لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه مشکل تویه نصب اوبونتو
2011-03-15, 03:03 PM,
ارسال : #1
یه مشکل تویه نصب اوبونتو
سلام
یه لپ تاپ گرفتم که سون ۷  ۶۴ بیتی روی یه پارتیشن نصب شد
می خوام پارتیشن بندی کنم بعد اوبونتو رو هم به عنوان سیستم جدید کنار سون داشته باشم.
مشکل اینجاست که اگه بخوام پارتیشن جدیدی درست کنم سون گویا پاک می شه می خوام از فکر شما استفاده کنم اینطوری هست یا نه؟
اگه پاک می شه؛ می شه از این سون بکاپ بگیرم؟ بعد با چی بوت کنم؟ و اینو نصب کنم که بعدش اونو نصب کنن؟!!!!!!!
خودم که گیج شدم ولی فکر می کنم یه سری حرفه ای اینجان و امیدوارم اونا گیج نشده باشن...
پیشاپیش از هم فکریه احتمالی ممنون
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-15, 04:33 PM,
ارسال : #2
پاسخ: یه مشکل تویه نصب اوبونتو
من هم روی سیستمم یه 7 بود. ببنین خود 7 دو تا درایو میسازه. یکی که درایو c هست که ویندوز توی اون جاست و دیگری هم پارتیشن کوچیکی هست که فایل های بوت شدن ویندوز توش ریخته شده (بر خلاف نسخه های قبلی که همه چی توی یه درایو بود و از بس ملت رفتن اون فایل هارو پاک کردن و ویندوز خراب شد مایکروسافت رفت و اونارو جدا کرد). ممکنه درایو های دیگه ای هم وجود داشته باشن که برای backup گیری و اینا ساخته شدن. مثلا lenovo از این قرطی بازی ها زیاد داره. شما ابزار disk manager رو توی ویندوز اجرا کنید و موضوع رو بررسی کنید که چه پارتیشن هایی دارید و قضیشون چه جوریه. آیا CD دراویر و اینا روی محصولتون بوده؟ CD نصب وبندوز چطور؟ اگه هست که نیازی نیست از چیزی بترسید. اگه نه که بهتره با یه برنامه که کار کردید یه backup تهیه کنید و بعد پارتیشن ها رو دستکاری کنید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان