لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با CGI در SUSE 9.0
2004-07-23, 03:50 PM,
ارسال : #1
مشکل با CGI در SUSE 9.0
سلام

آقا ما یه مشکل داریم که نمیدونم چرا نمیخواد درست بشه . دایرکتوری CGI من در زوزه اینطوری هستش : /srv/www/cgi-bin/ . خوب وقتی من فایل file.cgi را برای مثال داشته باشم باید برای اینکه اونو از مرورگر فراخون کنم این آدرس را تایپ کنم : <!-- m --><a class="postlink" href="http://localhost/cgi-bin/file.cgi">http://localhost/cgi-bin/file.cgi</a><!-- m --> . اما مشکل اینجاست که اطلا این صفحه باز نمیشه و همش Error میده به این مضمون :
Server error!

The server encountered an internal error and was unable to complete your request.

Error message:
Premature end of script headers: file.cgi

میدونم ایراد از سرور هستش ولی کجاش نمیدونم آیا کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟ در ضمن من آپاچی ۲ دارم روی سرورم ........

ممنون

جستجوگر

[عکس : gmail.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-07-23, 06:46 PM,
ارسال : #2
Re: مشکل با CGI در SUSE 9.0
آرش نویسنده :سلام

آقا ما یه مشکل داریم که نمیدونم چرا نمیخواد درست بشه . دایرکتوری CGI من در زوزه اینطوری هستش : /srv/www/cgi-bin/ . خوب وقتی من فایل file.cgi را برای مثال داشته باشم باید برای اینکه اونو از مرورگر فراخون کنم این آدرس را تایپ کنم : <!-- m --><a class="postlink" href="http://localhost/cgi-bin/file.cgi">http://localhost/cgi-bin/file.cgi</a><!-- m --> . اما مشکل اینجاست که اطلا این صفحه باز نمیشه و همش Error میده به این مضمون :
Server error!

The server encountered an internal error and was unable to complete your request.

Error message:
Premature end of script headers: file.cgi

میدونم ایراد از سرور هستش ولی کجاش نمیدونم آیا کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟ در ضمن من آپاچی ۲ دارم روی سرورم ........

ممنون

[ltr]
change file permission , i guess your file permission is 777 , change it to 754 or something like that ! Smile thats a problem which will happend sometimes with apache ...
[/ltr]

Wish you Were here ...
2004-07-23, 06:59 PM,
ارسال : #3

چطور باید اونو عوض کنم . من نرمال میزنم روی فایل با دکمه سمت راست بعدش Propeties رو انتخاب میکنم و اونجا تغییر میدم . حالا من به این شکل تغییر میدم یعنی اولین ستون را تر ۳ را انتخاب میکنم و ۲ ستون بعدی را فقط اولی و دومی را انتخاب میکنم که فکر میکنم ۷۵۵ میشه و از اونجا که این برنامه را خریدم خودشون گفتن ۷۵۵ باید باشه منم این کارو کردم ولی نشد ۷۴۵ چطور میشه نمیدونم ..... ولی ۷۷۷ هم امتحان کردم بازم همین ایراد رو گرفت .. هر جور تغییر میدم بازم همین ایراد میاد ..... :cry:

جستجوگر

2004-07-23, 07:18 PM,
ارسال : #4

با دستور chmod براحتی می توانید این کار را انجام دهید
chmod 745 yourfile
موفق باشید

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-07-23, 08:45 PM,
ارسال : #5

ممنونم . مشکل من دقیقا با همین روش حل شد.

جستجوگر

2004-07-25, 03:09 PM,
ارسال : #6

دوستان با تجربه این مشکل من بازم برگشت اونم به این شکل...

من بعد از آخرین پستی که داشتم و همه چیز درست کار میکرد رایانه را ریبوت کردم ولی بعد از برگشت دیگه صفحه زوز نمی آمد بلکه به صورت نوشته بود همه چیزو حالت پنجره ای نبود و من که نمیدونستم باید چه کنم و از اون حالت چگونه خارج بشم مجبور شدم زوز ۹ رو از اول اینستال کنم و بعد همه کارها را از اول انجام دادم ....

ولی حالا نا با ۷۵۵ و نه با ۷۴۵ کار نمیکنه .. دیگه این لینوکس داره خسته کننده میشه . ما از ویندوز شکار بودیم و اینقدر تعریف از لینوکس شنیدیم که اومدیم اینوری ولی اینم ایراد زیاد داره .... لطفا بگید من با این CHMOD چه کنم ؟؟؟؟؟؟ یعنی شماره دیگه هم وجود داره ؟؟؟

مرسی

جستجوگر

2004-07-25, 05:47 PM,
ارسال : #7

۱ نگاه به inittab بنداز....
Fight like a man, don't blame Big Grin

<start> You hit Root. Root hits you. Root sends you TERM signal. You barely survive. Root sends you KILL signal. You die. --more-- </end>
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان