لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUSE 10.0 OSS
2006-01-07, 05:17 AM,
ارسال : #21

myLin نویسنده :
myLin نویسنده :1-- همین GMT+3:30 رو کجا میشه پیداش کرد ؟
3 و 4 -- نــه ، درست نشد!
و چرا در keyboard shortcuts برخی از کلیدها و ترکیب برخی را اصلا قبول نمی کنه ؟ مانن win برای kmenu . کسی میدونه؟؟؟
کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟
نیست کسی...؟؟؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-01-07, 11:32 AM,
ارسال : #22

majrix نویسنده :اگر با CD-Rom مشکل داشته باشه منطقی که با CD 1 نیز مشکل داشته باشه اینطوری نباید سیستم از CD 1 بوت بکنه
حالا دو راه هست ۱- CD ها رو یک سیستم دیگه تست کنید ۲- یک زوزه دیگه تهیه کنید اون موقع میشه اشکال از CD-Rom یا خود CD ?

اين مشكلي كه شما گفتيد من با نصب suse 10, fedora 3, mandriva 9.0 داشتم!!!!
يعني تمام توضيع هايي كه من نصب كردم اين مشكل رو داشتند.من خودم فكر كنم كه براي نصب بايد يك cd-rom قوي داشته باشيد .چون من بعد از چند بار نصب مجدد suse بالاخره موفق شدم .در مورد fedora به قدري مشكل زياد بود كه اصلا نصب نشد!

Why we drink & drive? We can smoke and fly
2006-01-07, 01:08 PM,
ارسال : #23

alen نویسنده :
majrix نویسنده :اگر با CD-Rom مشکل داشته باشه منطقی که با CD 1 نیز مشکل داشته باشه اینطوری نباید سیستم از CD 1 بوت بکنه
حالا دو راه هست ۱- CD ها رو یک سیستم دیگه تست کنید ۲- یک زوزه دیگه تهیه کنید اون موقع میشه اشکال از CD-Rom یا خود CD ?

اين مشكلي كه شما گفتيد من با نصب suse 10, fedora 3, mandriva 9.0 داشتم!!!!
يعني تمام توضيع هايي كه من نصب كردم اين مشكل رو داشتند.من خودم فكر كنم كه براي نصب بايد يك cd-rom قوي داشته باشيد .چون من بعد از چند بار نصب مجدد suse بالاخره موفق شدم .در مورد fedora به قدري مشكل زياد بود كه اصلا نصب نشد!
من با استفاده از Media Check تو مسیر نصب که بعد از انتخاب زبان نصب، قدم دوم تو نصب SuSE هستش متوجه شدم CD 2 مشکل داره و یه کپی جدید گرفتم. به نظر میاد این CD 2 خیلی حساسه و اگه CD مورد استفاده زیاد جالب نباشه یا با سرعت مناسب burn نشده باشه یا CD-Rom یه مقدار ضعیف باشه ممکنه مشکل پیش بیاد.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
2006-01-07, 08:08 PM,
ارسال : #24

بالاخره blix جان نگفتی نصب شد یا نه ؟ بقیه چطور ؟
2006-01-07, 09:45 PM,
ارسال : #25

majrix نویسنده :بالاخره blix جان نگفتی نصب شد یا نه ؟ بقیه چطور ؟
آره. نصب شد. 8)

Benjamin Franklin
2006-01-13, 05:44 AM,
ارسال : #26

-- همین GMT+3:30 رو کجا میشه پیداش کرد ؟

و چرا در keyboard shortcuts برخی از کلیدها و ترکیب برخی را اصلا قبول نمی کنه ؟ مانن win برای kmenu . کسی میدونه؟؟؟

لطفا جواب بدین
2006-01-16, 11:32 PM,
ارسال : #27

در مورد این قضیه include latin layout برای فعال موندن Keyboard Shortcutها نمیشه با نصب اون بسته مخصوص زبان فارسی تو KDE مشکل رو حل کرد؟ این همون مشکل ۳ myLin هستش.
راستی کسی SuSE 10 یا نسخه‌های دیگه رو رو سیستمی با کارت گرافیک geforce 6200 نصب کرده؟ یکی می‌خواست رو سیستمی با این کارت گرافیک نصب کنه اما انگار Yast یه مشکلی با این کارت گرافیک داشته و همون اوایل نصب دچار مشکل شده.

Benjamin Franklin
2006-01-17, 01:48 PM,
ارسال : #28

myLin نویسنده :-- همین GMT+3:30 رو کجا میشه پیداش کرد ؟

لطفا جواب بدین
خوب اون ترکیب‌ها مبربوط به KDE هستند و KDE دربارشون تصمیم ی‌گیره و به توزیع لینوکس ربطی نداره!
البته گاهی با انتخاب درست کی بورد یه تغییراتی توی اون شورت‌کات‌ها هم اتفاق می‌افته .. مثلا اگر ۱۰۴ کلیده انتخاب کردید ۱۰۵ یا ... انتخاب کنید!

توی زوزه GMT 3.30 نیست ، یهنگاه کنید ببینید etc/deualts/rcS/ توی زوزه داریم؟! اونجا می شه UTC=no گذاشت تا از روی ساعت سیستم ساعت لینوکستون رو تنظیم کنه .

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-18, 01:02 PM,
ارسال : #29

این بسته kde-i18n-fa رو که برای SuSE 9.3 بشکل rpm درآوردن میشه از جایی روی وب پیدا کرد؟

Benjamin Franklin
2006-01-18, 03:07 PM,
ارسال : #30

از farskde.org بپرس !! چون من توی سی‌دی‌های زوزه ۹.۳ پیداش نکردم!!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-01-18, 04:50 PM,
ارسال : #31

نقل قول :منم یه مشکلی با نصب SuSE 10 داشتم. وقتی CD دوم رو موقع نصب گذاشتم شروع کرد به ایراد گرفتن از بسته‌ها که این بسته ایراد داره و اون یکی هم همینطور. در نتیجه آخر کار تنها محیط گرافیکی‌ای که دارم FVWM هستش!
من چند وقت پیش سعی کردم SuSE 9.3 رو نصب کنم که همین مشکل پیش اومد. یعنی از CD 2 ایراد گرفت. فکر کردم CD اشکال داره ولی بعد که از Ali88 که CDها رو به من داده بود پرسیدم گفت SuSE سابقه اینجور مشکل‌ها رو با بعضی از CD-Romها داره. من از یه PLEXWRITER به عنوان CD-Rom و CD-Writer اتفاده می‌کنم. کسی برای این مشکل راه‌حلی سراغ داره؟

نمیشه پروسه ی نصب رو از روی هارد انجام داد؟ انتقال سی دی ها بروی هارد و نصب از اونجا؟
2006-01-18, 05:43 PM,
ارسال : #32

سلام
بله میشه. شما باید در YaST و در بخش Software گزینه Installation into a directory رو انتخاب کنین بقیه‌اش مشخصه.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان