه من عمو بیل رو بیشتر قبول دارم و بیشتر باهاش حال میکنم تا دایی استیو Smile
2011-03-11, 07:57 PM,
ارسال : #59
نقل قول :اما اگه قرار به استفاده از OSهای غیر آزاد باشه من عمو بیل رو بیشتر قبول دارم و بیشتر باهاش حال میکنم تا دایی استیو Smile

عمو و دایی رو ول کن! خاله ریچارد و عمه لینوس رو بچسب.
2011-03-11, 09:18 PM,
ارسال : #60
Re: پاسخ: مبارزه علیه canonical
TimmyTurner نویسنده :ببینید، همون وال من درومدم گفتم اوبونتو یه روز کار رو خراب میکنه،همه گغتن نگو این حرفارو. بعد یهو همه به این نتیجه رسیدن(بحثش رو داشتیم چند روز پیش). حالا دارم میگم باید جمعش کنیم و میگین فلان. حالا ببین کِی دارم اینو میگم. چند وقت دیگه خود ریچارد استالمن علیه اوبونتو قیام میگنه. حالا ببینید.

Big Grin

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان