لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چت با Gaim
2004-06-21, 05:53 PM,
ارسال : #1
چت با Gaim
بالاخره ما تونستيم با اين Gaim به Room ها بريم و چت کنيم(ديروز نيم ساعتي باهاش چت کردم)...سريعتر بريد و از[url=http://unc.dl.sourceforge.net/sourceforge/gaim/gaim-0.78.tar.bz2
]اینجا[/url] آخرين نسخه Gaim0.78 را دريافت کنيد و حالشو ببريد...در ضمن اون لينکي که دادم فقط کد منبع هست,اگه ميخواهين بسته هاي قابل نصب اون (RPM) را دريافت کنید,به اینجا مراجعه کنيد.اين تاپيک رو زدم چون خيلي از کاربران قبلا سوال کرده بودن که نميشه با Gaim به Room ها دسترسي داشت..البته تا نسخه Gaim0.77 همچين مشکلي وجود داشت ولي‌ ديروز که نسخه جديد را کامپايل کردم ديگه اين مشکلات بر طرف شده...اين را هم بگم که شما فعلا نميتونيد از Voice و Webcam استقاده کنيد و نميتوانيد ببينيد که چه کساني Voice و Webcam دارن...و فارسي رو هم به راحتي پشتيباني ميکنه و خيالتان از بابت چيزهای ديگه راحت باشه...اميدوارم توي نسخه هاي بعدي اين مشکلات برطرف بشه...
آن هم چند تا عکس از Room ها و ...خودتون بينيد...

ليست Room ها:
[عکس : Gaim1.png]
[عکس : gaim2.png]
انتخاب Room (يک سر رفتم شيراز ببينم چه خبره):
[عکس : gaim3.png]
چت در Room :
[عکس : gaim4.png]

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-06-21, 08:44 PM,
ارسال : #2

[ltr]
what do you write in "Room:"? I can't join any rooms!
[/ltr]
2004-06-21, 09:31 PM,
ارسال : #3

بله, من براحتي ميتوانستم فارسي بنويسم...شما بايد از آخرين نسخه 0.78 استفاده کنيد Big Grin Tongue

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-06-28, 06:00 PM,
ارسال : #4

درود بر دوستان
من خودم اسم کاربریی Yahoo داردم و حدودا از یک هفته قبل دیگه gaim نمی تونست از کاربر Yahoo حمایت کنه و دلیلش هم به خا طر همون تغییراتی بود که Yahoo انجام دا ده بود. خوشبختانه با رسیدن نسخه جدید gaim 0.79 این مشکل حل شده . همین امروز من اون نسخه جدید را نصب کردم و ظاهرا که کار هم میکنه Big Grin
AryAn
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-06-28, 06:50 PM,
ارسال : #5

اقای کارگر ممنون.
خیلی خوب بود...

آموزش بدون محدودیت
2004-06-30, 12:57 AM,
ارسال : #6

من هم تست کردم . واقا آلی بود .دستتون درد نکنه mkargar, جان .

همیشه میتونی بهترین باشی ...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان