لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره نرم افزار دانلود شده
2011-08-24, 01:37 PM,
ارسال : #1
ذخیره نرم افزار دانلود شده
سلام
اگه من بخوام یه سری نرم افزار ها رو از طریق سیناپتیک نصب کنم یعنی نرم افزار مورد نیاز را تیک زده و از اینترنت دانلود کنم خودش به طور اتوماتیک نصب میشه
آیا میشه از این نرم افزار که به این صورت نصب شده در یک سیستم دیگر هم استفاده کرد تا دوباره ناچار نباشی از اینترنت اون رو نصب کنی که حجم اینترنت هم بیخود نره
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-08-24, 05:39 PM,
ارسال : #2
Re: ذخیره نرم افزار دانلود شده
توی سیستم‌های Debian Based مثل Ubuntu فایل‌های اون توی var/apt/cache/ ذخیره میشه، که کافیه همونها رو توی اون یکی کامپیوتر منتقل کنید و بزنید که برنامه نصب بشه.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-08-24, 09:08 PM,
ارسال : #3
بهتره سریعا بعد از دانلود و نصب از اون ها یک کپی تهیه کنید. چون دبیان به صورت اوتوماتیک برای ذخیره ی فضای دیسک اونها رو بعد از یه مدت پاک میکنه.
بعد از این که اون ها رو کپی کردید یه جا، برای استفاده ی دوباره باید اون ها رو دوباره توی همون جا کپی کنید. و بعد از طریق synaptic یا حالا هر چیز دیگه که استفاده میکنید فرمان نصبشون رو بدید. ممکنه بهتون بگه که اینقدر باید دانود بشه.اما بعد میره میبینه فایل ها توی کش موجود هست و دیگه دانلود رو بیخیال میشه و از همون فایل ها استفاده میکنه.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-08-25, 02:37 PM,
ارسال : #4
نظرتون در مورد نرم افزار Keryx چیه ؟
2011-08-29, 12:36 PM,
ارسال : #5
تا حالا کسی از Keryx استفاده کرده ؟
از کجا میتونم دانلودش کنم ؟
نصبش چطوریه ؟
اصلا نظرتون در مورد این نرم افزار چیه ؟ نرم افزاری میشناسید که از این بهتر باشه ؟
2011-09-08, 06:24 PM,
ارسال : #6
نسخه دب رو نصب کردم ولی نمیدونم چه جوری باید نرم افزار های دانلود شده رو بهش اضافه کنم و همینطور چه جوری در سیستم مقصد بریزم عکس رو در پایین میزارم
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.4shared.com/photo/cIJh7PKt/Screenshot.html">http://www.4shared.com/photo/cIJh7PKt/Screenshot.html</a><!-- m -->

همچنان مشکلم با نسخه ای که مربوط به پایتونه حل نشده تمام مراحال رو هم درست رفتم فقط اونجایی که باید اجرا کنم هیچ عملی رو انجام نمیده

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان