لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت استفاده نسخه لینوکسی دامین کنترلر
2014-08-08, 02:35 PM,
ارسال : #1
علت استفاده نسخه لینوکسی دامین کنترلر
باسلام
من میخوام چند دلیل جهت استفاده از لینوکس بعنوان سرور میزبان اکتیو دایرکتوری و معادل سروریس ad در لینوکس را بدونم؟
چرا بجای ad ویندوز بهتره از لینوکس و سرویس معدل ad در آن استفاده کنم؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2014-08-11, 06:00 PM,
ارسال : #2
RE: علت استفاده نسخه لینوکسی دامین کنترلر
با سلام
کاملا flexible از نظر نگهداری، پشتیبان گیری، ابتکار عمل هست.

اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که GP را کاملاً نمی توان در لینوکس پیاده سازی کرد.

باقی بقایتان

www.bazyar.ir
وب سایتی متفاوت جهت آموزش لینوکس و محصولات بازمتن
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2014-09-01, 12:29 PM,
ارسال : #3
RE: علت استفاده نسخه لینوکسی دامین کنترلر
با وجود و شوقی FreeSoftware دارم زمانی که کارفرما مصادیق مسخره‌ای مثل بستن پورت usb و از این دست رو بخواد و شما کلاینت ویندوزی داشته باشید مجبورید از مایروسافت استفاده کنید. اما چرا samba چنین مصادیقی رو پیاده سازی نکرده :

همانطور که می‌دونید سرعت smb پیاده شده توسط ماژول smb سامبا بیشتر از مایروسافتی اونه... با یه wireshark و چند ابزار دیگه خیلی ساده این تیم می‌تونن تمام feature های active رو بریزن بیرون. اما چرا هیچ وقت اقدام به کد زدن نکردن:

همیشه چنین چیزی گفته شده که آزادی کاربر تا حدی باید سر جاش باشه و برای نگهداری اطلاعات هم روش‌های دیگری باید پیاده بشه که نه حق کارفرما از بین بره و نه آزادی داشتن اینترنت و یا یک کامپیوتر شخصی برای کاربر. امروزه سیستم‌هایی مثل اکتیو (نه از نظر فنی) بلکه از نظر محتوایی منسوخ شده‌اند. فکر کنم چرایی ماجرا رو گرفتید....

اعتراض به عملکرد دولت در زمینه IT
اینترنت حداقل 5M + یک laptop حق مسلم هر ایرانیست.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان