لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد منبع جدید
2004-07-12, 06:53 AM,
ارسال : #1
کد منبع جدید
با سلام؛ من به سایت kernel.org رفتم برای دانلود کد منبع ؛ اما آن جا شونصد تا لینک هست و من ناوارد نمی دانم روی کدامش کلیک کنم. من از ردهت 9 استفاده می کنم و آیا جدید ترین کد منبع مناسب است برای سیستم عامل من؟ نکته دیگر آن که وقتی دانلود کردم چه کارش کنم؟ !!! آیا حجمش زیاد است یا می توانم روی یک دیسکت بریزم و ببرمش در محیط ردهت؟ آیا با کامپایل مجدد هسته تغییری در ردهت ام و برنامه هاش اتفاق می افته؟ با تشکر.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-07-12, 08:49 AM,
ارسال : #2

با سلام
خود کد کرنل معمولا در حدود 30 mb هست . و پچ های آن 3تا 4 mb شما باید این پچ ها را به ترتیب نصب کنید مثلا اگه الا هسته 2.4.22 هست حتما پچ 2.4.23 را باید نصب کنید نه 2.4.26! هسته جدید خوب بد نیست ولی ممکنه که برنامه ها روی آن اجرا نشود.به نظر من شما اول cd های redhat را بگردید فکر کنم در cd دوم کد منبع هسته فعلی باشه .فعلا اگر می خواهید آنرا نصب کنید تا نخواهید 30 mb دان لود کنید.
موفق باشید

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-07-12, 05:35 PM,
ارسال : #3

ما دوجور هسته داريم يكيش ئايدار يكيش نائايدار يا آزمايشي شما آخرين نسخه ي ئايدار رو بگيريد كه فكر كنم ..2.6.7 باشه ...
البته شايد آقا آلن هم داشته باشن
اين جا نوشته

ببينيد بعضي برنامه ها با تنضيمات هسته ي جديد مشكل دارند مخصوصا اون هاي كه با سخت افزار سرو كار دارند مثل درايور ها (همون ماژول خودمون) اما خيلي هاشون بهتر كار مي كنند .. و خوب كرنل جديد سخت افزار رو بهتر ميشناسه .... و كلا امكانات بيشتري در اختيارتون ميگذاره ...

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-07-12, 05:57 PM,
ارسال : #4

فکر کنم هسته 2.6 با Redhat به درستي سازگار نباشند 8) ،اگر از هسته سري 2.4 استفاده کنيد بهتر هست Big Grin

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-07-12, 06:00 PM,
ارسال : #5

من در اين زمينه خبري ندارم .. بهتره به حرف اهل فن گوش كنيد ..

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان