لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای (حل شد)detect network hardwar
2011-11-08, 05:11 PM,
ارسال : #1
خطای (حل شد)detect network hardwar
سلام دوستان من دبیان رو از سایتش دانلود کردم بر روی سی دی رایت کردم و به صورت لایو بالا اومدم موقع نصب یه قسمت رو صفحه میاد که نوشته detect network hardwar از این مرحله جلوتر نمیره در سایتش این ارور رو بصورت باگ گزارش داده بودن من انگلیسیم خوب نبود که متوجه بشم چجوری باید این مشکل رو حل کرد ازتون در خواست کمک دارم
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-11-08, 06:51 PM,
ارسال : #2
Re: خطای detect network hardwar
مودم adsl را به صورت usb وصل کردی؟ و یا یوزرنیم و پسورد را به صورت dhcp را در مودم تعریف کردی؟ اتصال adsl را قطع کن دوباره سعی کن

هر که شد محرم دل در حرم یار بماند *** وانکه این کار ندانست در انکار بماند
2011-11-08, 08:49 PM,
ارسال : #3
farid51 نویسنده :مودم adsl را به صورت usb وصل کردی؟ و یا یوزرنیم و پسورد را به صورت dhcp را در مودم تعریف کردی؟ اتصال adsl را قطع کن دوباره سعی کن
دوست عزیز ممنون از توجهتون طبق گفته شما کابل adsl رو از سیستمم جدا کردم اما بازهم ارور داد دیگه نمیدونم چکار کنم تو رو خدا بیشتر کمک کنید
2011-11-09, 09:12 AM,
ارسال : #4
سیستم رو به صورت Single User Mode بوت کن . و دستورات زیر رو اجرا کن و خروجیش رو بزار ببینم چیه :
کد :
dpkg -l | grep framware
و دستور زیر :
کد :
lspci -knn
در ضمن اگه نمیتونی خروجی دستورات رو بنویسی (بخصوص دستور دوم) از یک LiveCD استفاده کن که همزمان میتونی از اینترنت هم استفاده کنی . میتونی به سیستم اصلی که نصب شده chroot کنی و خروجی دستورات رو بنویسی .
راهنمای chroot رو هم از توی اینترنت بگرد و پیدا کن . توی همین سایت هم چندین بار گفته شده .

Debian GNU/Linux System Administrator

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان