لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا شما از kdefarsi استفاده میکنید؟
2005-07-01, 02:58 PM,
ارسال : #1
ایا شما از kdefarsi استفاده میکنید؟
سلام بچه هدف من از باز کردن این تاپیک اینه که اونهایی که از kde استفاده میکنند میخواستم بدونم چه کسای از امکانات فارسی یعنی kdefarsi استفاده میکنه؟
من خودم استفاده میکنم به نظر من خیلی خوبه چون من خواهر کوچیکترم که انگلیسیش ضعیفه هم با کامپیوتر کار میکنه و الان با کانکرر میتونه وارد اینترنت بشه و یا وارد منوها بشه و کار کنه حتی اسم اهنگها یا برنامه هایی که دانلود میکنه رو به فارسی در کامپیوتر ذخیره میکنهو خیلی کارهای دیگه چون فارسی هست خیلی کارها میتونه انجام بده شماها ایا از kdefarsi استفاده میکنید و اگه استفاده میکنید برای چی؟ وکلا kdefarsi خوبه یا نه؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-01, 05:41 PM,
ارسال : #2

سلام
من روی SuSE 9.0 باهاش کار کردم. اون موقع اشکالاتی داشت که اعصاب خراب‌کن بود مثلا باعث میشد وقتی با کلیدهای جهت‌نما میخواستی توی یه پوشه رو بگردی از روی بعضی اسمها بپره و در ضمن KDE هم سنگین‌تر شده بود. تجربه بقیه نمی‌دونم چطور بوده ولی مسلما برای کسایی که با انگلیسی آشنایی چندانی ندارن عالیه. جدا دست عباس آقا و چاپار شبدیزی‌ها درد نکنه.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-01, 05:58 PM,
ارسال : #3

از كجا ميشه دانلود كرد؟
2005-07-01, 06:41 PM,
ارسال : #4

این لینیکیه که در farsikde.org وجود داره:
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable/3.1/src/kde-i18n/kde-i18n-fa-3.1.tar.bzip2">ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable/3.1/sr ... .tar.bzip2</a><!-- m -->

[ltr]
If you need more than 3 levels of indentation, you're screwed anyway, and should fix your program.
[/ltr]
2005-07-02, 01:32 AM,
ارسال : #5

amirsaied نویسنده :این لینیکیه که در farsikde.org وجود داره:
<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable/3.1/src/kde-i18n/kde-i18n-fa-3.1.tar.bzip2">ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable/3.1/sr ... .tar.bzip2</a><!-- m -->

سلام دوستان بعد از مدتها غیبت برگشتم Big Grin

آقا این لینکهای بالا جفتش برای من کار نمیکنه .. :? :?

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
2005-07-02, 08:32 AM,
ارسال : #6

والله من ترجیح میدم با انگلیسیش کار کنم. موضوع هم فقط عادته. ولی در کل KDE فارسی چیز خیلی جالبیه و جای تقدیر داره. برای کسانی که زبان خوبی ندارند بسیار مفیده.
2005-07-02, 09:17 AM,
ارسال : #7

اون لینکها کار نمی کنن باورد کنید تقصیر من نیست! اون لینکها در farsikde.org بودند اگر یک کم اونجا رو بگردید شاید باز هم لینک پیدا کنید ولی به نظر می رسه که اون سایت یکی دو سالی میشه که update نشده!

[ltr]
If you need more than 3 levels of indentation, you're screwed anyway, and should fix your program.
[/ltr]
2005-07-02, 10:02 AM,
ارسال : #8

سلام
برای SuSE 9.2 به صورت RPM در Repository خود Novell وجود داره و کار هم میکنه. شاید روی بقیه توزیعها هم بشه استفاده کرد.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-07-02, 02:52 PM,
ارسال : #9

amirsaied نویسنده :اون لینکها کار نمی کنن باورد کنید تقصیر من نیست! اون لینکها در farsikde.org بودند اگر یک کم اونجا رو بگردید شاید باز هم لینک پیدا کنید ولی به نظر می رسه که اون سایت یکی دو سالی میشه که update نشده!

بعد اینکه بسته فارسی ساز kde رو نصب کردید در شل تایپ کن kpersonalizer و زبان کی دی ای رو به فارسی برکردون و یه فونت فارسی هم مثل تاهوما یا freepersian در کنترل کی دی ای قسمت فونتها بریز
2005-07-02, 03:23 PM,
ارسال : #10

روی کوبانتو با انتخاب فارسی بطور کامل نصب می شود.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان