لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DPI کارآمر تر از همیشه.....
2006-01-03, 04:38 AM,
ارسال : #21

اگر به سیاستهای دیگر DPI انتقاد دارید که من هم شدیدا دارم, چرا karmad رو می کوبید؟البته خود من هم به karamad انتقاد دارم و اونهم اینه که چرا با wine یه dic تحت ویندوز بالا آورده؟؟؟؟
و دیگری اینکه چرا slax رو remaster کرده؟حتما همه می دونند که مشکل slax رو remaster کردن چیه.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-03, 04:46 AM,
ارسال : #22

مشکل مربوط به مجوزهاست یا چیز دیگه است؟

راهنمایان محترم؛ لطفادر پاسخ به من، از لینک دادن به منابع انگلیسی پرهیز فرمایید.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-03, 05:21 AM,
ارسال : #23

مشکل اینجاست که DPI با اونهمه کبکبه و دبدبه از slax استفاده کرده چون چند تا اسکریپت داره برای remaster کردن.یعنی در واقع اونها هیچ کاری نکردن.به جز چپوندن چند تا برنامه داخل کارآمد.
2006-01-03, 12:21 PM,
ارسال : #24

m_pahlevanzadeh نویسنده :مشکل اینجاست که DPI با اونهمه کبکبه و دبدبه از slax استفاده کرده چون چند تا اسکریپت داره برای remaster کردن.یعنی در واقع اونها هیچ کاری نکردن.به جز چپوندن چند تا برنامه داخل کارآمد.
آقای پهلوانزاده !
متن باز برای اینست که چرخ رو دوباره اختراع نکنی. وگرنه با تکنولوژیهای توسعه ای دیگه فرقی نداره
در ضمن خود wine یک نرم افزار متن بازه مثل اینکه اینو یادتون رفته
کاربرد دیکشنری برای کاربر عادی دیدن ترجمه لغاته نه لذت بردن از متن باز بودنش
مطمئنا برای xfardic ضد تبلییغه اگر در سطح وسیع برای کاربران عادی توزیع بشه.
DPI حامی متن باز در ایرانه و نمیخواد هیچکدوم از نرم افزارهای متن باز (حتی الامکان) پیش کاربرا خراب بشن!
2006-01-03, 02:52 PM,
ارسال : #25

نقل قول :در ضمن خود wine یک نرم افزار متن بازه مثل اینکه اینو یادتون رفته
کاربرد دیکشنری برای کاربر عادی دیدن ترجمه لغاته نه لذت بردن از متن باز بودنش
پس اون کاربر میتونه از ویندوز استفاده کنه....چون نمی خواد از بازمتن بودن لذت ببره... این حرف شما مثل اینه که بیایند به firefox یا Konqueror اینترنت اکسپلورر نصب کنند. با این استدلال که کاربر براش مهم نیست که چه چیزی بازمتن ه و چه چیزی نیست.
وقتی یک فرهنگ لغات چند زبانه مثل xFarDic در اختیار هست (که خوشبختانه هر روز هم داره توسعه پیدا میکند) چرا باید یک دیکشنری ویندوز رو به طور پیش فرض نصب کرد؟؟؟؟؟

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2006-01-03, 03:06 PM,
ارسال : #26

نقل قول :مطمئنا برای xfardic ضد تبلییغه اگر در سطح وسیع برای کاربران عادی توزیع بشه

من اینو نمی‌فهمم یعنی چی؟

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2006-01-03, 04:57 PM,
ارسال : #27

alan نویسنده :
نقل قول :مطمئنا برای xfardic ضد تبلییغه اگر در سطح وسیع برای کاربران عادی توزیع بشه

من اینو نمی‌فهمم یعنی چی؟
من فکر کنم فهمیدم یعنی چه!!!
فکر کنم منظورشون این بود که اگر "کارآمد" (!) در سطح گسترده ای بین مردم پخش بشه ممکنه اون دیکشنری ویندوزی که با واین کار میکنه برای xFarDic یک رقیب شناخته بشه.
البته من نفهمیدم که اگر "کارآمد" در سطح گسترده ای پخش بشه برای xFarDic مشکلی داشته باشه..یعنی اصلا ربطی نداره (به نظر من) که بخواد مشکل ساز بشه.
درضمن این کار یک ضد تبلیغ (به قول شما مهمان گرامی) برای خود "کارآمد" و ِDPI هست که در یک سیستم عامل باز متن از یک نرم افزار تحت ویندوز استفاده کرده اند.

2006-01-03, 05:03 PM,
ارسال : #28

سلام.

شاید برای اینکه هنوز xfardic به اندازه کافی یا به اندازه dic های ویندوزی easy to use یا کاربر پسند نیست و یک کاربر تازه وارد همیشه برداشت های سطحی از چیزایی که میبینه و تجربه میکنه (تو کامپیوتر میگم) داره. همین ممکنه بقیه موارد رو تحت شعاع قرار بده.
2006-01-03, 06:45 PM,
ارسال : #29

این دیگه واقعا بی انصافیه..... شما کافیه یک بار دیکشنری 7-8 جلدی آریانپور رو نصب کنید بعد میبینید که با چه مشکلاتی روبرو خواهید بود...اولین مورد اینه که باید یک فونت جدید نصب کنید ...تازه در نسخه های قدیمی تر فقط با رزلوشن 800*600 کار میکرد ... یک اشکال دیگه هم این که باید کلی خودتون و کامپیوتر رو به در و دیوار بکوبید تا بالاخره اون سریالی رو که همراه بسته ارائه شده قبول کنه...نارسیس هم همینطور ...وقتی که نصب میکنید و سریال رو میزنید تازه دنبال CD Lock میکرده و میگه سی دی رو وارد کنید. سی دی رو که وارد می کنید میگه سی دی اریجینال رو وارد کنید... تازه 7-8 هزار تومن هم باید پول بدید... در ضورتی که xFarDic هیچکدوم از این اشکالات رو نداره و یک دستور ساده مثل dpkg -i یا دستورات دیگه به راحتی و بدون مشکل نصب میشه.... و به سادگی می تونید کلمه مورد نظر رو وارد کرده و معنی اش رو دریافت کنید.... نمیدونم شما به چی میگید easy to use ؟؟؟؟؟
شما به این عکس یک نگاهی بکنید ...ببینید واقعا در این برنامه سختی و hard to use می بینید؟؟؟؟
[عکس : xfardic.png]

2006-01-03, 09:01 PM,
ارسال : #30

منظور از ضد تبلیغ تعداد لغاته که اگر کم باشه و کاربر دو تا واژه بنویسه و جواب نگیره دور xfardic رو خط میکشه
در ضمن firefox آنقدر قابلیت داره که کاربر بخاطرش از IE استفاده نکنه
در مورد رقابت هم همه نرم افزارهایی که در یک راستا خدمات می دهند با هم رقیبند(تا رقابت رو چی معنی کنیم)
2006-01-03, 09:15 PM,
ارسال : #31

نقل قول :منظور از ضد تبلیغ تعداد لغاته که اگر کم باشه و کاربر دو تا واژه بنویسه و جواب نگیره دور xfardic رو خط میکشه
اگر میشه یک مثال بزنید .. چه کلمه ای؟؟؟؟
نقل قول :در ضمن firefox آنقدر قابلیت داره که کاربر بخاطرش از IE استفاده نکنه
فکر نکنم هیچ لغتنامه ایرانی قابلیت multilanguage رو داشته باشه... و تا حالا لغتنامه ایرانی ندیدم که لغات تخصصی کامپیوتری و اپن سورسی رو هم معنی کنه (به غیر از واژه نامه های تخصصی 9-10 هزار تومنی) ... پس روی قابلیت بحثی نیست..... درضمن xFarDic همه این امکانات رو مجانی در اختیار شما میگذاره.

2006-01-03, 09:29 PM,
ارسال : #32

lin_world نویسنده :
نقل قول :منظور از ضد تبلیغ تعداد لغاته که اگر کم باشه و کاربر دو تا واژه بنویسه و جواب نگیره دور xfardic رو خط میکشه
اگر میشه یک مثال بزنید .. چه کلمه ای؟؟؟؟
نقل قول :در ضمن firefox آنقدر قابلیت داره که کاربر بخاطرش از IE استفاده نکنه
فکر نکنم هیچ لغتنامه ایرانی قابلیت multilanguage رو داشته باشه... و تا حالا لغتنامه ایرانی ندیدم که لغات تخصصی کامپیوتری و اپن سورسی رو هم معنی کنه (به غیر از واژه نامه های تخصصی 9-10 هزار تومنی) ... پس روی قابلیت بحثی نیست..... درضمن xFarDic همه این امکانات رو مجانی در اختیار شما میگذاره.
شما از لغتنامه داخل کارآمد استفاده کردی؟
2006-01-03, 09:37 PM,
ارسال : #33

Xfardic از دیکشنری های تحت ویندوز چیزی کم نداره...شاید فقط قابلیت Text To Speech که اون هم با کتابخانه های موجود فکر نمی کنم جیز غیر قابل انجامی باشه...

[عکس : banner.png]
2006-01-03, 10:10 PM,
ارسال : #34

نقل قول : شما از لغتنامه داخل کارآمد استفاده کردی؟
2006-01-04, 01:47 AM,
ارسال : #35

Xfardic از دیکشنری های تحت ویندوز چیزی کم نداره...شاید فقط قابلیت Text To Speech که اون هم با کتابخانه های موجود فکر نمی کنم جیز غیر قابل انجامی باشه...

با این تعارفات راه پیشرفت رو بر Xfardic نبندید. هنوز راه درازی تا رسیدن به بابیلون(Babylon) همچون OCR در پیش رو دارد.

حریر
2006-01-04, 02:09 AM,
ارسال : #36

نقل قول :Xfardic از دیکشنری های تحت ویندوز چیزی کم نداره...شاید فقط قابلیت Text To Speech که اون هم با کتابخانه های موجود فکر نمی کنم جیز غیر قابل انجامی باشه...
اگر اشتباه نکرده باشم آلن در یکجا به این مطلب اشاره کرده بود که در نسخه های بعدی این قابلیت اضافه میشه (البته گفتم اگر اشتباه نکرده باشم....بعدا گیر ندید)
نقل قول :با این تعارفات راه پیشرفت رو بر Xfardic نبندید. هنوز راه درازی تا رسیدن به بابیلون(Babylon) همچون OCR در پیش رو دارد.
اتفاقا یکی از راه های پیشزفت همین نظرات کاربران هست... تا حالا نشنیده بودم با نظر دادن راه پیشرفت چیزی رو گرفت.... پس این همه forum و community های بازمتن برای چیه؟؟؟؟؟ دبیان چه جوری به اینجا رسید؟؟؟ با community و نظرات کاربرانش.... شاید هم من اشتباه می کنم و تمام این community ها برای خنده است؟؟؟؟!!! (البته روم به دیوار)

2006-01-04, 03:48 AM,
ارسال : #37

تند میرونی lin_world!!! به هر نظری با چشم خصم نگاه میکنی!!! اینطور به هیچ نتیجه ای نمیرسی. اینم یه طرز بزرگ کردنه خوده دیگه: با کوبیدن بزرگان
2006-01-04, 10:33 AM,
ارسال : #38

از آقایون فوق که از دیکشنری ویندوزی (رایگان) که تحت کارآمد بالا می آد، کسی هست که بگه اصلا با کارآمد کار کرده یانه و دیکشنری شو دیده یانه؟
مخصوصا lin_world
2006-01-04, 12:38 PM,
ارسال : #39

نقل قول :با این تعارفات راه پیشرفت رو بر Xfardic نبندید. هنوز راه درازی تا رسیدن به بابیلون(Babylon) همچون OCR در پیش رو دارد.
OCR فارسی هنوز در کل ایران درست و حسابی پیاده سازی نشده، چطور انتظار دارید یک دفعه در Xfardic بشه؟؟

[عکس : banner.png]
2006-01-04, 01:09 PM,
ارسال : #40

Anonymous نویسنده :از آقایون فوق که از دیکشنری ویندوزی (رایگان) که تحت کارآمد بالا می آد، کسی هست که بگه اصلا با کارآمد کار کرده یانه و دیکشنری شو دیده یانه؟
مخصوصا lin_world
من تا اون موقعی که آقای پهلوان زاده این مطلب رو نگفته بودن نمی دونستم... ولی بعدش رفتم دانلودش کردم و خودم تستش کردم.

موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان