لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناگهان پسورد کاربر از کار افتاد ....
2005-02-23, 02:56 PM,
ارسال : #1
ناگهان پسورد کاربر از کار افتاد ..
لینوکس SuSE 9.2

Confusedhock: این اتفاق افتاد :
پس از نصب یاهوو مسنجر ریست کردم . وقتی بالا آمد بر خلاف همیشه پسورد خواست . ولی هرچه پسورد دادم و اینتر کردم دوباره پسورد خواست . با root وارد شدم و در YaST پسورد یوزر را تغییر دادم ولی فایده نداشت : بادادن پسورد یوزر اولیه وارد دسکتاپی که قبلا به آن وارد شده ام می شود . مثلا روت یا یوزری که بعد تعریف کردم . یک یوزر جدید هم تعریف کردم که البته هیچیک از تنظیمات دستکتاپ قبلی را ندارد ...

:?: چطور شد که این اتفاق افتاد و چه کار کنم که دیگر پیش نیاید .

:?: چطور دستکتاپ یوزر قبلی و تنظیمات آن را برگردانم ؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-02-23, 07:02 PM,
ارسال : #2

عجیبه! چرا از Gaim استفاده نمی‌کنید؟
اگر از KDE استفاده می‌کنید، کل پوشه kde. کاربر قبلی را با کاربر جدید در دایرکتوری خانگی کاربر جدید کپی کنید. ویا یه راه بهتر. اسم دایرکتوری قدیمی را به نام دایرکتوری خانگی کاربر جدید تغییر داده و کل فایل‌های آنرا با کاربر ریشه و دستور chown به مالکیت کاربر جدید در آورید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-02-24, 02:48 PM,
ارسال : #3

متشکرم اما چون هنوز خط فرمان بلد نیستم تنوانستم آن کار را بکنم .

اما اولا Gaim چیست ؟

دوم اینکه کارت صدا روی دو یوزر همزمان کار نمی کند و روی دومی که اجرا شود کار نمی کند ، این مساله عادی است یا مشکلی وجود دارد ؟

Ya Ali
2005-02-24, 06:25 PM,
ارسال : #4

این اشکال در gaim رو می شه چه جوری بره یاهو مسنجر حل کرد.

Access denied:proxy server forbids port 5050 tunnelling

این Gaim آیا مثل netmeeting مایکروسافت آدرس یا جایی داره که افراد آنلاین باشن.... ادرسش رو می شه لطف کنید؟
2005-02-24, 10:05 PM,
ارسال : #5

هميشه ميتوانيد آخرين نسخه Gaim که براحتي از بيشتر پروتکلها از جمله jabber,Yahoo,MSN,IRC و...پشتيباني ميکند را از اينجا دريافت کنيد و لذت ببريد!

http://gaim.sf.net

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-02-26, 06:54 AM,
ارسال : #6

بالاخره من نفهمیدم دفعه اول چرا ناگهان پسورد یوزر از کار افتاد ...

Ya Ali
2005-02-26, 07:12 PM,
ارسال : #7
کمک ... هی پسورد می پره
چند بار تا حالا یوزر تعریف کردم ولی ظاهرا بی دلیل دفعه بعد که سیستم بالا می‌ آید پسورد را نمی گیرد .
چرا اینطور می شود . خسته شدم از بس هی یوزر جدید تعریف کردم و تنظیمات انجام دادم .
ضمنا خط فرمان هم بلد نیستم با YaST کار می کنم .
2005-04-17, 09:58 AM,
ارسال : #8

سلام از نو پارتیشن بندی کنید توجه لازم به نوع پارتیشن های موجود و ایجاد شده داشته باشید ترتیب های primary ,logical , exgtended را رعایت کنید و اصول اولیه باید رعایت شود
موفق باشید
فریدی
2005-04-17, 11:16 AM,
ارسال : #9

شاید زوزه با اون مشکل داره من قسمت دانلود مسنجر های یاهو رو دیدم برای توزیع زوزه چیزی نداده بیرون شما به احتمال زیاد ایراد از rpm فایلت هست که برای ردهت و فدورا و freebsd و دبیان ساخته شده که نسخه rpm اون رو دانلود کردی از gaim استفاده کن هم زیبا تره هم سرعتش بالاتره هم کارایی بهتری داره توی لینوکس نصبت به مسنجر خود شرکت یاهو. تازه فارسی رو support می کنه شکلکهای زیاد تری داره باهاش میشه توی تمام room های یاهو هم رفت و کلا از مسنجر خود شرکت یاهو در لینوکس بهتر و کار امد تره
2005-04-21, 01:58 PM,
ارسال : #10

ایییییییییییییییین بحث چه ربطی به امنیییییییییییییییییییییت داره؟
2005-04-21, 02:00 PM,
ارسال : #11

بیخود نیست ایرانی جماعت وضعشون اینه
هرچیزی رو هر جا ببینن سه سوت همونجا پست می دن حالا کاری به بحث این موضوع ندارن
2005-04-23, 05:48 AM,
ارسال : #12

متشکرم بچه ها
من در نصب جدید متوجه شدم مشکل از خود یاهو مسنجر بود ( البته موفق شدم با Norton Ghost لینوکسم را نجات بدهم ). امکان دارد همانطور که دوستمان گفت چون نرم افزار برای SuSE نبوده این اتفاق افتاده .
به هر حال بی خیالش شدم و مشکل حل شد .
البته من چت باز نیستم اما چون معدود دوستانم ویندوزی هستند و با مسنجر یاهو کار می کنند ناچارم از آن استفاده کنم .
بتازگی و اتفاقی متوجه شدم که همین سایت امکان استفاده آن لاین از مسنجر را لینک داده است :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://login.yahoo.com/config/login?.done=http://messenger.yahoo.com&.src=pg">http://login.yahoo.com/config/login?.do ... om&.src=pg</a><!-- m -->
دست دوستان درد نکند ...

Ya Ali

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان