لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد raw device
2005-08-30, 02:09 PM,
ارسال : #1
ايجاد raw device
سلام.

راستش يك سيستمي خيال دارم راه بندازم كه براي نصبش صحبت از raw device كرده. تقريباً نميدونم چي هست و اينكه ميخواستم يك لينوكس نصب كنم كه raw device داشته باشه. چيكار بايد انجام بدم؟ آيا همينكه يك قسمت از هارد ام را دست نخورده بگذارم، يعني raw device دارم؟

Redhat AS3 نصب ميكنم و بعد هم روي SuSE 9.1 Enterprise قرار هست كه اين كار انجام بشه. لطفاً راهنمائي كنيد.

متشكرم و فعلاً خدانگهدار...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-31, 09:58 AM,
ارسال : #2
Re: ايجاد raw device
ARM نویسنده :سلام.

راستش يك سيستمي خيال دارم راه بندازم كه براي نصبش صحبت از raw device كرده. تقريباً نميدونم چي هست و اينكه ميخواستم يك لينوكس نصب كنم كه raw device داشته باشه. چيكار بايد انجام بدم؟ آيا همينكه يك قسمت از هارد ام را دست نخورده بگذارم، يعني raw device دارم؟

Redhat AS3 نصب ميكنم و بعد هم روي SuSE 9.1 Enterprise قرار هست كه اين كار انجام بشه. لطفاً راهنمائي كنيد.

متشكرم و فعلاً خدانگهدار...

مگه شما /dev/raw* ندارید ؟

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-31, 10:17 AM,
ارسال : #3

سلام.

گفتم كه، من اصلاً در جريان اين raw device نيستم و نميدونم از كجا بايد شروع كنم. حالا كه شما ميگي، لابد بايد اين مسير باشه! ولي حالا چيكارش كنم؟

يك توضيح مبسوطي اگر واسم بنويسي ممنون ميشم كه اول دستم بياد كه اين چي هست، بعد خودم در اينترنت و ... هم شايد بتونم يه چيزهائي ياد بگيرم ازش. ولي الان گم ام توش.

مرسي و فعلاً خدانگهدار...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان