لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کارت اینترنت
2005-08-08, 01:46 PM,
ارسال : #1
معرفی کارت اینترنت
یک کارت اینترنت که با لینوکس مشکل نداشته باشه وارزان باشد می شناسید .
در ضمن من با لینوکس به سایت های فارسی می امدم فونت ها فشرده و ریز و انگار خشنویسی شده نشان می دهد چرا ( من تمام فونت های فارسی را نصب کردم ولی فایده نداشت)
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-08, 04:09 PM,
ارسال : #2

من به شما کارت اینترنت Sepanta را معرفی میکنم قیمت هر 10ساعت آن 2550 تومان هست فقط باید از نمایندگی اختصاصی اون بگیری در غیر این صورت در جاهای دیگه مبلغ آن 3000 تومان هست و در باره مشکل فونت شما باید بگم یافونت TAhoma را نصب نکرده اید یا نصب شما ایراد داشته است
2005-08-08, 07:02 PM,
ارسال : #3

من به شما پیشنهاد می‌کنم هرگز این سئوال رو از کسی نپرسید. من که هر بار پرسیدم افتضاح ترین کارت ها را پیدا کردم! سپنتا هم جزء کارت هایی بود که قبل از این که بیش از ۲ یا ۳ ساعتش رو مصرف کنم راهی سطل آشغال شد!
2005-08-08, 08:27 PM,
ارسال : #4

ببین تقریبا همه کارتها الان با لیوکس مشکلی ندارند ولی همون پارس انلاینو navid.net و چند تا دیگه هم خوب کار نیکنند البته به منطقه هم بستگی داره که ببینی اون شرکت توی منطقه مخابراتی شما هست یا خیر
2005-08-09, 06:28 AM,
ارسال : #5

داتک خوبه من چند ساله ازش استفاده می‌کنم .
سرعتش هیچوقت باعث ناراحتی من نشده . همین دو سه روز پیش با مودم اکسترنال 32mb را در عرض یک ساعت و چهل و پنج دقیقه دانلود کردم .
پیشتیبانی شبانه‌روزی خوبی هم داره .
درباره قیمتش هم من همیشه ماهیانه شبانه با ۳۰ ساعت روزانه می‌گیرم . از ساعت ۱ شب تا ۱۰ صبح بعلاوه ۳۰ ساعت از ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر : ۵۵۰۰ تومن . گمانم صرف می‌کنه .
زنگ بزنی سرویس رایگان میاره در خونه .
<!-- m --><a class="postlink" href="http://datak-telecom.net">http://datak-telecom.net</a><!-- m -->

بعدالتحریر : نگی چقدر پورسانت می‌گیری . فیلترش معروفه .اما گمان نکنم بقیه خیلی بهتر باشند . بنظرم به بقیه مزایایش می‌ارزه .

Ya Ali

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان