لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DPI کارآمر تر از همیشه.....
2005-12-28, 07:48 PM,
ارسال : #1
DPI کارآمر تر از همیشه.....
سلام...
همونطور که احتمالا می دونید داده پردازی دو تا توزیع منتشر کرده به نام سرآمد و کارآمد...
بهتره یه نگاهی به اینجا بندازید.

چقدر کار آمد:
[عکس : 9th.jpg]

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-12-29, 03:44 PM,
ارسال : #2

Confusedhock;

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-12-29, 09:10 PM,
ارسال : #3

شاید بهتر باشه دست از سر این dpiبر دارین بنده خدا ها اونها هم هم کاسبی دارن هم بالاخره یک کاری انجام دادن خوب یا بد باید قدر هر کاری رو توی این زمینه دونست
2005-12-30, 04:50 AM,
ارسال : #4

من خودم از منتقدین DPI هستم.ولی معتقدم نباید برای بالا رفتن خودمون دیگران رو زیر پا بگذاریم.
اگر کسی جدا نقد داره بشینه با شخص حسین تشکری منازره کنه.ایشون با روی باز می پذیرند.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-02, 01:11 PM,
ارسال : #5
اسم
m_pahlevanzadeh نویسنده :حسین تشکری
محمد تشکری
2006-01-02, 01:50 PM,
ارسال : #6

آقای پهلوان زاده شما چرا؟؟ انگار فراموش کردین که از قرار معلوم لینوکس سیستم عامل فرهیختگانه و نه بچه ها و آدمای معمولی
2006-01-02, 02:15 PM,
ارسال : #7

Anonymous نویسنده :آقای پهلوان زاده شما چرا؟؟ انگار فراموش کردین که از قرار معلوم لینوکس سیستم عامل فرهیختگانه و نه بچه ها و آدمای معمولی
مهمان انحصارگر در یک سایت آزاد؟؟؟!!!
2006-01-02, 03:00 PM,
ارسال : #8

سلام،
جسارت نباشه، ولي درست اين كلمه "مناظره" است، نه "منازره".
به اين مي گن وسط دعوا نرخ تعيين كردن Smile
2006-01-02, 03:22 PM,
ارسال : #9

راستی بچه ها شنیدید سلطان علی پروین بالاخره راضی شد و برگشت ؟[
2006-01-02, 05:26 PM,
ارسال : #10

اين عكس چه ربطي داشت ؟ منظورتون را نفهميدم . بعد هم ربطش به اقاي پروين.
2006-01-02, 07:05 PM,
ارسال : #11

چه نفعی می‌برید از خراب کردن یک شرکت؟ اگه واسه پول هم باشه مگه باید می‌اومد از شما اجازه می‌گرفت؟ یک توزیع داده بیرون که کار هم می‌کنه! (قابل توجه پروژه ملی سیستم‌عامل ملی با همکاری دانشگاه معظم صنعتی شریف) اصلا مگه بین این‌همه توزیع لینوکس میشه بیش از ۵-۱۰ تا توزیع پیدا کرد که متفاوت از بقیه باشند یا لیدر چند توزیع دیگه باشند. همه توزیع‌ها مثل همند. از نظر Package Management هم همه‌رو میشه در ۴ دسته تقسیم کرد. حداقل این توزیع debian-based یا Knoppix-based نیست! خود پارسیکس رو هم من امتحان کرده‌ام هیچ نکته‌ای برتر از اکثر توزیع‌ها نداره.
بابا سیاست داشته باشین، کاری کنید که DPI بیاد چند نفر از فعالین سایت رو استخدام کنه یا مشاوره بگیره. وقتی رقیبت گنده‌تر از توه، باهاش کنار بیا. لازم هم نیست به عملیات انتحاری دست بزنی!
2006-01-02, 07:22 PM,
ارسال : #12

Anonymous نویسنده :چه نفعی می‌برید از خراب کردن یک شرکت؟ اگه واسه پول هم باشه مگه باید می‌اومد از شما اجازه می‌گرفت؟ یک توزیع داده بیرون که کار هم می‌کنه! (قابل توجه پروژه ملی سیستم‌عامل ملی با همکاری دانشگاه معظم صنعتی شریف) اصلا مگه بین این‌همه توزیع لینوکس میشه بیش از ۵-۱۰ تا توزیع پیدا کرد که متفاوت از بقیه باشند یا لیدر چند توزیع دیگه باشند. همه توزیع‌ها مثل همند. از نظر Package Management هم همه‌رو میشه در ۴ دسته تقسیم کرد. حداقل این توزیع debian-based یا Knoppix-based نیست! خود پارسیکس رو هم من امتحان کرده‌ام هیچ نکته‌ای برتر از اکثر توزیع‌ها نداره.
بابا سیاست داشته باشین، کاری کنید که DPI بیاد چند نفر از فعالین سایت رو استخدام کنه یا مشاوره بگیره. وقتی رقیبت گنده‌تر از توه، باهاش کنار بیا. لازم هم نیست به عملیات انتحاری دست بزنی!
بسیار درست گفتن گرچه کمی تند و تیز بود اما درست بود

میهمان شمارn
2006-01-02, 07:23 PM,
ارسال : #13

این قضیه آقای پروین چی شده ؟ میگن استشهادی شده ;(
2006-01-02, 11:19 PM,
ارسال : #14

Anonymous نویسنده :
Anonymous نویسنده :چه نفعی می‌برید از خراب کردن یک شرکت؟ اگه واسه پول هم باشه مگه باید می‌اومد از شما اجازه می‌گرفت؟ یک توزیع داده بیرون که کار هم می‌کنه! (قابل توجه پروژه ملی سیستم‌عامل ملی با همکاری دانشگاه معظم صنعتی شریف) اصلا مگه بین این‌همه توزیع لینوکس میشه بیش از ۵-۱۰ تا توزیع پیدا کرد که متفاوت از بقیه باشند یا لیدر چند توزیع دیگه باشند. همه توزیع‌ها مثل همند. از نظر Package Management هم همه‌رو میشه در ۴ دسته تقسیم کرد. حداقل این توزیع debian-based یا Knoppix-based نیست! خود پارسیکس رو هم من امتحان کرده‌ام هیچ نکته‌ای برتر از اکثر توزیع‌ها نداره.
بسیار درست گفتن گرچه کمی تند و تیز بود اما درست بود

میهمان شمارn

از همه انتفادات شما متشکرم....ولی من نمیدونم کجای حرف های من اهانت آمیز بود.....حداقل این رو می دونم از حرف های شما خیلی آروم و تر و مودبانه تر بود....
نقل قول :چه نفعی می‌برید از خراب کردن یک شرکت؟

(روم به دیوار) ,ولی به نظر شما اون شرکتی که با حرف های من خراب بشه واقعا یک شرکت کارآمده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول :اصلا مگه بین این‌همه توزیع لینوکس میشه بیش از ۵-۱۰ تا توزیع پیدا کرد که متفاوت از بقیه باشند یا لیدر چند توزیع دیگه باشند. همه توزیع‌ها مثل همند. از نظر Package Management هم همه‌رو میشه در ۴ دسته تقسیم کرد.
با اجازه ما ربطش رو نفهمیدیم....من چیزی در این باره نگفته بودم... شاید برداشت شما اشتباه بوده...
نقل قول :خود پارسیکس رو هم من امتحان کرده‌ام هیچ نکته‌ای برتر از اکثر توزیع‌ها نداره.
باز هم ربطش رو نفهمیدم...اصلا چه ربطی به پارسیکس داره...مگه پارسیکس برای منه ...در ضمن حداقل پارسیکس یک community خوب داره...
نقل قول :بابا سیاست داشته باشین، کاری کنید که DPI بیاد چند نفر از فعالین سایت رو استخدام کنه یا مشاوره بگیره.
اووووه...نمیدونستمDPI در طمینه اشتغال زایی هم فعالیت میکنه.
نقل قول :وقتی رقیبت گنده‌تر از توه، باهاش کنار بیا.
متاسفانه هنوز رییس جایی نشدم که DPI رقیبم باشه....
در ضمن خوشحال می شم بگید که کجای حرف های من توهین به DPI یا هر کس یا شرکتی بوده.... من خودم هر چه قدر فکر کردم نفهمیدم....با دوستان هم در میان گذاشتم...اونها نتونستند بفهمند کجای حرف های من اهانت آمیز بوده...شاید شما بد برداشت کردید و یا همه چیزی رو اهانت آمیز میبینید... بهتره در دنیای Open Source کمی هم Open Mind باشید.... (من باز هم نفهمیدم کجای حرفام اهانت آمیز بود... به قول نوید Confusedhock; )

2006-01-02, 11:33 PM,
ارسال : #15

"چقدر کار آمد": این توهین آمیز بود و بعد اشاره و انتخاب این عکس (Potato Man) از بین آن همه عکس در سایتشون. اگه کسی KDE کار نکرده باشه فکر می کنه کار شرکت DPI ه که اومده نرم افزار for kids درست کرده! خودمون رو که نمی خوایم گول بزنیم. شما احساسی داری با موضوع برخورد می کنی.
یک بحث موازی در همین باره در سایت مطرح شده بود که قسمتی از متن من در رابطه با اون بود.
شاد و موفق باشید
2006-01-02, 11:52 PM,
ارسال : #16

Anonymous نویسنده :"چقدر کار آمد": این توهین آمیز بود و بعد اشاره و انتخاب این عکس (Potato Man) از بین آن همه عکس در سایتشون. اگه کسی KDE کار نکرده باشه فکر می کنه کار شرکت DPI ه که اومده نرم افزار for kids درست کرده! خودمون رو که نمی خوایم گول بزنیم. شما احساسی داری با موضوع برخورد می کنی.
یک بحث موازی در همین باره در سایت مطرح شده بود که قسمتی از متن من در رابطه با اون بود.
شاد و موفق باشید
گیرم درستم کرده باشه... مگه اشکالی داره؟ بنظرم اشکال در اینجاست که در نظر گرفتن همه جوانب و همه ی کاربران - حتی کودکان- از دید شرکت رو با درج این تصیر زیر سوال بردن
2006-01-02, 11:59 PM,
ارسال : #17

نقل قول :"چقدر کار آمد": این توهین آمیز بود و بعد اشاره و انتخاب این عکس (Potato Man) از بین آن همه عکس در سایتشون. اگه کسی KDE کار نکرده باشه فکر می کنه کار شرکت DPI ه که اومده نرم افزار for kids درست کرده! خودمون رو که نمی خوایم گول بزنیم. شما احساسی داری با موضوع برخورد می کنی.
نقل قول :بهتره در دنیای Open Source کمی هم Open Mind باشید....

2006-01-03, 12:06 AM,
ارسال : #18

در ضمن من از ادامه بحث خودداری می کنم ...چون اینجور بحث ها در انجمن ها زیاد شده و ادامه اش فایده ای نداره ....
در ضمن یک چیز دیگه از قوانین انجمن ها :
نقل قول : 8) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب ایشان مورد تایید مسئولین سایت نیست.
نمی دونم شما چرا پای پارسیکس رو وسط کشیدید.... این مسئله هیچ ربطی به پارسیکس و تکنوتاکس نداره...و هرچی هم که گفتم نظر خودم بوده.

2006-01-03, 01:34 AM,
ارسال : #19

سلام.
مهمان راست میگه linworld جان! تو واقعا احساسی برخورد کردی نه حرقه ای ... کسی نظر شما رو در مورد کارآمد نخواسته بود... اگر هم میخواستی معرفیش کنی که اینطور نباید می کردی ...

به هر حال کدورت ها رو کنار بگذارید.
2006-01-03, 02:06 AM,
ارسال : #20

با اینکه نمی خواستم ادامه بدم ولی نشد....
نقل قول :کسی نظر شما رو در مورد کارآمد نخواسته بود...
فکر نمی کنم در یک انجمن آزاد باید از کسی اجازه بگیرم و نظر خواهی در باره چیزی ممنوع باشه یا نیاز به اجازه از شخص خاصی داشته باشه....
دیگه واقعا ادامه نمیدم.

موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان