لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده‌های جدید
2005-07-17, 03:40 AM,
ارسال : #1

نقل قول :به خدا Google شاخ نمیزنه
اصلا قصد جسارت ندارم ولی چطوره که به جای این انجمن ها یه لینک به اون google بذلریم که دیگه مزاحم اوقات شریف شما عزیزان نشویم. ببیید اینکه دوستان محترم سوالی را در اینجا آن هم به فرسی مطرح میکنن خوب طبیعتا نیاز به جواب فارسی هم دارند (همانطوری که koli جان چند بار اشاره کردند)
حالا انگلیسی هم باشه باز هم بد نیست. در مورد گوگل جون هم اگر زحمتی نیست شما برین به اون گوگل و سایت های مورد نظر را ‍ییدا کرده سپس لینک آنها را برای دوستان بنویسید.(مثل آقای کارگر که آدرس مقاله رو دادند).امیدوارم که ناراحت نشده باشیداااا به خدا ما شما خیلی رو دوست داریم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-17, 03:56 PM,
ارسال : #2

سلام
الیته من هم قصد جسارت ندارم ولی خب برای من جدا سواله اگه کسی انگلیسی بلد نباشه چرا باید وقت شریفش رو لینوکس حروم کنه ؟ ( کاملا درست خوندین ، حروم کنه ). خب ، همه می‌دونیم اصولا این جور چیزها منشا و زبان اصلیشون انگلیسی یه. بنابراین لازمه استفاده از اونها تسلط ( و در بدبینانه‌ترین حالت آشنایی ) به زبان انگلیسی یه.
خب ، حالا اگه کسی در انگلیسی مشکل داره فکر کنم اولویت اولش باید قوی شدن در اون باشه بعد بره سراغ لینوکس یا حداقل پیگیر باشه که سریعتر به سطح خوبی برسه. اگه کسی حتی ذره‌ای با انگلیسی آشنا باشه صرفا با یه جستجوی به به همین سادگی نتیجه این سوال رو پیدا می‌کنه. در مورد جستجو کردن و گذاشتن مقاله در اینجا فکر کنم مشکل شما با مقاله How to Become a Hacker یا Asking Smart Question ( هر دو از Eric Raymond ) حل بشه. ما اینجا نیومدیم تا برای کسی ماهی بگیریم ، میخوایم ماهیگیری یاد بدیم. در مورد اوقات شریف هم باید بگم تنها تاسف من اینه که حدود ۹۰ ٪ سوالات سایت با همون Google حل میشن و وقتی رو که میشه صرف فعالیتهایی خیلی سازنده‌تر کرد هدر میدیم برای چنین سوالاتی.
راستی مهمان‌جان یه کم شهامت هم بد نیست . بعضی وقتها فکر می‌کنم ای کاش ما هم ID مهمان رو توی انجمنها فقل می‌کردیم تا آدم بفهمه داره با کی صحبت می‌کنه.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-18, 04:56 AM,
ارسال : #3

سلام
نقل قول : ای کاش ما هم ID مهمان رو توی انجمنها فقل می‌کردیم تا آدم بفهمه داره با کی صحبت می‌ک

این هم نشان از سطح انتقادپذیری شماست دیگه.
من تقریبا تمام جملات قبل از این جمله بالا را با کمال میل میپذیرم اما جمله آخری منو واقعا متعجب کرد و فکر میکنم اونو از روی عصبانیت بیان کردید و همچنین بعید میدونم به آن اعتقاد داشته باشید.

چرا شما فکر کردید که من در اینجا ID دارم؟

نقل قول :تنها تاسف من اینه که حدود ۹۰ ٪ سوالات سایت با همون Google حل میشن و وقتی رو که میشه صرف فعالیتهایی خیلی سازنده‌تر کرد هدر میدیم برای چنین سوالا

در این مورد هم باید بگم که این اعتراض به تقریبا همه سایتهای گنو لینوکسی فارسی وارد است که هیچ کوششی در تغییر و بهبود وضعیت سایتهای خود حتی در موضوعات راکد فعلیشان اعمال نمیکنند. من نمیگم که موضوع سایت عوض بشه ولی یه طرحی. ایده ای .... همه اش شده سوال جواب. چون سوالات هم تکراری شده در نتیجه جواب ها هم مختصرتر و ناقص تر شده اند. تابستان و اوقات فراغت و تعطیلی فرارسیده.اوقاتی که خیلی ها منتظرش بودن تا به بتونن به فکرها طرح ها و ... جامه عمل بپوشانند ولی متاسفانه بعد از ۲۷ روز همه چیز همان روال سابق خودشو طی میکنه. خوب میگیم آقا آلن سرشون شلوغه و برای همین هم خیلی خیلی زحمت میکشن ولی بقیه چطور.اسم های آشنای زیادی در این انجمن ها به چشم میخورند که هنوز عادتشان این شده که هر روز یه سری به این انجمن ها بزنند و به رفع اشکال بپردازند.(خداکنه اینجاشو به دل نگرفته باشید) بابا دست از سر اون ویندوز بدخت بیچاره بردارید.سایت فعال اونه که هر از مدتی یه طرح و حرکت جدیدی داشته باشه. تمام کار های که درون فقط یک سایت که نباید انجام بشه که البته همونم میشه. نظر من اینه که پیش کسوتان این سایت و کلا سایت های لینوکسی باید متولی این مهم شوند و بقیه هم به راه بندازند. اصلا یک تاپیک جدید به راه بیندازید و از همه بخواین هر طرح و ایده ای که به نظرشون میتونه هم در جهت گسترش فرهنگ باز متن و گنو و لینوکس و ... موثر باشه و هم موجب به وجود آمدن حرکت های و قدم های نو بعدی بشه رو در اونجا ارایه بدند تا اونایی که در توانشون هست چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی موجب تحقق این نظرات و پیشنهادات خوب سازنده بشند. کار سختی هم نیست. کافیه که شما یه نگاهی به تنوع و فراوانی سایت های ویندوزی فارسی بیندازید تا مغزتون از طرح و ایده پر بشه. شما میگید که ۹۰٪ وقت سایت هدر میره --منظورم اینه مناسب صرف نمیشه-- که میشه گفت ۹۰ ٪ وقت شما هم همینطور صرف میشه خوب پس چرا اونو جای بهتری صرف نمی کنید. ۹۰٪ خیلی هستاااااا. این ۹۰٪ برای یه کشوری مثل ژاپن فاجعه هست. تعداد سایت های لینوکسی فارسی (با البته موضوعات مختلف) خیلی کم هست. شاید بگید کاربران آن فعلا کم هست . شاید یکی از دلایلش همین باشه که همه موضوعات تو یه سایت مطرح میشه.به نظر من ۲ حرکت جالب (یکی لین بوی که موضوعش فقط سرگرمی در لینوکسه و دیگری ایران تاکس) در این راستا صورت گرفت که بسیار هم خوب بود ولی باز هم خیلی کمه.خدا را چه دیدید.چه بسا اون نظرات و پیشنهادات هم بعد از عملی شدنشان درآمد زا هم بشن که حداقل خرج خودشون رو در بیارند. به هر حال من این حرفا زدم که آقایان یه تکانی به خودتان دهید. تا هنوز تابستان تمام نشده و اگر وقت دارید یه کاری کنید که بعد از اون وضع از همینم بدتر میشه.اون موقع فکز کنم که حوصله خوندن همین سوالات اکراری هم برای هیچ کس نمونه. حالا اگر حوصله دارید پیشنهاداتت من رو هم بخونید:

۱. ما نیاز به سایت فارسی در زمینه شبکه (هر چیزی را که شامل می شود چه نرم افزاری و چه سخت افزاری) داریم تا اونایی که نیاز به بستن و مدیریت شبکه و هر چیزی که مربوط به آن می شود دارند را بتوانند از آنجا (حالا یا در قالب مقالات آموزشی رفع اشکال مثال فیلم و.. .مقدماتی تا پیشرفته) فرا گیرند. این به نظر من واقعا لازمه چون که اولا بسیار گسترده هست و دوما تخصصی

۲. یه سایت در زمینه گرافیک و مالتی مدیا در لینوکس و برنامه گرافیکی از برنامه های دو بعدی و سه بعدی سازی گرافته تا نقشه کشی و معماری و انیمیشن و .....

۳. یه سایت در زمینه برنامه های ریاضی و علوم دیگر در لینوکس

۴. یه سایت در زمینه کتاب های مربوط به لینوکس و معرفی آنها همراه با لینک دانلود و همچنین در زمینه طریقه نوشتن مستندات و زمینه های مرتبط با آن و همچنین داشتن آرشیوی از همه مستندات و مقالات فارسی(و حتی زبان های دیگر) حتی به صورت لینک

۵.. یه سایت در زمینه برنامه نویسی (معرفی زبانها - مهندسی نرم افزار و ... ) در لینوکس

۶. یه سایت در مورد سخت افزار های سازگار با لینوکس موجود در ایران و کلا مباحث مربوط به سخت افزار مثل مودم و چاپگر و نوت بوک و دوربین و ..........

۷. یه سایت در مورد کلا جنبش باز متن و مفاهیم پایه ای و فلسفی و فرهنگیی که عزیزانی مثل irix و علی آقا خوب میتونند از پس آن بر بیایند چون که واقعا مقوله بسیار بسیار مهمی هست

۸. یه سایت در زمینه معرفی و بررسی برنامه های باز متن و لینوکسی (البته به فارسی و حتی تصویری) و همچنین معرفی پروژه ها و برنامه های هم میهنان.

۹. نظر سنجی ها رو افزایش بدید. سعی کنید با کاربران تعامل داشته باشید طوری که آنها فکر کنند در مدیریت و سیاستگذاری های سایت نقش دارند.

اینکه میبینید برای هر موضوع یه سایت جداگانه در نظر گرفتم برای اینکه در هرکدوم از این سایت ها میشه موارد را از مقدماتی تا پیشرفته مطرح کرد. تازه میشه از دولت هم در این زمینه کمک خواست و حتی صدا سیما و یا اینکه به صورت کاملا خصوصی عمل کرد. اگر هم که کارآفرین بشند که دیگه خیلی عالی میشه.
در مقوله سرگرمی که لین بوی و در مورد توزیعات لینوکسی و ... که همین سایت عالی هستند. شاید پیش خودتون میگید بابا اینم دلش خوشه ها یا داره خواب میبینه.

حالا اگر میبینید که این حرفایی که زدم قابل بحثه که منتقلش کنید به یه تاپیکه دیگه و اگر هم میبینید که تکراری و مزخرفه و اصلا مربوط یه این تاپیک که نمیشه خوب کلا حذفش کنید. امیدوارم که navidjoon هم ناراحت نشده باشند

ببخشید که طولانی شد
2005-07-18, 04:02 PM,
ارسال : #4

سلام
من هم قصد ندارم بحث رو کش بدم چون قدیمی یه و من هم هیچ حساسیتی روی اینکه بقیه درموردم چی فکر کنن ندارم. خب ، فکر کنم مشکل نبود ایده‌های جدید نیست. مشکل وجود ( بهتره بگم عدم وجود) کسانی یه که در عملی کردن این ایده‌ها همکاری کنن. نمونه‌هاش رو می‌تونین اینجا و اینجا مشاهده کنین. بگذریم ، حرف زیاده.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-07-18, 08:29 PM,
ارسال : #5

سلام

در مورد عملی نشدن اون مثال های که زدید خب جای بحث داره:
اینکه اولا به نظر من باید یک زیر شاخه و subdomain (مثلا doc.technotux.com) و حتی یه سایت جداگانه به اون مبحث اختصاص داده بشه و برنامه های لازم برای ایجاد و مدیریت مسندات یا how to ها یا faq ها بارگذاری شوند تا محیطی متمرکز برای این موضوع فراهم شود.
دوم اینکه مستندات باید به انواع فرمت فایل ها در سایت قرار داشته باشند تا کاربران در انتخاب و دیدن آنها مختار و راحت باشند.
مورد دیگر اینکه این مستندات باید دسته بندی موضوعی شوند تا دسترسی به آنها بسیار ساده شود و همچنین قابلیت های جستجو (ابزار های جستجو) هم برای کاربران فراهم شود.
برای شروع هم یه فایل pdf هم قبلا توسط دوستان ساخته شده که به نظر کار بسیار جالبی بود ولی مشکل این بود برای پیدا کردن سوال باید کلشو میخوندین.
در نهایت منظور من اینه که باید برای هرکاری محیط مناسب آن کار فراهم شود.
و دیگر اینکه این اشکال به شما وارد است که بعد از مطرح کردن اون قضیه پیگیر آن نبودید.

موضوع دیگر اینکه مثلا خود شما آقای پایا! شما قطعا در یه زمینه هایی خاص مربوط به لینوکس تخصص بیشتری دارید. خوب چرا تو اون زمینه ها متمرکز نمیشید.اینطوری اون ۹۰٪ جای بهتری صرف میشه. آیا تهیه مقاله از خواندن و یا جواب دادن به سوالات تکراری وقت بیشتری را طلب میکند. آیا بهتر نیست شما فعالیت خود را یه یک موضوع خاص و در یک محل خاص متمرکز کنید تا سوالات همگی در اون حیطه مطرح شوند و شما مجبور نباشید وقت خود را صرف خواندن همه سوالات و جواب دادن به آنها آن هم در همه موضوعات کنید.به نظر شما وقتتان اینجوری دیگر هدر میرود؟(کاش به جای اون برچسب www در پایین نظرتان آدرس یه محل مناسب بود) منظور من فقط شما نیستید.

به نظر من منتظر نباشید که بعدا یه چندتا تازه از ویندوز به لینوکس اومده و یا کلا تازه به دوران رسیده کمبودهای موجود رو به شکل بسیار نامطلوبی (مثلا مقایسه برنامه های هر دو سیستم عامل) آن هم به شیوه های غلطشان بر طرف کنند.

اگر این راه ها عملی و مفید و لازم هستند به نظر شما چه مشکلاتی سر راه است و راه حل شما چیست؟ اصلا ایده های شما چیست.بگید حتی اگر به آنها اهمیتی داده نشود.
2005-07-18, 08:31 PM,
ارسال : #6

irix => blix
2005-07-18, 10:02 PM,
ارسال : #7

دوست عزيز،‌پس اگر اينطور است ،سايتهاي ,madpenguin.LinuxQuestions،LinuxForum و... بايد پيش از اين بسته ميشدند!

در مورد پيشنهاداتان هم خيلي خوبه ولي از عهده يکي دو نفر که بر نمی آيد،بالاخره براي هر گروه چند نفر بايد فعاليت کنند +با اين همه subdomain هم بايد يک سرور اختصاصي گرفت!فکر کنم نظر شما يک چيزي شبيه به Slashdot همراه با انجمن باشهSmile

سوال:سايتهاي ويندوزي فارسي چه تکاني به خودشان ميدهند؟
در کل برای هر موضوعي ذکر کرده ايد،در انجمن يک بخش براي آن در نظر گرفته شده است.

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-07-18, 10:43 PM,
ارسال : #8

البته irix و blix در اون زمینه خاص زیاد فرقی ندارن. اطلاعات irix درباره فلسفه نرم‌افزار آزاد و فرهنگ لینوکس اگه از blix بیشتر نباشه کمتر نیست.
در مورد پیشنهادها هم جدای بحث خوب یا بد بودن پیشنهاد، مشکل اصلی همونطور که navidjoon اشاره کرد کم بودن افراد مسئولیت پذیره. برخلاف استقبال اولیه‌ای که ممکنه از هر طرحی بشه وقتی پای عمل به میون بیاد افراد زیادی دست بکار نمیشن. همین الان هم خیلی جاها نیاز به کمک هست. مثل IranTux یا پروژه‌های ترجمه.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-19, 12:20 AM,
ارسال : #9

سلام
خب باز برگشتیم سر بحث اولمون. مساله نداشتن ایده‌های جدید نیست. اصولا چیزی که در محافل بازمتن فراوونه ایده‌های مختلفه که شاید هزاران هزار رد و بدل میشن ولی مساله اصلی همونه که blix هم گفت ، نیروهای متخصص و بسیار از اون مهتر مسوولیت پذیر. خب ، شما به من اشکال گرفتین که چرا اون مساله رو پیگیری نکردم. خب ، ایراد کاملا وارده ولی از طرف دیگه سوال من اینه ، در سایتی با آمار بالغ بر ۲۴۰۰ نفر نباید انتظار داشت حداقل یک صدم این تعداد ( ۲۴ نفر ) در چنین کارهایی همکاری کنن ؟ این کاری نیست که یک نفر و دو نفر مسوولش باشن. مدیریت یه چیزه و اینکه آدم خودش فعالیت رو تعریف کنه و خودش انجام بده و خودش تبلیغات کنه هم یه چیز. در مورد پیشنهاداتتون در زمینه subdomain ها باید بگم به عقیده من باید مشکل رو شناخت بعد سعی کرد حلش کرد. مشکل ما نبود subdomain و اینجور چیزها نیست ، نبود روحیه جمعی یه. باید مستنداتی تولید شده باشه تا با چند فرمت ارائه بشه ، مگه نه ؟
در مورد این مساله که متمرکز بشم روی یه زمینه خاص اتفاقا دقیقا قصدم همینه ولی قصد ندارم برم تو کار مقاله و اینجور چیزها بلکه قصد دارم مدتی برای خودم باشم. مدت زمانی حدود ۶ ماه ناظر بودن و پاسخگویی به سوالات تکراری جدا دانش آدم رو تحلیل میبره ولی خب این روشیه که من برای کمک انتخاب کردم ولی فکر کنم کافی باشه. امیدوارم از این به بعد بیشتر روی نظارت متمرکز بشم تا پاسخگویی به سوالات Google ی. در ضمن کسانی که از سایت دیدن می‌کنن که نمی‌تونن خودشون رو محدود کنن به زمینه تخصصی من ، اونها میخوان مشکلشون حل بشه و وظیفه من و بقیه دوستانه که جوابشون رو بدیم.
در مورد ایده هم چیزی که ریخته ایده است ولی مشکل ما حرف نیست ، عمله ، خلاص.

2005-07-19, 05:13 AM,
ارسال : #10

سلام

خلاص. بله خلاص.

بله مشکل نبود روحیه جمعیه.نبود روحیه مسئولیت پذیریه. چیکارش میشه کرد. شده یه ویروس افتاده به جون اکثر ما ایرانی ها. خب به هر حال من گفتم که شاید از این حال و هوای پرسش و پاسخ صرف بیرون بیایید.
در ضمن بنده هنوز هم معتقدم که برای عملی شدن هر ایده ای یا هر کاری باید محیط و شرایط و ابزار لازم برای آن کار فراهم شود.

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و به قول آقای فریدی : در راه لینوکس موفق باشید.

خلاص
2005-07-19, 11:14 AM,
ارسال : #11

shoma google ra vel konid hatta kheili ha zahmate ye search zadan tooye anjoman hamin site ra ham bekhodeshan nemidan

matlabi ke barha roosh bahs shode baz va baz va baz ... miporsan

ye hamchin kesan beran google search konand !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
2005-07-19, 11:36 AM,
ارسال : #12

خلاص؟!؟... چه میشه گفت... وقتی علما رای دادن پس خلاص!

اما پیش از زدن تیر خلاص به بحث شاید بهتر باشه که نگاهی به این فعالیت بندازیم:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=23766">http://www.barnamenevis.org/forum/showt ... hp?t=23766</a><!-- m -->
عدم وجود روحیه مسئولیت پذیری و کار جمعی در ایرانیان نیست مهمان عزیز؟!؟ خب این "فتوا" بسیار بزرگتر از اون هست که حقیری چون من بخواد درباره اش نظر بده اما لینک بالا گوشه ای دیگر از همین آب و خاک رو نشون میده که داره درش فعالیت هایی مبتنی بر کار جمعی صورت میگیره. و حیرتا که در زمینه لینوکس هم داره صورت میگیره!! فضای حاکم بر تکنوتاکس رو تعمیم ندهید! اینجاست که تنها معدود افرادی حاضرند به خودشون زحمت توضیح دادن رو بدن و حتی دیگران سخن رو به جایی میرسونند که توصیه میکنند امثال من که زبان مادری رو فقط میدونیم بهتره لینوکس رو به اهلش بسپاریم و از بچه های نیمه برهنه ی برزیلی یاد بگیریم که نخست انگلیسی شون رو تکمیل کردن و سپس به سراغ لینوکس اومدن. آقای پایا بی شک در آموزش من زحمت زیاد کشیده اند؛ اما از ایشان میپرسم: بهتر نیست که اصلا برای تطهیر ساحت لینوکس، "بعضی را زبان ببریم و برخی را گردن بزنیم"؟!؟ تا دیگه کسی سوالی که پاسخ طولانی میخواد نپرسه و یا اصولا سوالات پیش پا افتاده مطرح نکنه ؟ و یا به عنوان ورود و عضویت در تکنوتاکس، یک ازمون انگلیسی گرفته شود تا مطمئن شویم که عضو آینده حتما با انگلیسی آشنایی ولو مختصر دارد؟؟ نه دوست عزیز! شما در مقام "مدیر پروژه ی جمع آوری سوالات رایج" نیز موفق عمل نکردید. آنجا ما - خصوصا این پیشنهاد را من به شما دادم، بیاد دارید؟- منتظر راهبری شما ماندیم (پست نهایی شما) و عجبا که هنوز هم منتظریم... پس به خیل نیرویی که پشت سر شما بود بی توجه ماندید و خسته از این همه زحمت که ما بر دوشتان گذاشتیم، همه را فراموش کردید....
براستی اینهمه تلاش که در صدد "بومی سازی" توزیع های لینوکسی صورت میگیرد به خاطر چیست؟؟ یعنی خیل ما بی سوادان و ناآگاهان ارزش اینهمه سختی و مرارت حل مشکل "ی" در اپن آفیس را دارند؟ شاید آری و باز شاید حرف بر سر "هندو و ترک هم زبان است" و ما اینجا نشسته ایم و چون بیگانگان ظرف خالی آب را بهم حواله میدهیم...
مقالات سایت تکنوتاکس چه بیهوده ترجمه شده اند و اگر من عهده دار اینکار بودم که به حتم خستگی اش مادام العمر در من باقی می ماند... و نیز راهنمای فارسی ابانتو .... و....و....و...
به شهادت مکاتبات بین من و آقای نوید مدیر <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gnuiran.org">http://www.gnuiran.org</a><!-- m --> ، بارها از ایشان خواستم تا آب بخش از مقالات را که تهیه کرده اند و به قول ایشان فرصت تایپ و ویرایش نهایی متنی اشان را ندارند بمن واگذارند و ایشان نیز فروتنانه نوشتند که اجازه دهم که کار را خودشان تا به انتها تمام کنند و بس. و اینچنین شد که مدتهاست بخش مقالات آن سایت روی مقاله جدیدی به خودش ندیده است. چه میتوان گفت... که روحیه کار جمعی در میان نیست و یا...

نه نویدجان بسیار دوست داشتنی، ارسال نخست این عنوان از من نبود و شمابه اشتباه تیر به تیرگی دوختی که ای کاش از من بود...
این عبارت ماهی گرفتن و یا ماهی به خورد کسی دادن هم کم کم داره تعبیر به عام میشه. با عرض پوزش بی پایان باید گفت که شما بدرستی مفهوم و مصداق این عبارت رو درک نکرده اید دوست من.
(چه بد....
آن که از جان دوستتر میدارمش
با زبان تلخ میازارمش...
)
-------------------------------
بگذریم مطلب دراز شد، وان زخم کهنه را خونابه باز شد....

از آنجا که دوست پرمایه ام جناب آقای پایا تا بحال حرف نامربوط و ناآزموده ای برای من ننوشته اند؛ پس گمان میبرم که بهتر است تا وقتی که "زبان انگلیسی ام" به حد قابل قبولی برسد با لینوکس خداحافظی کرده و بی جهت به شلوغی انجمن ها نیافزایم و پس از تشکر از همگی دوستان تکنوتاکسی خصوصا آموزگارانم آقایان باغومیان، پوریان، کارگر، پایا، ali88، blix و kaklik عزیز، از همینجا رسما از آقای باغومیان بسیار معزز تقاضا میکنم که طی 48 ساعت آینده آی دی koli را که متعلق به اینجانب است، از لیست اعضا سایت حذف نمایند.
عمر و عزت همگی زیادت باد
کولی(امید)
راستی داشت یادم میرفت: خلاص

روزبه و پیروز باشيد - کولي
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-19, 02:50 PM,
ارسال : #13

سلام
جدا متاسفم اگه من چیزی گفتم که موجب ناراحتی شده. منظور من به هیچ عنوان در مورد مهمان به شما نبود koli جان چون به سبک نوشتن شما کاملا آشنا هستم. در مورد روح جمعی نبودن در ایرانیها من هرگز چنین چیزی نگفتم و نمیگم چون بهش عقیده ندارم. ما فقط برای همکاری آموزش ندیدیم ، همین و بس. ولی بالاخره باید یاد گرفت.
من در مورد انگلیسی هنوز سر حرفم هستم ولی این عقیده‌ای است شخصی ونه موضع سایته و نه هیچ چیز دیگه. به هر حال دیگه حرفی نمیزنم. ظاهرا بهترین کار همون سکوته.
koli جان من هیج مخالفتی با سوال کردن ندارم ولی چرا وقتی میشه وقت رو صرف کاری بهتر کرد اون رو با تکرار هدر داد ؟

2005-07-19, 03:19 PM,
ارسال : #14

خدایش دیگه راست گفت
2005-07-19, 03:39 PM,
ارسال : #15

Anonymous نویسنده :خدایش دیگه راست گفت

کی راست گفت مهمان جان؟
2005-07-19, 06:50 PM,
ارسال : #16

سلام...
مهمان جان، شما که انقدر سایت پیشنهاد کردید، خودتون کدومشو حاضرید راه بندازید؟؟؟خوب بگید کسی که بدش نمیاد...تمام امکاناتش هم هست...مگه یه cms چقدر فضا می خواد؟؟؟از لحاظ پهنای باند هم فکر نمی کنم مشکلی باشه، این سرور فکر کنم واسه تالار وب باشه که از سایت هم ماله خودشونه، از خودشون که پول نمی گیرن...

[عکس : banner.png]
2005-07-19, 07:55 PM,
ارسال : #17

emilsedgh نویسنده :سلام...
مهمان جان، شما که انقدر سایت پیشنهاد کردید، خودتون کدومشو حاضرید راه بندازید؟؟؟خوب بگید کسی که بدش نمیاد...تمام امکاناتش هم هست...مگه یه cms چقدر فضا می خواد؟؟؟از لحاظ پهنای باند هم فکر نمی کنم مشکلی باشه، این سرور فکر کنم واسه تالار وب باشه که از سایت هم ماله خودشونه، از خودشون که پول نمی گیرن...

آقای عزیز تا حالا شده وقتی توی یک رستوران به غذای آشپز اعتراض میکنی، یقه ات رو بگیرن و پیشبند به کمرت ببندد و بگن بفرما اگه بلدی بیا بهتر بپز.
عزیز من به اینها میگن پیشنهاد! پیشنهاد هم لزوما نباید به توسط پیشنهاد دهنده عملی بشه. طرح ایده یا همچه چیزی هست که پیش روی شما گذاشته میشه تا شما دید بهتری پیدا کنی. و در فارسی بهش پیشنهاد گفته میشه.

از مهمان عزیز که این تاپیک رو باز کردن عذر میخوام که به جای ایشون جواب نوشتم.

diba
2005-07-21, 02:15 PM,
ارسال : #18

Anonymous نویسنده :shoma google ra vel konid hatta kheili ha zahmate ye search zadan tooye anjoman hamin site ra ham bekhodeshan nemidan

matlabi ke barha roosh bahs shode baz va baz va baz ... miporsan

ye hamchin kesan beran google search konand !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
سلام
من خودم می دونم تمام این بحث تکرار برای تاپیکی که من درست کردم.
اقا شما که می گی خیلی ها حتی زحمت یه جستجو تو همین انجمن هم نمی کشن فکر کردی که اخه برای جستجو باید یه ابزار قدرتمند جستحو هم باشه.
من خودم هر کاری می کنم این ابزار جستجو سایت فقط بین اخبار و مقالات می‌گرده اصلا انگار انجمن‌ها رو نمی‌ناسه.
تازه انجمن‌ها دیگه مثل اوایل نیست که تو هر کدوم چهارتا تاپیک باشه راحت بشه پیدا کرد.ماشاا...هوارتا هر کدوم صفحه دارن که تو هر صفحه خدادتا تاپیک هستش و با این ابزار جستجوی خود سایت به هیچ وجه نمی‌صرفه من که با dialup به اینترنت وصل میشم بیام و تمام این تاپیک‌ها رو بگردم.
که البته این مشکل می تونه با پیگری مدیر محترم سایت و ناظران حل بشه.
راستی یه انتقاد دیگه :
جدیدا تو سایت خیلی به ادم جواب سر بالا می دن و اصلا هر کی حتی کاربران حرفه ای هم گیج میشن.مثلا من درباره bittorrent سایت لین‌بوی رو گشتم و الان راحت دارم ازش استفاده می کنم.

آموزش بدون محدودیت
2005-07-21, 03:19 PM,
ارسال : #19

از همه اینها گذشته انگار یه نفر هم تلفات داشت این بحث :roll: :wink:

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان