لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ping کردن
2006-03-11, 02:58 AM,
ارسال : #1
مشکل در ping کردن
من 2 تا pc دارم که روی یکی lin و اون یکی win .
موقعی که فرمان ping رو سیستم lin اجرا میکنم host unreachable میزنه و وموقعی که تو win دستور ping رو میزنم پیام requested time out میزنه. کابل هم درست کار میکنه.
حتی زمانی که هر دو رو با win boot می کنم موقعی که فرمان ping رواجرا میکنم بازم این پیام ها رو می ده , در صورتی که تو هر دو win من میتونم با file sharing کار کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-03-11, 10:30 AM,
ارسال : #2

شاید کارت شبکه مشکل داشته باشه ............. مثل من در ابونتو که هنوز هم درست نشده در ابونتو کارت شبکه کار نمی کنه ولی روی همون سیستم دبیان هم هست ولی روی اون کار می کنه ..... البته در ابونتو من چند بار اون رو فعال و غیرفعال کردم ولی نشده ............
2006-03-11, 11:52 AM,
ارسال : #3

ایا IP ها را درست وارد کرده اید و تنظیمات آنها را درست انجام داده اید آیا فایروال و چیز دیگری مانند آن را نصب کرده اید
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی

LinuX and FreeBSD are LovE and LifE
we must chooose best love when we want best life
So FreeBSD is great
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mfaridi.com">http://www.mfaridi.com</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-03-11, 03:27 PM,
ارسال : #4

mfaridi نویسنده :ایا IP ها را درست وارد کرده اید و تنظیمات آنها را درست انجام داده اید آیا فایروال و چیز دیگری مانند آن را نصب کرده اید
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی
من slack ware و fedora4 رو دارم ولی باز همین مشکل رو دارم
2006-05-25, 09:26 PM,
ارسال : #5

با سلام
من روی کامپوتر سروم 2 تا کارت شبکه دارم که یکی برای کاربران تلفنی و یکی برای کاربرن وایرلس اوایی مشکلی نداشتم ولی الان به مدت 5 الی 6 ماه هست که روی کاربران وایرلسم ping بالا میره من فکر میکردم از access point باشه اما اونه عوض کردم دوباره همون طور شد بعدش فهمیدم ار نرم افزار acconting هستش نرم افزار مدیریت من ibs هست من با نرم افزار MicroTik استفاده کردم درست شد می خواستم اگه بتونید کمکم کنید بدونم مشکل ibs با وایرلس من چی میتونه باشه
خیلی نیاز دارم لطفا اگه بتونید کمکم کنید متشکر
2006-05-25, 09:31 PM,
ارسال : #6

با سلام
من روی کامپوتر سروم 2 تا کارت شبکه دارم که یکی برای کاربران تلفنی و یکی برای کاربرن وایرلس اوایی مشکلی نداشتم ولی الان به مدت 5 الی 6 ماه هست که روی کاربران وایرلسم ping بالا میره من فکر میکردم از access point باشه اما اونه عوض کردم دوباره همون طور شد بعدش فهمیدم ار نرم افزار acconting هستش نرم افزار مدیریت من ibs هست من با نرم افزار MicroTik استفاده کردم درست شد می خواستم اگه بتونید کمکم کنید بدونم مشکل ibs با وایرلس من چی میتونه باشه
خیلی نیاز دارم لطفا اگه بتونید کمکم کنید متشکر

ببخشید یادم رفت mail بدم mail : <!-- e --><a href="mailtoConfused[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان