لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب KDE 4.7 روی Kubuntu 10.04
2011-08-19, 07:42 PM,
ارسال : #1
نصب KDE 4.7 روی Kubuntu 10.04
به نام او .

با سلام و عرض خسته نباشید .

امروز زد به سرم که جدیدترین نسخه ی kde رو نصب کنم ! کمی گشتم و با چندتا خط فرمان این کار انجام شد .
موقعی که سیستم بوت می شه دوتا حالات دیگه به حالات موجود در GNU GRUB اضافه شده . نوشته Ubuntu, with Linux 2.6.32-33-generic و یکی دیگه هم همینه ولی با کمی تفاوت ! ( فکر کنم نوشته بود safe mode یا recovery Mode )
اگه درست فهمیده باشم اون عدد 2.6.32 باید مربوط به کرنل باشه . درسته ؟
من وقتی این حالت رو انتخاب می کنم وارد صفحه ای سیاه می شه . چیزی شبیه محیط ترمینال و رابط گرافیکی رو اجرا نمی کنه ! نوشته Login : منم یوزر و پسورد رو می زنم ! ولی خلاصه به محیط گرافیکی وارد نمی شه .
توی گراب یه گزینه ی دیگه هست که مشابه همون چیزیه که نوشتم با این تفاوت که عددش به جای اون 33 ٬ 21 قرار داره ! این یکی رو وقتی می زنم خیلی راحت بالا میاد ولی مسئله اینجاست که KDE تغییری نکرده و ورژنش همون 4.4.5 هست !

خلاصه من زیادی مبتدی هستم و این که الان نمی دونم با این به روز رسانی ها و نصب هایی که انجام دادم چه بلایی سر این کوبونتوی گرامی آوردم !
یه چیز دیگه این که من نسخه ی 10.04 کوبونتو رو نصب کردم و وسوسه شدم هر طور شده آخرین نسخه ی KDE رو که توی سایتش زده 4.7 نصب کنم . ولی نمی دونم اصلا این کار شدنی هست یا نه ؟!!! اگه کلا بخوام به 11.04 ارتقا بدم شدنی هست یا نه و چقدر حجم دانلود داره و چطوری می شه این کارو کرد ؟!

اگه حرفام مفهوم نبود بگید تا من توضیح بیشتری بدم .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان